سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی

مهاجرت آسان و سریع را با ما تجربه کنید

در میان خدمات بیشماری که سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی به موکلین خود ارئه میدهد میتوان ارائه ی مشاوره درست و آگاهانه با در نظر گرفتن شرایط متقاظی و قوانین روز جهت انتخاب بهترین روش ممکن را در صدر قرار داد.

بیشتر از 60 روش مختلف برای مهاجرت به کانادا وجود دارد ولی از بین این روشها تنها یک روش میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.
سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی تمام تلاش خود را بر آن داشته تا از بین روش های مختلف آنچه بیشترین امکان برای مهاجرت را به شما میدهد انتخاب کرده و شما را در این روند پرفراز و نشیب یاری رساند .

اطلاعات تماس سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی


تلفن : 02188662025

تلفن : 02188884719


فکس : -

جهت مشاوره با شماره 09127143175 تماس حاصل فرمایید .
وبسایت : hoori.ca

ایمیل : assessment@hoori.ca


آدرس : بلوار آفریقا (جردن) – خیابان مینا


آدرس2 : 5799 ,Yonge Street , Suit1101, Toronto, Ontario Canada M2M 3V3

تلفن : 0014162251515

تلفن : 0016473483434


آدرس3 : اصفهان - خیابان سعادت آباد – خیابان شیخ صدوق شمالی

تلفن : 03136631348

تلفن : 03136625071

کانال تلگرام: https://telegram.me/hoorinews

خدمات ماسازمان مهاجرتی حوری سلیمانی تمام تلاش خود را بر آن داشته تا از بین روش های مختلف آنچه بیشترین امکان برای مهاجرت را به شما میدهد انتخاب کرده و شما را در این روند پرفراز و نشیب یاری رساند
1. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری: سرمایه گذاری در کانادا مناسب برای افرادی است که سن آنها بین 35 تا 55 سال  بوده، صاحب سرمایه ی معادل یا بالاتر از یک میلیون و ششصد دلار کانادایی بوده و زبان انگلیسی یا فرانسه نمیدانند.
2.مهاجرت از طریق نیروی متخصص: مهاجرت به کانادا از طریق تخصص مناسب برای افرادی است که مدارک تحصیلی مناسب داشته و میتوانند مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه ارائه دهند.
3.مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی: این روش مناسب برای هنرمندان ورزشکاران، کشاورزان و زیرگروه های آن است.
4.مهاجرت به کانادا از طریق کار: مهاجرت از طریق کار به صورت موقت روش دیگری است که با توجه به تخصص شخص و خواستگاه دولت کانادا در هر دوره زمانی متفاوت بوده و با یافتن کارفرمای مناسب قابل اجرا است.
5.مهاجرت به کانادا از طریق استانی: این روش شامل موارد سرمایه گذاری و نیروی متخصص برای آن استان خاص است. داشتن فامیل درجه یک میتواند در روند موفقیت پرونده شما تاثیر مثبت داشته باشد پس شما میتوانید پیشرو بوده و به خانواده ی خود کمک نمائید که در آینده به شما بپیوندند.
6.اقامت موقت از طریق تحصیلی: اخذ ویزاهای دانش آموزی و دانشجویی از مقاطع دبستان تا دکترا از روشهای پرطرفدار موجود است که میتواند شما را در رسیدن به کانادا و در نهایت اخذ اقامت دائم کانادا کمک کند
7. ویزای توریستی: اخذ ویزای توریستی برای یک بار به شما این امکان را میدهد که به مدت 5 سال به کرّات به کانادا سفر نمائید و از امکانات و زیبایی های طبیعی این کشور زیبا بهره مند شوید. درصورتی که برای درمان بیماری حاد قصد مسافرت به کانادا دارید ما در کنار شما هستیم.
سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی در تمامی دفاتر خود اعم از کانادا و ایران آماده است در انتخاب بهترین و شایسته ترین گزینه ی ممکن در کنار شما باشد تا بتوانید مهاجرتی سریع و آسان را تجربه نمائید.

سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی تمام تلاش خود را بر آن داشته تا از بین روش های مختلف آنچه بیشترین امکان برای مهاجرت را به شما میدهد انتخاب کرده و شما را در این روند پرفراز و نشیب یاری رساند .

آمار بازدیدهای این صفحه

  • 16221
    تعداد بازدیدهای این صفحه
  • 6.35
    رتبه در سایت