موسسه حقوقی ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور درخشانترین موسسه حقوقی سطح کشور و خاورمیانه تحت نظر مستقیم آقای دکتر ملک پور اداره و مدیریت می گردد. این موسسه با همکاری موسسهMIE در اتریش تنها موسسه حقوقی سطح کشور می باشد که به طور تخصصی خدمات حقوقی ارائه می کند .

اطلاعات تماس موسسه حقوقی ملک پور

تلفن : 021-88569107 تلفن : 021-885 67 340 فکس : 021-880 88 614


وبسایت : malekpour.ir ایمیل : [email protected]


آدرس : -


آدرس2 : -

خدمات ما

وب سایت ما اکنون یکی از معتبرترین سایت های حقوقی ایران بوده و در نتایج اول موتور جستجوی گوگل برای بسیاری از کلیدواژه های حقوقی قرار دارد که باعث شده است روزانه تعداد زیادی بازدید از سایت انجام شود. احتمالا شما نیز از همین طریق یا از طریق موکلین سابق این موسسه به این صفحه رسیده اید و یا با ما آشنا شده اید.
ما همیشه  راه همکاری را برای همکاران ،دوستان، شرکت ها،موسسات و اشخاصی که می خواهند به نمایندگی ما عمل کنند باز گذاشته ایم.شما میتوانید یا با دفتر ما  در تهران یا وین (اتریش )تقاضای نمایندگی به همراه شرایطتان را  بفرمایید و ما شرایط شما را بررسی نموده و در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.
شایان ذکر است که این موسسه امکان تماس شما را با بعضی از موکلین فراهم خواهیم نمود تا حتی الامکان از میزان رضایت ما آگاه گردید.
عده ای از دفاتر که ادعا دارند با ما همکاری دارند صادق نبوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند و در بسیاری از موارد کپی برداری از مطالب سایت ما صورت پذیرفته است که باعث تاسف ما نیز هست. لذا بدینوسیله خواهشمندیم در این مورد دقت فرمایید و اطلاعات مربوط به ما یا همکاران ما را از همین سایت به آدرس malekpour.irدریافت کنید.
آقای ملک پور طراح و مبتکر متدی در آموزش زبان نیز  هستند که در ایران به نامSICمشهور می باشد و اکنون حتی معلمین سطح پائین همین متد اساتیدی شده اند که در موسسات مشهور مشغول به تدریس هستند و بی اغراق می توان گفت نظیر این متد در سطح جهانی کم و شاید اصلا وجود نداشته نباشد. در این روش، شخصی که هیچ از زبان نداند در حدود ۷ماه میتواند انگلیسی را روان و با لهجه صحیح سخن بگوید. 
ما صادقانه و به روایت مشتریان عزیزی که پیش ما آمده اند تنها یک موسسه حقوقی یا زبان نیستیم و تلاش کردیم تا با ارایه خدمات حقوقی و آموزشی خاص و منحصر به فرد، صاحب سبکی در ارایه خدمات باشیم. روش ما روشی بی نظیر و در حال تکاپو و رشد است و ما در همه حال به متقاضیان می گوییم از ما تحقیق نمایند.

موسسه حقوقی ملک پور با بهترین دانشگاه های انگلیس و آمریکا ارتباط داشته و نماینده رسمی دانشگاه ها، کالج های معتبر و موسسات مشهوری نظیرموسسه کاریابی اروپایی سوئد ورکس میباشد. 

خدمات حقوقی و تحصیلی MIE با قیمتی مناسب و در اکثر موارد با گارانتی صورت میگیرد به این حالت که اگر شخصی را می پذیریم یا پرونده مهاجرتی را قبول می نماییم، این کار را تضمین میکنیم که اگر موضوع شخص به سر انجام نرسد، ما مبلغ را کامل مسترد میداریم یا بیش از ۹۰درصد مبلغ دریافتی را باز میگردانیم. 


امید است که بتوانیم خدمات خوبی را در تمام زمینه های داخلی و بین المللی و آموزشی حقوقی یا زبان ارائه کنیم و شما می توانید در ساعات مقرر با ما تماس تلفنی داشته باشید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند گردید.
از دیگر نکاتی که شایسته است عزیزان بدانند که همگی دفاتری که مایل هستند با موسسه MIEهمکاری کنند بایستی دوره خاصی را بگذرانند که این دوره ها شامل آموزش اصول حقوق بین الملل می باشد و امتحانات خاص دارد و شخصی که مایل است با ما همکاری کند پس از گذراندن این امتحانات سخت واقعا شخص خاصی است که می تواند مشاوره حقوقی مناسب و مرتبط ارائه کند.
در باب دفاتر همکارایشان حتما بایستی موسسه حقوقی قانونی ثبت  نمایید و مجوز اعزام را نیز حتی الامکان تهیه نمایید.
مشتریان عزیز بدانند که این دفاتر کاملا مستقل و دارای مسئولیت حقوقی مستقل می باشند اما اگر این دفاتر از اصول حقوقی و عرف اخلاق تخطی نمایند، ما به سرعت و دراولین قدم طبق قراردادمان با آنها برخورد می کنیم و سپس آنها را حذف می کنیم.
دفتر مرکزی ما در وین با همکاران ما که مطابق قوانین و قرارداد عمل ننمایند به شدت برخورد می کند و نظارت دقیق براجرای اصول قراردادهای ما دارد.
لذا این دفاتر همکار به شدت نگران گلایه مشتریان هستند و شما می توانید در هر زمانی در هر مکانی با یک ایمیل ما را در جریان روند پرونده تان قراردهید و در باب دفتر همکاری که قرارداد بستید به ما نظرتان را اعلام فرمایید.
ما تنها موسسه ای هستیم که مستقیم مدیریت مشتری خاص و یکسانی در تمام دنیا داریم به این معنا که شما با هرشخصی از اشخاص موسسات دفاتر همکار ما قرارداد منعقد نمایید از ابتدا تا انتها یک سیستم مشخص به شما ارائه می شود.

وب سایت ما اکنون یکی از معتبرترین سایت های حقوقی ایران بوده و در نتایج اول موتور جستجوی گوگل برای بسیاری از کلیدواژه های حقوقی قرار دارد که باعث شده است روزانه تعداد زیادی بازدید از سایت انجام شود. احتمالا شما نیز از همین طریق یا از طریق موکلین سابق این موسسه به این صفحه رسیده اید و یا با ما آشنا شده اید.

آمار بازدیدهای این صفحه

  • 8041
    تعداد بازدیدهای این صفحه
  • 6.35
    رتبه در سایت