لوگو مهاجرت ایرانی
لوگو مهاجرت ایرانی
لوگو مهاجرت ایرانی

وبسایت تخصصی اخذ اقامت گرجستان و ویزای تحصیلی گرجستان - اطلاعات مهاجرت به گرجستان

راهنمایی اقامت  گرجستان  از طریق کار، تخصص، سرمایه‌گذاری و تحصیل در گرجستان

در وبسایت مهاجرت ایرانی تلاش شده با ارائه اطلاعات جامع و کامل درمورد کشور گرجستان و روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت گرجستان، به کاربران در جهت انتخاب بهترین روش اقامت گرجستان، یاوری شود.

 معرفی بهترین دفاتر خدمات مهاجرت به گرجستان

 • دفترحقوقی سعید جابری

  دفترحقوقی سعید جابری

  دفترحقوقی سعید جابری وکیل دادگستری آلمان، واقع شده درشهرهامبورگ، مشاوروهمراه اشخاص حقیقی وحقوقی خارج ازاتحادیه اروپا جهت اخذ انواع ویزاواقامت کشورآلمان اعم ازسرمایه گذاری، کاری، تحصیلی وبطورویژه مهاجرت ازطریق ثبت شرکت وسرمایه گذاری، اخذ کارت آبی، اخذ تابعیت آلمانی و الحاق به اعضای خانواده، مهاجرت و اقامت دائم در کشور آلمان خواهد بود.

 • مهر پرواز سیوان

  مهر پرواز سیوان

  آژانس مسافرتی مهرپرواز ارائه دهنده خدمات و اخذ ویزای کانادا تضمینی فوری پنج ساله ( توریستی ، تحصیلی ، دانشجویی ، اقامت ) تعیین وقت سفارت کانادا در استانبول و آنکارا پیکاپ ویزای کانادا و مشاوره در امر مراحل انجام کار دریافت ویزای کانادا درکنار شما هموطنان گرامی می باشد. پیشنهاد می کنید برای آشنایی با مراحل اخذ ویزای کانادا و وقت سفارت کانادا ادامه مطلب را مطالعه کنید و بعد با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهرپرواز تماس حاصل فرمایید.

 • دفتر مهاجرتی پلیکان

  دفتر مهاجرتی پلیکان

  مشاوره حضوری رایگان با کادر حرفه ای به همراه وکلای مجرب رایگان جهت اخذ ویزا و اقامت دائم کانادا، استرالیا، اروپا و انگلستان. انجام کلیه امور مهاجرت متناسب با بودجه شما، همراه با شما از زمان تصمیم به مهاجرت تا اخذ اقامت.آینده درخشان فرزندانتان را با تحصیلات در کشورهای پیشنهادی ما تضمین کنید. تحصیلات رایگان در کلیه مقاطع تحصیلی در کشور کانادا.ارائه خدمات رفاهی متناسب با بودجه شما مهاجرین

مشاهده همه
اطلاعات ضروری مهاجرت به گرجستان • آب و هوای گرجستان

  آب و هوای گرجستان

  آب و هوای گرجستان

  آب و هوای گرجستان از طرف غرب و شرق به ترتیب تحت تأثیر آب و هوای نیمه&گرمسیری و قاره&ای قرار دارد. کوه&های قفقاز بزرگ، نواحی زیادی از گرجستان را با استفاده از جلوگیری ورود بادهای سرد از شمال، در آب و هوای متعادلی نگه می&دارد. همچنین بادهای گرم و شرجی دریای سیاه، وارد سواحل غربی گرجستان می&شوند. مناطق آب و هوای گرجستان با توجه به فاصله از دریای سیاه و ارتفاع اونا مشخص میشن. در سواحل دریای سیاه، از آبخاز تا مرز ترکیه، در در ناحیه&ای به نام جزایر کولخیس، آب و های حاکم، نیمه&گرمسیری&ست که دارای میزان رطوبت و بارش باران زیاد (بین 1000 تا دو هزار میلی&متر در سال و 39.4 تا 78.7 درصد رطوبت) می&باشد. در این مناطق درختان نخل زیادی رشد می&کنند و دما بطور متوسط در زمستان و پائیز به ترتیب 5 و 22 درجه سانتی&گراد می&باشد.بطور کلی می&توان گفت مناطق ساحلی گرجستان دارای آب و هوای معتدل و بارانی و نواحی مرکزی گرجستان دارای آب و هوای قاره&ای و خشک می&باشد و همچنین نقاط کوهستانی سردتر از سایر نقاط هستند. نقشه زیر نواحی اصلی آب و هوایی گرجستان را مشخص می&کند.بهترین زمان بازدید از گرجستان در فصل&های بهار و پائیز می&باشد، مخصوصاً از اواسط مِی تا اواسط ژوئن و از اواسط سپتامبر تا اواسط اکتبر. از اونجایی که نواحی ساحلی گرجستان ممکن است در فصل پائیز دارای میزان بارش بیشتری باشد، بهتر است در ماه بهار به این نواحی سفر داشته باشید. برای شنا و پیاده&روی در کوهستان، بهترین زمان بازدید از گرجستان در فصل تابستان و از ژوئن تا آگست، می&باشد و در این روزها، تفلیس و سایر نواحی شرقی، گرم&تر هستند. اگر تحمل گرما را دارید، می&توانید در فصل تا تابستان به گرجستان سفر نموده و کل کشور را بازدید نمائید.جدول زیر، دمای میانگین سالانه گرجستان را نمایش می&دهد.مارس 12 – 8 آوریل 18 – 13 مِه 20 – 15 ژوئن 25 – 20 جولای 35 – 25 آگست 30 – 25 سپتامبر 30 – 20 اکتبر 20 – 15 نوامبر 12 - 8

 • درباره گرجستان

  درباره گرجستان

  درباره گرجستان

  گرجستان (به انگلستان: Georgia) کشوریست که در ناحیه&ی قفقاز اوراسیا واقع شده است. این کشور در سرحد اروپای شرقی و آسیای غربی قرار دارد. گرجستان از طرف شمال با روسیه، از غرب با دریای سیاه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان و از جنوب شرق با جمهوری آذربایجان هم&مرز است. پایتخت گرجستان، تفلیس است که بزرگترین شهر گرجستان نیز محسوب می&شود. گرجستان منطقه&ای به وسعت 69.700 کیلومتر مربع را پوشش می&دهد و در سال 2017، حدود 3.718 میلیون نفر جمعیت داشت. گرجستان یک کشور جمهوری دارای حکومت متمرکز و نظام نیمه&ریاستی است که دولت آن توسط دموکراسی نیابتی انتخاب می&شود.

 دانستنی های مهاجرت به  گرجستان