لوگو مهاجرت ایرانی
لوگو مهاجرت ایرانی
لوگو مهاجرت ایرانی

وبسایت تخصصی اخذ اقامت گرجستان و ویزای تحصیلی گرجستان - اطلاعات مهاجرت به گرجستان

راهنمایی اقامت  گرجستان  از طریق کار، تخصص، سرمایه‌گذاری و تحصیل در گرجستان

در وبسایت مهاجرت ایرانی تلاش شده با ارائه اطلاعات جامع و کامل درمورد کشور گرجستان و روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت گرجستان، به کاربران در جهت انتخاب بهترین روش اقامت گرجستان، یاوری شود.

 معرفی بهترین دفاتر خدمات مهاجرت به گرجستان

 • موسسه سفیران سروش سعادت

  موسسه سفیران سروش سعادت

  موسسه حقوقی بین الملل سفیران سروش سعادت یکی از پرسابقه ترین دفاتر مهاجرتی ایران زیر نظر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری ایران با بیشترین تعداد ویزا در ایران جهت دسترسی راحت تر موکلین در یکی از بهترین نقاط اداری تجاری تهران در منطقه ی میرداماد واقع شده است.

 • نیلگام سفر (ایران آنکارا)

  نیلگام سفر (ایران آنکارا)

  هولدینگ نیلگام که پیش از این به مدت نزدیک به یک دهه با برند ایران-آنکارا اهم فعالیت‌های خود را بر روی پیکاپ ویزا و وقت سفارت و همپنین اخذ ویزای کانادا متمرکز کرده بود، طی سال‌های اخیر با توسعه دایره فعالیت های خود، خدمات بسیار متنوع‌تری را در صنعت گردشگری و امور مهاجرتی و اقامتی در دسترس متقاضیان محترم قرار داده‌است. هولدینگ نیلگام متشکل از سه زیر مجموعه نیلگام سفر، نیلگام مهاجر و دارالترجمه و با بهره مندی از تیم‌های مجرب و به‌روز مشاوره‌ای، حقوقی و اجرایی می‌کوشد تا با بیشترین دقت و در کوتاه‎ترین زمان ممکن، پاسخگوی دغدغه‌های مشتریان خود باشد

مشاهده همه
اطلاعات ضروری مهاجرت به گرجستان • آب و هوای گرجستان

  آب و هوای گرجستان

  آب و هوای گرجستان

  آب و هوای گرجستان از طرف غرب و شرق به ترتیب تحت تأثیر آب و هوای نیمه&گرمسیری و قاره&ای قرار دارد. کوه&های قفقاز بزرگ، نواحی زیادی از گرجستان را با استفاده از جلوگیری ورود بادهای سرد از شمال، در آب و هوای متعادلی نگه می&دارد. همچنین بادهای گرم و شرجی دریای سیاه، وارد سواحل غربی گرجستان می&شوند. مناطق آب و هوای گرجستان با توجه به فاصله از دریای سیاه و ارتفاع اونا مشخص میشن. در سواحل دریای سیاه، از آبخاز تا مرز ترکیه، در در ناحیه&ای به نام جزایر کولخیس، آب و های حاکم، نیمه&گرمسیری&ست که دارای میزان رطوبت و بارش باران زیاد (بین 1000 تا دو هزار میلی&متر در سال و 39.4 تا 78.7 درصد رطوبت) می&باشد. در این مناطق درختان نخل زیادی رشد می&کنند و دما بطور متوسط در زمستان و پائیز به ترتیب 5 و 22 درجه سانتی&گراد می&باشد.بطور کلی می&توان گفت مناطق ساحلی گرجستان دارای آب و هوای معتدل و بارانی و نواحی مرکزی گرجستان دارای آب و هوای قاره&ای و خشک می&باشد و همچنین نقاط کوهستانی سردتر از سایر نقاط هستند. نقشه زیر نواحی اصلی آب و هوایی گرجستان را مشخص می&کند.بهترین زمان بازدید از گرجستان در فصل&های بهار و پائیز می&باشد، مخصوصاً از اواسط مِی تا اواسط ژوئن و از اواسط سپتامبر تا اواسط اکتبر. از اونجایی که نواحی ساحلی گرجستان ممکن است در فصل پائیز دارای میزان بارش بیشتری باشد، بهتر است در ماه بهار به این نواحی سفر داشته باشید. برای شنا و پیاده&روی در کوهستان، بهترین زمان بازدید از گرجستان در فصل تابستان و از ژوئن تا آگست، می&باشد و در این روزها، تفلیس و سایر نواحی شرقی، گرم&تر هستند. اگر تحمل گرما را دارید، می&توانید در فصل تا تابستان به گرجستان سفر نموده و کل کشور را بازدید نمائید.جدول زیر، دمای میانگین سالانه گرجستان را نمایش می&دهد.مارس 12 – 8 آوریل 18 – 13 مِه 20 – 15 ژوئن 25 – 20 جولای 35 – 25 آگست 30 – 25 سپتامبر 30 – 20 اکتبر 20 – 15 نوامبر 12 - 8

 • درباره گرجستان

  درباره گرجستان

  درباره گرجستان

  گرجستان (به انگلستان: Georgia) کشوریست که در ناحیه&ی قفقاز اوراسیا واقع شده است. این کشور در سرحد اروپای شرقی و آسیای غربی قرار دارد. گرجستان از طرف شمال با روسیه، از غرب با دریای سیاه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان و از جنوب شرق با جمهوری آذربایجان هم&مرز است. پایتخت گرجستان، تفلیس است که بزرگترین شهر گرجستان نیز محسوب می&شود. گرجستان منطقه&ای به وسعت 69.700 کیلومتر مربع را پوشش می&دهد و در سال 2017، حدود 3.718 میلیون نفر جمعیت داشت. گرجستان یک کشور جمهوری دارای حکومت متمرکز و نظام نیمه&ریاستی است که دولت آن توسط دموکراسی نیابتی انتخاب می&شود.

 دانستنی های مهاجرت به  گرجستان