لوگو مهاجرت ایرانی
لوگو مهاجرت ایرانی
لوگو مهاجرت ایرانی

وبسایت تخصصی اخد اقامت و ویزای استرالیا-اطلاعات مهاجرت به استرالیا

ارائه خدمات مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص و اسپانسر ایالتی

وکلای با تجربه ما با دانش گسترده خود، بهترین برنامه مهاجرت به استرالیا، امریکا و اروپا را از طریق کار، تخصص و سرمایه گذاری به شما معرفی می‌نمایند. در حال حاضر امریکا، استرالیا و مجارستان دارای برنامه‌های مهاجرتی بسیار خوبی می‌باشند. لطفآ کشور مورد علاقه خود را انتخاب نموده و با پر کردن فرم ارزیابی رایگان، همکاران ما شرایط شما را بررسی و امکان مهاجرت شما را ارزیابی خواهند نمود.

 معرفی بهترین دفاتر خدمات مهاجرت به استرالیا

 • شرکت خدمات مهاجرتی گنجی

  شرکت خدمات مهاجرتی گنجی

  وکیل رسمی مهاجرت کانادا دارای تجربه چندین ساله در امر اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا و دریافت ویزای کانادا شامل ویزای تحصیل کانادا، ویزای نیروی متخصص کانادا و ویزای سرمایه گذاری کانادا همراه با تیم متخصص مشاوره، ترجمه، حسابداری خبره، کارشناسی املاک و ... می باشند. ایشان دارای تعداد بیشماری پرونده موفق در کانادا می باشند و هدف خود را بر موفقیت و قبولی پرونده شما می دانند.

 • خدمات مهاجرتی مهرانه طباطبایی

  خدمات مهاجرتی مهرانه طباطبایی

  آگاهی، صداقت و موفقیت رسالتی است که ما را از دیگران متمایز می نماید . موسسه ی ما در زمینه ی اخذ مهاجرت و یا دریافت تابعیت به کشورهای آمریکا، کانادا، اسپانیا، قبرس، انگلستان، آنتیگوآ، سنت کیتس و باربودا مناسب ترین روش را با بهترین خدمات ارایه می کند.

 • شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس

  شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس

  کنپارس با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین مهاجرت در زمینه دریافت انواع ویزاهای اقامت دایم و موقت از کشورهای کانادا و آمریکا فعال است. کنپارس با نگاهی متفاوت به مقوله مهاجرت و تاکید بر مهاجرت آگاهانه تلاش بسیاری در تغییر فرهنگ مهاجرت داشته است و تا حدود زیادی در این زمینه موفق بوده است. این شرکت همچنان بر شعار اولیه خود که در سال ۲۰۰۶ اعلام کرده است پایبند است که مهاجرت شما هدف ما نیست؛ ما به موفقیت شما در سرزمین جدید می اندیشیم.

 • دفتر خدمات مهاجرتی ادیسه

  دفتر خدمات مهاجرتی ادیسه

  صداقت ، برخورداری از تیمی کار آمد، نگاهی تخصصی و دقیق به پرونده های مهاجرتی، ارائه خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان و اشراف کامل به محدوده وسیعی از برنامه های مهاجرتی از عوامل موفقیت شرکت ادیسه و رضایت مشتریان در سال های اخیر می باشد .

 • دفتر خدمات مهاجرتی نور

  دفتر خدمات مهاجرتی نور

  ا سلام شرکت مهاجرتی نور با کادری مجرب و دارای نمایندگی از وکلای رسمی در اروپا و استرالیا اماده اراعه خدمات ویزا ( دانشجویی - تجاری - توریستی - تخصص - کار و اقامت دایم) به شما هم میهنان در سراسر ایران میباشد . جهت هر گونه راهنمایی ( جلسه اول به صورت رایگان ) با شماره زیر تماس بگیرید . تمامی خدمات ما به صورت رسمی و با عقد قرارداد ثبتی معتبر با شما در سراسر ایران میباشد.

 • شرکت مهاجرتی بانیان سعادت

  شرکت مهاجرتی بانیان سعادت

  مهاجرت به کشور کانادا و تصمیم گیری در این باره گام بزرگی برای کسانی است که رویای زندگی بهتر در کانادا را در سر می پرورانند، همچنین اطمینان از این امر که پروسه مهاجرتی بدون هیچ مشکل و با موفقیت طی خواهد شد از اهمیتی اساسی برای متقاضیان برخوردار است.

 • شرکت خدمات مهاجرتی نیسا

  شرکت خدمات مهاجرتی نیسا

  شرکت مهاجرتی نیسا سالها خدمات مهاجرتی خود را در سرتاسر دنیا بخصوص ایران با نتیجه درخشان ارائه کرده است. ما دست شما را در تمام مراحل از ابتدا تا انتهی گرفته و شما را برای مصاحبه اماده میکنیم. مطمئن هستیم پس از اتمام کار شما مار را بعنوان یکی از نزدیکان خود خواهید پذیرفت.

 • موسسه حقوقی ملک پور

  موسسه حقوقی ملک پور

  موسسه حقوقی ملک پور درخشانترین موسسه حقوقی سطح کشور و خاورمیانه تحت نظر مستقیم آقای دکتر ملک پور اداره و مدیریت می گردد. این موسسه با همکاری موسسهMIE در اتریش تنها موسسه حقوقی سطح کشور می باشد که به طور تخصصی خدمات حقوقی ارائه می کند.

 • شرکت توسعه اقتصادی کانتیننتال

  شرکت توسعه اقتصادی کانتیننتال

  گروه CGBD متشکل از کمپانی های بخش خصوصي در اروپا ، آمریکای شمالی ، خاور ميانه و جنوب آسيا است. از زمان تاسيس گروه CGBD ارائه دهنده خدمات مشاوره تخصصی و مدیریت تجاری ، تحقیقات و توسعه ، انتقال تکنولوژی ، ارزشمندی و تضمین سرمایه ، مدیریت بحران و مدیریت پروژه میباشد .

 • شرکت خدمات مهاجرتی پرشین میگرنت

  شرکت خدمات مهاجرتی پرشین میگرنت

  شرکت Persian Migrant Consultants یکی از شرکت های معتبر ثبت شده و دارای مشاور حقوقی در ایران، کانادا، استرالیا و نیوزیلند است که فعالیت خود را از سال 1385 در تهران آغاز نموده است. ارائه خدمات به متقاضیان مهاجرت در این شرکت با مدیریت جناب آقای مهندس محمد علی صداقتی و با مسئولیت حقوقی جناب آقای مهندس دامون آرین(وکیل رسمی مهاجرت استرالیا با شماره ثبت 1384623 و تنها وکیل رسمی نیوزلند در ایران با شماره ثبت 201501180) و همچنین وکیل پایه یک دادگستری آقای مانوش خضرایی(به شماره ثبت 11913) صورت می گیرد. این شرکت با جمع آوری اطلاعات کامل در مورد کلیه رشته ها و گردآوری کارشناسان حرفه ای در زمینه مهاجرت بیشترین و بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می نماید.

 • شرکت خدمات مهاجرتی کانادا اکسپرت

  شرکت خدمات مهاجرتی کانادا اکسپرت

  وکیل مهاجرت امریکا ، کانادا ، اروپا

 • مشاورین زندگی نو

  مشاورین زندگی نو

  از جمله خدمات بی نظیر دفتر زندگی نو برای افرادی که بطور جدی تصمیم مهاجرت به کانادا دارند ارائه مشاوره رایگان میباشد که در آن مشاوره توسط خود شخص وکیل مهاجرت ( دکتر میرسیاح ) ارائه میشود. در تمام دفاتر مهاجرتی دیگر – با توجه به عدم حضور وکیل در ایران - این خدمات توسط مشاورانی که دستیار وکیل و یا کارمندان شرکت هستند ارائه میشود و نه خود شخص وکیل. در این جلسه مشاوره پس از دریافت اطلاعات و شرایط شما تمامی روش های ممکن برای مهاجرت به کانادا در خصوص شما و خانواده شما با دقت و موشکافی کامل در حضور خود شما بررسیشده و بهترین راه برای اقدام به شما پیشنهاد می شود.

 • سازمان بین المللی مهاجرتی حوری سلیمانی

  سازمان بین المللی مهاجرتی حوری سلیمانی

  سازمان خدمات مهاجرتی و حقوقی سلیمانی یکی از سرشناس ترین سازمانهای بین المللی در امور مهاجرت می باشد. این سازمان توسط خانم سلیمانی با هدف کمک کردن به کسانی که در امید مهاجرت برای ساختن آینده بهتر برای خود وخانواده شان هستند، تأسیس گشته است

 • سازمان مهاجرتی فرزانه ابروانی

  سازمان مهاجرتی فرزانه ابروانی

  سازمان ما اطلاعات در مورد تنوع از برنامه های مهاجرت هر کدام ممکن است با توجه به مهارت ها و توانایی های خود را ارائه می دهد . ما شما را با ارائه قوانین مهاجرت و مقرراتکشور مورد علاقه خود را . هنگامی که شما واجد شرایط به درخواست ، ما شما را از طریق تمام مراحل همراه تا شما را حل و فصل کردن در کشور از رویاهای خود .

 • شرکت خدمات مهاجرتی آیکان

  شرکت خدمات مهاجرتی آیکان

  شرکت خدمات مهاجرتی آیکان، به مدیریت آقای دکتر علیرضا برومند: مشاور رسمی مهاجرت با شماره عضویت از نهاد دولتی کانون مشاورین رسمی ICCRC و همچنین از وزارت مهاجرت استان کبک MICC ، دارای پروانه و مجوز رسمی کار در زمینه های مهاجرت و پناهندگی می باشد. ایشان نماینده رسمی کلیه امور مهاجرتی امریکا و اخذ پاسپورت جزایر سنت کیتس و نویس، باربودا و آنتیگوا و جزیره گرانادا نیز میباشند

 • دفتر مرکزی سازمان مهاجرت خورشید کانادا

  دفتر مرکزی سازمان مهاجرت خورشید کانادا

  ما درسازمان مهاجرت خورشید به منظور تبدیل روند پیچیدۀ رسیدگی به انواع روادیدها به فرایندی قابل درک وساده برای متقاضیان، خدمات خود را به راحتی در اختیار عزیزان قرار داده ایم. شما میتوانید از زیر منوی خدمات (در بالای همین صفحه)، موارد مختلف و انواع خدمات در زمینۀ مهاجرت به کانادا را انتخاب کنید و اطلاعات کسب کنید. خدمات ما طیف وسیعی از نیازهای مهاجرتی افراد را در بر میگیرد.

 • سازمان مهاجرتی و حقوقی مرجان ابروانی

  سازمان مهاجرتی و حقوقی مرجان ابروانی

  سازمان مهاجرتی و حقوقی مرجان ابروانی بر پایه تعهد به ایجاد و تامین بالاترین و معتبرترین خدمات به متقاضیان واجد شرایط جهت مهاجرت و تسهیل نقل مکان ایشان به موطن جدید بنا گردیده است. هدف و منظور اصلی سازمان ما ارتقاء به پیشروترین و جامعترین سازمان مهاجرتی کانادا از طریق فراهم آوری بهترین و کاملترین خدمات در زمینه امور مهاجرتی میباشد.

مشاهده همه
اطلاعات ضروری استرالیا • مدارک لازم جهت اخذ ویزای استرالیا

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای استرالیا

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای استرالیا

  جاذبه های گردشگری استرالیا هر سال پذیرای میلیونها توریست خارجی از سراسر جهان است. گردشگرانی ایرانی که قصد بازدید از استرالیا را دارند باید برای اخذ ویزای استرالیا (دسته - 600) از سفارت استرالیا در تهران یا کشور محل اقامت اقدام نمایند. استرالیا یکی از کشورهای مشترک المنافع بریتانیای کبیر میباشد و پایتخت آن شهر زیبای کانبرا است. مهمترین شهرهای توریستی استرالیا عبارتند از سیدنی, ملبورن, بریسبن, آدلایت و پرث.علاوه بر فرم تقاضای ویزا، مدارک زیر را باید به بخش ویزای سفارت استرالیا تحویل دهید. تمام مدارک باید ترجمه‌ی رسمی انگلیسی شده باشند و از هر کدام یک کپی هم در پرونده موجود باشد؛ اصل مدارک بعد از تصمیم‌گیری در مورد صدور ویزا، به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ی شما در سفارت استرالیا باقی می‌ماند.ارائه مشاوره و خدمات اخذ ویزای استرالیا توسط کارشناسان با تجربه و متخصص اخذ ویزای استرالیا, بررسی مدارک و شرایط متقاضی اخذ ویزای استرالیا, تنظیم دعوت نامه توریستی, تکمیل آنلاین فرم تقاضای ویـزا و تعیین نوبت در سفارت, چک لیست مدارک و نیز راهنمای انجام مصاحبه جهت اخذ ویزای توریستی, تجاری و نمایشگاهی استرالیا تخصص ما است.مدارک مورد نیاز ویزای استرالیاهمچنان که میدانید ویزای استرالیا یکی از معتبر ترین ویزاهای دنیاست که اعتبار بسیارزیادی برای پاسپورت به ارمغان میآورد . از طرفی استرالیا به علت شرایط فوق العاده خوب مهاجرت ، تحصیل ، کار و توریست ، علاقمندان بسیاری دارد که گاه شرایط سفر همزمان و با دغدغه های مشترک تورهای توریستی را ندارند .... تجربه نشان داده که مسافران زیادی متقاضی اخذ ویزای استرالیا ، بدون شرکت در تور برای دیدار از خویشاوندان ، یا تحقیق های سرمایه گذاری یا تجاری هستند .مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سومین کشور مرفه دنیا:همسفر عزیز:با ارائه مدارک به صورت کامل و جامع تسهیل در اخذ ویزا شما میشود.* پاسپورت (بااعتبار حداقل 6 ماه از زمان سفر)و کپی از صفحه اول (2 نسخه رنگي)* پاسپورت قدیمی در صورتی که وجود دارد* اصل شناسنامه* اصل سند هاي مالکیت (منزل مسکونی-زمین-باغ-ویلا-مغازه و...)به نام مسافر یا همسر مسافر* در صورتی که سند به نام همسر مسافر باشد شناسنامه همسر الزامی است.سند در رهن بانک بلامانع است.* اصل مدرک کاری :جواز مطب- جواز كسبکارت بازرگانی-آگهی تاسیس و تغییرات-پروانه بهره برداريمعرفی نامه از محل کار به همراه اصل لیست بیمه و فیش حقوقیحكم كارگزيني –حكم بازنشستگي* براي دانش آموزان و دانشجويان گواهي اشتغال به تحصيل* اصل گزارش 6 ماه حساب بانكي كه مانده موجودی حداقل مبلغ 30 ميليون تومان باشد (هرنوع حساب بلامانع است)* تاييديه حساب بانكي حتي المقدور به زبان انگليسي* ارائه اصل سپرده بانكي بلامانع است* 2 قطعه عکس 4*3رنگی جدید زمینه كاملاسفید تمام رخ* تكميل قرارداد في مابين* تکمیل فرم فارسی با امضاء شخص مسافر* هزينه ثبت ناممدارک تکمیلی گواهی شغلی با ذکر وضعیت اشتغال، مدت اشتغال و پست سازمانی، میزان حقوق دریافتی و تأییدیه ی مرخصی از کارفرما دعوت نامه به انضمام کپی ویزای فرد دعوت کننده با ذکر آدرس کامل و تلفن مدارک دال بر توانایی مالی (مانند ریز حساب بانکی، فیش حقوقی، مدارک مالیاتی و . . .) هرگونه مدارک و اطلاعات دیگر دال بر انگیزه ها و قیدها برای بازگشت به ایران (مانند درآمدها، پس اندازها، اسناد مالکیت، مسئولیت ها و . . .) مشاورین متخصص و با تجربه ی ما شما را در تمامی مراحل از مشاوره ی ابتدایی رایگان در مورد شرایط عمومی تحصیل و زندگی در استرالیا، بررسی و کمک به انتخاب رشته ی تحصیلی با توجه به بازار کار استرالیا و شرایط اقامتی آن، تا اقدام جهت اخذ پذیرش، بورس، و ویزای تحصیلی استرالیا همراهی خواهند نمود.مدارک لازم برای صدور ویزای دانشجوییاز تاریخ 1 جولای 2015 به بعد تغییراتی در ویزاهای دانشجویی پدید آمده است. به عنوان مثال مدرک آیلتس تنها مدرک مورد قبول سفارت نیست. تغییراتی دیگری نیز در مورد مدارک مالی و مراحل دریافت ویزا پدید آمده است. روی لینک ها کلیک کنید و آنها را بخوانید.کپی رنگی صفحه اول پاسپورت متقاضی و همراهانکپی روادید کشورهای دیگراصل و ترجمه شناسنامه متقاضی و همراهاناصل و ترجمه سند ازدواج(در صورت تاهل)اصل و ترجمه رسمی مدرک تحصیلی و ریز نمرات متقاضی و همراهاننامه سوابق شغلی و تحصیلی (رزومه) متقاضی و همراهاناصل IELTS برای تمامی مقاطع تحصیلی غیر از دبیرستان و دوره های زبان و مقع ارشد تحقیقاتی و دکتری IELTS اجباری است. تغییرات جدید را ببینید.مدارک مالی- برای محاسبه دقیق میزان توان مالی مورد نیاز بایستی با موسسه تماس حاصل نمایید. هر فرد میزان مشخصی توان مالی نیاز دارد که با دیگران متفاوت استترجمه رسمی شناسنامه ضامنتعهد محضری ضامنپرینت ریز حساب سه ماهه گذ شته ضامن و یا متقاضی (حساب موردنظر باید مربوط به یکی از بانک های رسمی و مورد تایید بانک مرکزی باشد و موسسات مالی و اعتباری، تعاونی ها و ... که فاقد نام "بانک" هستند برای ارائه ضمانت مالی قابل فبول نیستند)مدارک دال بر محل کسب در آمدداشتن گواهی عدم سوء پیشینه برای نیوزیلند اجباری است.تمام فرمها- تمام فرمها در موسسه ماشین میشود.پذیرش- توسط موسسه برای تمامی دانشگاههای استرالیا و یا نیوزیلند محتمل است.عکس پاسپورتی متقاضی و همراهان (2 عدد)رسید پرداخت هزینه سفارت استرالیا - لطفا آخرین مبلغ را با تماس تلفنی سوال نمایید.برای نیوزیلند مبلغ دریافتی سفارت برای بررسی پرونده بایستی به موسسه پرداخت شود.برای استرالیا و نیوزیلند نیاز به داشتن گواهی عدم سوء پیشینه دارید .موسسه نامه لازم برای صدور این برگه را در اختیار شما قرار می دهد.در صورت لزوم مدارک دیگری نیز درخواست خواهد شد.دریافت ویزا بین 12 الی 18 هفته از زمان تشکیل پرونده ،در موارد استثنایی این زمان بستگی به زمان صدور تاییدیه از استرالیا دارد.آدرس سفارت استرالیا در تهران: خیابان خالداسلامبولی، خیابان بیست و سوم، شماره ١٣.تلفن: ٨٨٧٢٤٤٥٦ـ٠٢١نشانی اینترنتی: www.iran.embassy.gov.au/tran/home.html

 • آب و هوای استرالیا

  آب و هوای استرالیا

  آب و هوای استرالیا

  آب و هوای استرالیا چگونه است ؟استرالیا در بیشتر اوقات دارای آب و هوای معتدل در سال می‌باشد .تغییرات آب و هوایی نیز یک موضوع جدی در این کشور می باشد.بطوریکه بین سال های 1910 تا 2004 حدود 0.7 درجه به دمای میانگین اضافه شده. ایالات شمالی استرالیا معمولاً بیشتر اوقات دارای آب و هوای گرم می‌باشند، در حالیکه ایالات جنوبی این کشور زمستان‌های سردتری را تجربه می‌کنند.آب و هوای استرالیا به خاطر بارش سالانه کمتر از 600 میلی‌متر، از خشک‌ترین کشورهای کره زمین محسوب می‌شود. بارش برف نیز در استرالیا غالبا در ارتفاعات نزدیک کرانه شرقی در ایالت ویکتوریا ، نیوساوت ولز ، تاسمانی و قلمرو پایتختی اتفاق می افتند.همانند تمام کشورهای نیمکره‌ی جنوبی، فصول استرالیا خلاف فصول کشورهای نمیکره‌ی شمالی است. تابستان شامل دسامبر تا فوریه (آذر تا بهمن)، پائیز شامل مارس تا مِه(اسفند تا اردیبهشت )، زمستان شامل ژوئن تا اوت ( خرداد تا مرداد ) و بهار شامل سپتامبر تا نوامبر (شهریور تا آبان) است.در این بخش از وب سایت به توضیح مختصری در مورد آب و هوای برخی شهر های مهم استرالیا می پردازیم

 • اطلاعات عمومی استرالیا

  اطلاعات عمومی استرالیا

  اطلاعات عمومی استرالیا

  کشور مشترک المنافع استرالیاکشوری توسعه یافته در نیمکره جنوبی کره زمینوبا مساحت۷۶۸۶۸۵۰کیلومتر مربعششمین کشور پهناور دنیااست.این کشوردارای 6 ایالت و 2 قلمرو (با درجه استقلال کمتر نسبت یه ایالتها) میباشد. استرالیا یکی از مستعمرات سابق بریتانیای کبیر است که در سال ۱۹۰۱، استقلال یافت.نخست وزیر منتخب در کنار دولت و مجلس اداره کشور را در دست دارند. استرالیا از نظر مساحت دومین کشور پهناور عضو مجموعه اتحادیه کشورهای همسود(مجموعه ای از ۵۳ کشور مستقل که تمام آنها به جز موزامبیک و کامرون قبلاً مستعمره امپراتوری بریتانیا بودهاند) است.پایتخت استرالیا شهر کانبرااست،که در آن مجلس کشور و خانه فرماندار کل قرار دارد.دو شهر بزرگ استرالیا، سیدنی و ملبورن میباشند .

 • درباره استرالیا

  درباره استرالیا

  درباره استرالیا

  استرالیا کشوری است توسعه یافته در نیمکره جنوبی. این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور دنیا به شمار می آید . استرالیا یکی از قلمروهای همسود است و در سال ۱۹۰۱ از بریتانیای کبیر استقلال یافته است. پایتخت کشور استرالیا شهر کانبرا است، شهری که در آن مجلس آن کشور و نیز خانهٔ فرماندار کل قرار گرفته است . او به صورت تشریفاتی و به نمایندگی ملکه الیزابت دوم ریاست دولت را به عهده دارد. در عمل ، نخست وزیر استرالیا ، در کنار دولت و مجلس اداره کشور را در دست خواهد داشت . استرالیا از نظر مساحت دومین کشور پهناور عضو مجموعهٔ اتحادیه کشورهای همسود (مشترکالمنافع) می باشد . شهرهای سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ استرالیا می باشند . این کشور دارای مرز خاکی با کشور دیگری نیست و دور آن را از شرق، اقیانوس آرام، از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب اقیانوس هند و از شمال چندین دریا و خلیج در بر گرفتهاست. استرالیا همچنین سرزمین اصلیِ قارهٔ اقیانوسیه به شمار میآید که کوچکترین قارهٔ دنیا می باشد .

 دانستنی های مهاجرت  استرالیا