مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا


این استان یکی ازسه استان سرسبزکانادا در قلب این کشور می باشد. جمعیت این استان 1.200.000 نفر و وسعت  مانیتوبا797،647 کیلومترمربع است. بزرگترین شهر این استان وینیپگ (Winnipeg) با بیش از 730,000 نفرجمعیت میباشد.  Brandon  دومین شهربزرگ استان است. این استان درسالهای اخیر شمار زیادی مهاجر جذب کرده ودرتلاش است تاسالانه 10.000 نفر مهاجر جدید جذب کند.
 •داشتن حداقل دارایی شخصی خالص و مساوی با 350,000 دلار کانادا.
•خرید و یا تاسیس بیزینسی در مانیتوبا، به ارزش حداقل 150,000 دلار کانادا.
•داشتن حداقل ۳ سال سابقه تجاری (صاحب کسب و کار) و یا مدیریتی ارشد در یک شرکت موفق.
•گذاشتن مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا در حساب دولت مانیتوبا جهت ضمانت ایجاد و یا خرید یک کسب و کار در ایالت مانیتوبا کانادا. (این مبلغ پس از ایجاد کار بدون بهره استرداد می شود.)
نکته: بر خلاف استان کبک, سرمایه گذاری در استان مانیتوبا امتیاز بندی میباشد که این امتیاز ها شامل (سن, دارایی, سابقه مدیرییت یا کسب و کار و مدت زمان آن , مدرک زبان در صورت داشتن , مدرک زبان همسر ) میباشد.  برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما درتماس باشید.
بطور کلی روند مهاجرت به استان مانیتوبا اینگونه است که شما پس از گذاشتن ودیعه 100,000 دلار به دولت کانادا در صورتی که بخواهید بیزنسی راه بیاندازید میتوانید این مبلغ را از دولت پس گرفته و 100,000 دلار دیگر به آن اضافه کرده و بیزنس خود را راه اندازی کنید زیرا حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای گرفتن اقامت در این استان 150,000 دلار کانادا میباشد. قابل ذکر است که وکیل مهاجرتی ما در کانادا شما را برای دیدن این شهر و راه اندازی بیزنس و سرمایه گذاری بطور کامل همراهی میکند تا شما سرمایه گذاری مورد نظر خود را بیابید.اگر تا مدت 2 سال نخواستید سرمایه گذاری کنید, دولت مانیتوبا این مبلغ را برداشته ولی در عوض به شما اقامت دائم کانادا میدهد. 
توجه: تاسیس کسب و کار باید حداکثر تا 2 سال پس از ورود متقاضی به مانیتوبا انجام شود. در صورت عدم تاسیس و یا خرید کسب و کار در 2 سال اول، مبلغ ودیعه متقاضی (100000 دلار کانادا) توسط دولت مانیتوبا برداشته شده و اجازه اقامت دائم به متقاضی داده می شود.