سرگرمی های مردم استرالیا

استرالیا از نظر وسعت 6امین کشور پهناور در جهان و از نظر مساحت رتبه دوم را به خود در مجموعهٔ اتحادیه کشورهای همسود اختصاص داده است. از بزرگترین صنایع استرالیا بخش تفریحات و گردشگری استرالیا می باشد که بیشتر از 500 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حوزه صنعت گردشگری مشغول به کار می باشند. جالب است که بدانید نزدیک به 7% از تولید ناخالص داخلی کشور استرالیا مربوط به درآمد حاصل از صنعت گردشگری این کشور می شود.


ارتقا صنعت گردشگری با المپیک سیدنی
از مهم ترین سرگرمی های مردم استرالیا ورزش می باشد و همین امر باعث شد که سال 2000 با برگزاری المپیک در شهر سیدنی، رتبه کشور استرالیا در جهان در حوزه گردشگری و مقصد گردشگران به طور قابل ملاحظه ای تغییر یابد. در استرالیا نیز مانند هر کشوری پیشرفت ورزش سریع تر از پیشرفت هنر می باشد. اهمیت این کشور به ورزش و سرمایه گذاری بر روی بخشی که مورد توجه و اهمیت مردم  است از دلایل موفقیت صنعت گردشگردی استرالیا می باشد.

سیدنی 2000-سرگرمی های استرالیا

علاقه مردم استرالیا به غذا خوردن
وجود انواع غذاهای لذیذ دریایی به همراه نوشیدنی های گوارا با بهترین کیفیت، دلیل اصلی علاقه مردم استرالیا به غذا خوردن می باشد. عشق آن ها به خوردن غذا به اندازه ای است که صرف شام بیرون از خانه یکی از بهترین تفریحات محسوب می شود. هریک از شهرها و ایالت های استرالیا دارای غذاهای محلی و مخصوص به آب و هوای آن منطقه می باشد که همین امر باعث شده که تنوع غذاهای استرالیایی زبان زد مهاجرانی باشد که به استرالیا مهاجرت کرده اند.

سرگرمی های مردم استرالیا
 
اماکن مورد علاقه مردم استرالیا
از آنجایی که هر ساله در سراسر استرالیا کارناوال ها و جشنواره های بسیاری برگزار می گردد، رفتن به این اماکن از جمله کارهایی می باشد که مردم استرالیا برای گذراندن اوقات فراغت خود انجام می دهند. رفتن به باغ های گیاه شناسی، سینما، پارک جانوران آبزی و حیوانات، موزه‌ها، گالری ها، کنسرت، اپرا، تئاتر و مجالس رقص و حتی کتابخانه برای مردم استرالیا نوعی گذراندن اوقات فراغت محسوب می شود.


شهرهای زیبای استرالیا
تصور یک شهر با ساختاری روستایی بدون ترافیک های سنگین و دود و آسمان خراش ها و سر و صدا بسیار رویایی خواهد بود و چه خوب است که بدانید دو شهر بزرگ استرالیا، مبلورن و سیدنی بسیار شبیه این رویای قشنگ می باشند. آب و هوایی مطبوع به همراه جاذبه های متنوع گردشگردی دو شهر ملبورن و سیدنی را در رده برترین شهرهای دنیا قرار داده است که مورد توجه مهاجران می باشد.


علاقه مردم استرالیا برای رفتن به سینما
علاقه مردم استرالیا برای رفتن به سینما باور کردنی نمی باشد. تنوع سینما ها که در تعدادی از آن ها فیلم های جدید و در بقیه فیلم های کلاسیک اکران می شود از دلایل علاقه مردم استرالیا به سینما رفتن و گذراندن اوقات فراغت می باشد. شما می توانید با ماشین شخصی خودتان وارد سینماهای رو باز شوید و در حالی که در ماشین نشسته اید از تماشای فیلم لذت ببرید.


اگر تمایل دارید شرایط شما برای مهاجرت به استرالیا و اخذاقامت این کشور بررسی شود، لطفاً فرم ارزیابی را پر نمایید. مشاورین با تجربه ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و نتیجه را به اطلاع شما می رسانند. ضمناً می توانیدجهت آگاهی از آخرین تغییرات قوانین مهاجرت با ما تماس بگیرید.

فرم ارزیابی