درباره لاتاری کانادا 2020


آیا تا به حال اخباری درمورد لاتاری کانادا شنیده‌اید؟ امکان دارد پیامی از طرف یکی از دوستانتان مبنی بر ثبت نام در لاتاری کانادا برای شما ارسال شده‌ باشد. این پیام‌ها حاوی متونی با مضمون ثبت‌نام در لاتاری 100.000 نفره کانادا و یک لینک برای ثبت نام شما می‌باشند. اما باید ذکر شود که هیچ گونه برنامه مهاجرت به کانادا با عنوان لاتاری کانادا وجود ندارد و اینگونه سایت‌ها به منظور کلاهبرداری از کاربران فعالیت می‌کنند.

ابتدا این موضوع در کشورهای آفریقایی مانند غنا و نیجریه به راه افتاد و بسیاری از سایت‌ها با عنوان‌هایی مانند "ثبت نام در لاتاری کانادا 2021" یا "فرم درخواست لاتاری کانادا 2021" شروع به انتشار مقاله‌های کذب و دروغین برای کلاهبرداری از کسانی که اطلاعات شخصی خودشان را در این فرم‌ها وارد می‌کردند، نمودند. اما درواقع، دولت کانادا هیچ برنامه‌ای برای اعطای ویزای کانادا از طریق لاتاری را نداشته و همچنین فرم درخواست ویزای کانادا نیز وجود خارجی ندارد.

مهاجرت به کانادا تنها از طریق برنامه‌های روش‌های قانونی مهاجرت به این کشور امکان‌پذیر است و غیر از دولت کانادا و استان‌های این کشور، هیچ فرد یا سازمان دیگه‌ای مجاز به ارائه برنامه مهاجرتی به کانادا نخواهد بود. برخی از سایت‌های نامعتبر از شما می‌خواهند آدرس ایمیل و یا شماره تلفن خود را برای دریافت اطلاعات مربوط به لاتاری کانادا وارد نمائید، اما بهتر است مخاطبان از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی به اینگونه وبسایت‌ها، پرهیز نمایند.

تنها کشوری که درحال حاضر برای اعطای ویزا، لاتاری برگزار می‌کند، کشور امریکا بوده که می‌تواند در صفحه لاتاری امریکا بیشتر درمورد آن بدانید. اما متأسفانه به دلیل سیاست‌های موجود در امریکا، درحال حاضر ملیت ایرانی برای لاتاری امریکا قابل قبول نخواهد بود. برای اطلاعات بیشتر درمورد مهاجرت قانونی به کانادا، به صفحه روش‌های مهاجرت به کانادا و برای دریافت اطلاعات درباره انواع ویزا، به صفحه ویزای کانادا مراجعه نمائید.