شرایط اقامت و مهاجرت به کانادا در سال 2020

برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت این کشور، روش‌های گوناگونی وجود دارند که متقاضیان به توجه به شرایط خودشان، می‌توانند یکی از آنها را انتخاب کنند، زیرا قرار گرفتن در بهترین برنامه مهاجرتی، می‌تواند موفقیت متقاضی را تضمین نماید. قوانین مهاجرتی این کشور به علت افزایش روز افزون تقاضای اقامت کانادا در حال تغییر است و آگاهی از این تغییرات می‌تواند کمک بزرگی به پرونده هر فرد داشته باشد. برخی پرونده‌های تقاضای اقامت کانادا می‌توانند طی چند هفته و برخی طی چند ماه به جواب برسند. در ادامه به شرح مختصری از روش‌های مهاجرت به کانادا و اقامت این کشور خواهیم پرداخت.


در سال 2020 چیزی بیش از 165هزار مهاجر اقامت دائم کانادا را کسب کردند که بیشترین تعداد از طریق برنامه نامزد استانی، کارگران ماهر و اسپانسر همسر بوده اند؛ همچنین میانگین سنی مهاجران بین 20 تا 40 سال بوده که بیشتر در استان های انتاریو، بریتیش کلمبیا، آلبرتا و کبک ساکن شده اند. به گفته وزیر مهاجرت کانادا همچنان در مسیر استقبال از 401،000 اقامت دائم جدید در سال 2021 است به طوریکه در ماه جولای از حدود 39،500 مهاجر جدید و حتی بیشتر از 35،700 مهاجر در ماه ژوئن استقبال شد. طبق برنامه سطوح مهاجرت 2021-2023 کانادا قصد دارد از سال 2021 هر سال از 401،000 مهاجر جدید استقبال کند که قبل از همه گیری ویروس کرونا، این هدف سالانه 341،000 نفر تعیین شده بود.


این روزها تب و تاب مهاجرت بیش از پیش در ایران بالا گرفته است. شواهدی نشان می‌دهد که ایرانیان زیادی به فکر دریافت اقامت در سایر کشورها هستند. حدود 1.5 میلیون ایرانی در صف مهاجرت به کانادا و استرالیا قرار دارند. این رقم بسیار تأمل‌برانگیز می‌باشد. این 1.5 میلیون نفر شامل 2% از جمعیت کل ایران و 4% از جمعیت جوانان زیر 30 سال است. یعنی از هر 100 جوان ایرانی، 4 نفر در انتظار مهاجرت به کانادا و استرالیا هستند و برای دریافت اقامت یکی از این دو کشور، تلاش می‌کنند. این عدد همچنین بین 25 تا 30 درصد جمعیت کل مهاجران ایرانی است که طی 40 سال گذشته از ایران خارج شدند.

از این گذشته، تعداد متقاضیان ایرانی مهاجرت به کانادا و استرالیا در مقایسه با آمارهای این کشورها نیز عجیب به نظر می‌رسد. رکورد یک ساله مهاجرت به این کشور 330 هزار مهاجر در طی سال‌های 2015 و 2016 بوده و آمار کل مهاجران استرالیایی نیز در سال 2015 تا 2016 کمی بیشتر از 180 هزار نفر. با این حساب، متقاضیان ایرانی دریافت اقامت کانادا و استرالیا، 3 برابر کل ظرفیت مهاجرپذیری این دو کشور است. البته این میزان مهاجرت در سال 2017 کاهش محسوسی داشته اما از سال 2018 مجدداً روند رو به رشدی داشته به طوری که در سال 2019 بیش از 6هزار مهاجر ایرانی اقامت کانادا را دریافت کرده اند.

همانطور که می‌دانید، مهاجرت به کانادا علاوه بر مزایا، دارای معایبی نیز هست. برای اطلاعات بیشتر دراین مورد به صفحه مزایا و معایب مهاجرت به کانادا مراجعه نمائید. با اینکه در سال جدید کانادا تمایل خود را برای پذیرش متقاضیان ایرانی تا حدی از دست داده، اما به علت بالارفتن گنجایش پذیرش مهاجر در این سال، به معنای پذیرش مهاجرانی ایرانی بیشتر هم هست.


مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

چند سال قبل یعنی در سال 2015، سیستم ورود سریع یا اکسپرس اینتری (Express Entry) جهت مهاجرت به کانادا معرفی شد. اما بهتر است بدانیم اکسپرس اینتری یک روش مهاجرتی محسوب نمی‌شود و درواقع یک سیستم جمع‌آوری، دسته‌بندی و انتخابی بر اساس میزان امتیاز است. این سیستم بر اساس توانایی‌ها و مهارت‌های متقاضیان مهاجرت به کانادا راه‌اندازی شد. طبق این روش در هر سال، چند بار قرعه‌کشی انجام شده و متقاضیانی که بیشترین امتیاز را دریافت کنند، انتخاب می‌شوند. برای ورود به سیستم انتخابی، یک امتیاز حداقل درنظر گرفته شده که در سال گذشته این امتیاز در هر دوره متفاوت بود و این حداقل امتیاز، کم یا زیاد می‌شد. بر اساس آمارهای سازمان مهاجرتی کانادا، حداقل امتیاز قبولی در سیستم اکسپرس اینتری از ماه اکتبر سال گذشته به بعد به طور مرتب کاهش یافت و از 489 امتیاز نهایتاً به 461 امتیاز رسید.

سرانجام در آخرین تغییراتی که تاکنون در این زمینه صورت گرفته حداقل امتیاز برنامه اکسپرس اینتری 2021 کانادا 450 رسیده است که خبری خوش برای بسیاری از افرادی است که به دلیل کمبود امتیاز تاکنون نمی توانستند در این برنامه شرکت کنند. این تغییرات خوشبختانه موجب صدور تعداد بیشتری دعوتنامه (Invitation to Apply) برای متقاضیان در این برنامه مهاجرتی شد.

لازم به ذکر است که بطور کلی، متقاضیانی که دارای امتیاز بیش از 400 هستند، از شانس بالاتری برای دریافت اقامت کانادا، برخوردارند. در این سیستم مهم‌ترین فاکتوری که تا حدودی هم قبولی متقاضیان را تضمین می‌کرد، مورد «پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی» بود که وجود این فاکتور، به تنهایی دارای 600 امتیاز از حداکثر 1200 امتیاز مهاجرت به کانادا بود. در آستانه سال 2017، تغییرات مهمی در سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری کانادا به وجود آمد که یکی از آنها کاهش امتیاز پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای کانادایی بود. در آن سال امتیاز این بخش از 600 به 50 کاهش یافت که تغییر بسیار بزرگی محسوب می‌شود. با این وجود بسیاری از متقاضیان تنها با امتیازهایی که از موارد دیگر دریافت کردند، موفق به اخذ اقامت کانادا شدند و این موضوع به اثبات رسید که برای قبولی در سیستم ورود سریع به کانادا، لزوماً نیازی به داشتن پیشنهاد کاری در این کشور نیست.

تعداد متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق این برنامه رو به افزایش است و پیش‌بینی می‌شود که تا پایان سال 2020 میلادی به شمار بیشتری از متقاضیان، اقامت دائم کانادا ارائه شود. در صورت به نتیجه رسیدن پرونده متقاضیانی که در برنامه‌های قبل از ورود سریع کانادا اقدام نمودند، پیش‌بینی می‌شود امسال دولت کانادا، تعداد بیشتری را در هر نوبت قرعه‌کشی اقامت کانادا، قبول نماید. 

از جمله متقاضیانی که دارای برادر یا خواهر مقیم کانادا هستند و یا فرانسوی زبان ها که در آخرین تغییرات برنامه اکسپرس اینتری در سال 2019 انجام شد، شانس بیشتری در این برنامه خواهند داشت. از طرف دیگر خوشبختانه بنا بر آخرین تغییرات در سال 2019 دیگر جهت ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری کانادا، ثبت نام در بانک کاریابی اجباری نیست. 


طبق اخبار و شنیده‌ها، اداره مهاجرت کانادا بر اساس برنامه‌ریزی‌های خود قصد دارد در طول سه سال، یعنی از سال 2018 تا 2021، حدود یک میلیون مهاجر بپذیرد که البته برنامه‌های اقتصادی مهاجرت به کانادا مانند Skill Workers بدلیل کمبود نیروی کار ماهر در کانادا در این میان از اولیت بالاتری برخوردار است. برای اطلاعات بیشتر درمورد امتیازات مهاجرت به کانادا و اکسپرس اینتری کانادا، به صفحات زیر مراجعه نمائید.مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

این برنامه مهاجرتی جهت توسعه و تولید شغل در کشور کانادا به جذب سرمایه‌گذاران خارجی ایجاد شده که در طی این برنامه، متقاضیان مهاجرت به کانادا با سرمایه‌گذاری اموال خود در این کشور، واجد شرایط اخذ اقامت کانادا خواهند شد. یکی از مزیت‌های این روش آنست که نیازی به مدرک تحصیلی و یا مدرک بالای زبان نبوده و اقامت دائم کانادا برای خانواده متقاضی، شما همسر و فرزندان زیر 18 سال او، صادر می‌گردد. اما متأسفانه این روش مهاجرتی در حال حاضر بسته شده و صرفاً برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری، مراجعه نمائید.


مهاجرت به کانادا در سال 2021از طریق برنامه استانی PNP

هر استان در کانادا برنامه مهاجرتی مخصوص به خود را اجرا می‌نماید که با نام «برنامه انتخاب استانی» شناخته می‌شود. با وجود اینکه هر متقاضی می‌تواند تنها برای برخی از برنامه‌های انتخابی استانی اقدام نماید، اما در سال 2015 بسیاری از استان‌ها، برنامه انتخابی خود را با سیستم فدرال تطبیق داده‌اند و متقاضیان دریافت اقامت کانادا باید از طریق سیستم «ورود سریع» اقدام نمایند.

برنامه مهاجرتی انتخابی در بعضی از استان‌ها بسیار پرطرفدار است و به همین علت زمان ارسال پرونده و دریافت شماره پرونده، بدلیل حجم بالای متقاضی و تکمیل شدن ظرفیت‌ها، زمان بسیار کوتاهی است و پس از آن برنامه بسته می‌شود و دیگر امکان ارسال پرونده به منظور مهاجرت به کانادا وجود ندارد. بطور مثال استان ساسکاچوان برنامه مهاجرتی نیروی متخصص خود را در سال گذشته 4 مرتبه باز کرد و در هر نوبت ظرفیت برنامه تنها طی چند روز پر شد و تنها کسانی موفق به ارسال پرونده و دریافت File Number یا شماره پرونده خود شدند که از قبل پرونده خود را آماده کرده و توانسته بودند به محض باز شدن برنامه اقدام نمایند.


مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی: استان کبک

دولت کبک در سال 2019 شروع به قبول دور جدیدی از فایل‌های نیروی متخصص خود کرد. وزیر مهاجرت کبک اعلام کرد قوانین مهاجرتی جدید سال 2019 – 2018 برای تسریع در بررسی پرونده‌های اقامت کانادا و بروزرسانی سیستم مهاجرتی کبک است و همچنین کاهش تعداد پذیرش باعث تسریع در رسیدگی به پرونده‌های قدیمی‌تر و در لیست انتظار می‌شود. توجه داشته باشید که تحت قانون مهاجرت کبک، یک برنامه آزمایشی دائمی مهاجرت امکان انتخاب حداکثر 550 متقاضی اصلی در سال را فراهم می کند. علاوه بر این در سال 2021، وزارت این استان حداکثر 600 درخواست برای هر برنامه آزمایشی دریافت می کند تا تعداد درخواست های پذیرفته شده را به حداکثر برساند.

تمام درخواست‌ها برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی کبک، از طریق برنامه Mon project Québec ثبت می‌شوند. پس از ثبت مشخصات و تکمیل فرم، به شما یک امتیاز داده می‌شود که درصورت بالا بودن این امتیاز از حداقل امتیاز لازم، روند بررسی پرونده شما برای مهاجرت به کبک شروع می‌شود. 

متقاضیانی که دارای نامه پیشنهاد کار هستند و آن نامه نیز به تأیید اداره مهاجرت رسیده و یا افرادی که دارای اقامت موقت کبک هستند، می‌توانند در هر زمانی نسبت به ارسال پرونده خود اقدام کنند. همچنین متقاضیانی که می‌خواهند در قالب برنامه کسب سابقه‌کار در کبک درخواست مهاجرتی خود را ارسال کنند، می‌توانند در هر زمانی، با درنظر گرفتن الزامات این برنامه، اقدام به ثبت درخواست خود نمایند.مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی در سایر استان‌ها مانند مانیتوبا، پرنس ادوراد، بریتیش کلمبیا و نوااسکوشیا وجود دارد و برای دریافت اقامت کانادا با استفاده از آنها، باید حداقل میزان سرمایه‌ گذاری لازم برای هرکدام را انجام دهید. این حداقل میزان سرمایه‌ گذاری درمورد هر استان دارای تفاوت بوده و برخی شرایط جزئی نیز ممکن است متفاوت باشد. اما طبق قوانین تمام این برنامه‌های مهاجرت به کانادا، برای این روش، نیازی به ارائه مدرک تحصیلی و مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه نخواهید داشت و تمام اعضای خانواده شما، از جمله همسر و فرزندان، می‌توانند از اقامت کانادا برخوردار شوند.


مهاجرت به کانادا برای والدین

از چند سال قبل، این برنامه بسیار پرطرفدار بازگشایی شد و در سال 2019 نیز ادامه داشت. تحت این برنامه، والدین، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های شهروندان و افراد دارای اقامت دائم کانادا، واجد شرایط مهاجرت به این کشور می‌شوند. برای این منظور، والدین باید برای دریافت سوپر ویزای کانادا اقدام نمایند که منحصراً برای والدین افراد مقیم کانادا است. با تغییرات اعمال شده در قوانین مهاجرت کانادا در سال 2019، مسیر مهاجرت والدین برای افرادی که دارای اقامت کانادا هستند، هموارتر شد اما از ابتدای سال 2020 به دلیل شیوع ویروس همه گیر کرونا پذیرش مهاجر ازاین روش به تاخیر افتاد و از آگوست سال 2021 با شرط واکسینه بودن مجدداً فعال شد. 


اقامت کانادا از طریق تحصیل

کانادا دارای دانشگاه‌های بسیار خوبی در زمینه بین‌المللی می‌باشد و 26 دانشگاه این کشور، در رنکینگ QS که یکی از معتبرترین رنکینگ‌های دانشگاه‌های جهان است، قرار دارد. بنابراین تحصیل در کانادا می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور باشد. متقاضی با دریافت ویزای تحصیلی کانادا، اقامت کانادا بصورت موقتی را دریافت می‌کند و درحین تحصیل نمی‌تواند اقامت خود را بصورت دائمی تبدیل کند. برای تبدیل اقامت خود به اقامت دائم کانادا پس از فارغ‌التحصیلی، می‌توانید برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری یا کار، اقدام نمائید.

ابتدا، برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا باید دارای شرایط زیر باشید.

اول از همه باید از یک دانشگاه، کالج یا مرکز آموزشی معتبر پذیرش داشته باشید. سپس داشتن مدرک زبان انگلیسی برای دریافت ویزای دانشجویی الزامی است. درصورت نداشتن مدرک زبان، قبل از شروع تحصیل در کانادا، باید ابتدا در دوره‌های زبان انگلیسی در این کشور شرکت کنید. برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های طراز اول کانادا، داشتن نمرات بالا در دروس تخصصی و همچنین معدل کل بالا الزامی است. همچنین باید وجود توان مالی کافی برای تأمین مخارج زندگی و تحصیل در کانادا و برگشت به کشورتان را اثبات نمائید. توجه داشته باشید که تحصیل در این کشور به منظور مهاجرت به کانادا نبوده و اقامت بیش از اندازه، غیرقانونی می‌باشد.


 ابوالفضل بلوچ
  سلام خسته نباشید من ابوالفضل بلوچ هستم لطفا کمکم کنید منتظر خبر شما هستم من همسرم نزدیک بیست و چهار سال قرص تشنج میخوره خوب نمیشه دکترا رفته رفته دوز قرص را بالا میبرند آیا امکان دارد من برای درمان بیماری سر همسرم را به کشور کانادا ببرم در آنجا تحت درمان بشه ما هنوز به دلیل بیماری همسرم بچه هم نداریم لطفا راهنمای کنید  
 مازیار
  با سلام مازیار ۲۷ ساله از‌دوسلدورف آلمان‌هستم .دوره تخصصی آسبیلدونگ دستگاهای‌آتومات رو در آِآلمان گذراندم میخواستم بدونم برای مهاجرت به کانادا چه‌باید کرد  
 لاله
  با سلام خدمت شما آیا مهاجرت به کانادا تنها برای ایرانی ها میباشد یا دیگه فارسی زبان های میتونن برن اونجا ؟  
 sanam
  روز خوش.ایا شرایط کار برای کارشناسی اتاق عمل نیاز به ازمون خاصی داره?RNبرای پرستاریه.ایا ماهم باید این مدرکو بگیریم?و اینکه ایلتس اکادمی باید داشته باشیم یا جنرال?ممنون میشم راهنمایی کنین  
 حسین
  سلام من استاد کار رنگ اتومبیل هستم به جوشکاری زیر آب نیز آشنایی دارم سنم 31 ومدارک تحصیلی دیپلم و همسرم نیز مدرک خیاطی داره و دارای یه فرزند 3ساله هستم و ویزای توریستی کانادا رو هم دارم آیا نقاشی و جوشکاری اونجا شغل خوبی هست  
 زهره
  سلاممن لیسانس معماری دارم با معدل16 و میخاستم برای اقامت کانادا اقدام کنم میخاستم بدونم باید چه کار کنم و بهترین روش مهاجرتی به چه شکله؟  
 dariush
  سلام در مورد اقامت کانادا سوالی داشتم سرمایه کافی دارم, فقط نمیدونم از کجا شروع کنم, ممنون میشم یک پاسخ درست بدین  
 رسول
  سلام من مهندس ماشین های راهسازی هستم لیسانس سابقه کار دارم منتها همش کار آزاد بوده و هیچ گونه سابقه بیمه ایی ندارم سن 37 سال مجرد زبان انگلیش در حد متوسط توانایی مالی زیادی هم ندارم آیا راهی برای مهاجرت به کانادا یا استرالیا هست یا دیگه از من گذشته یا به فکر یک بدبختی و گذرون زندگی توی همین ایران باشم خیلی متشکر  
 معین رعیتی
  سلام من درشرکت سیلندر پرکنی گازکارمی کنم مسئول تعمیرات وتاسیسات شرکت هستم9سال سابقه کار دارم تحصیلاتم دیپلم است سنم 30 سال هست متاهل درای دو فرزند پسریکی7سال و یکی 2سال آیا شرایط مهاجرت به کانادا را دارم؟کمکم کنید  
 رضا
  با سلام و عرض ادب من و همسرم به تازگی دکتری دامپزشکی دانشگاه سراسری ارومیه رو تموم کردیم و قصد مهاجرت به کانادا داریم میشه لطفا اگر امیدی هست ما رو راهنمایی بفرمایید. با تشکر  
 الهه ناز گلچهره
  سلام پسرم مدرك تحصيلي ليسانس حقوق قضايي و فوق ليسانس حقوق بين الملل داره و داراي همسر و كودك شيرخوار هست . سنش 27 ساله هستش 4 سال هم درچند دفاتر وكلا بعنوان نماينده وكيل كارهاي اونارو انجام ميده . ايا امكان ان هست كه براي ویزای کانادا اقدام كنه ؟ ايا راهي هست براي گرفتن اقامت کانادا؟؟؟؟؟  
 نازنین
  باسلام. منو همسرم هردو کاردانی کامپیوتر داریم و من نقاش هم هستم میخواستم بدونم امکان اقامت دائم کانادا هس یا خیر? درضمن همسرم شش سال هس ک تووشرکت داروسازی مشغول ب کار هستن..ممنون میشم پاسخم رو بدید  
 مهران پیرایش
  سلام ۲۹ سالمه و دارم اقامت ۵ ساله توریستی کانادا رو میگیرم و دندونساز تجربی هستم و میخوام بدونم تو این ۵ سال دولت کانادا چه امکاناتی به من میده از لحاظ خونه و هزینه و یا کار ممنون از شما  
 لیدیا
  سلام . من قصد مهاجرت به کانادا دارم ترم دوم مهندسی فناوری تجهیزات پزشکی اتاق عمل هستم. مدرک آرایش پیرایش م دارم. آیا از طریق پناهندگی میتونم اقدام کنم . هزینه سفر به کانادا با پول ایران چقدر میشه و باید از چه طریقی اقدام کرد ؟ شما چقدر اطلاعات دارین که به مهاجرین رسیدگی میشه یانه حقوق شهروندی اجتمایی مهاجرین مهم هست اونجا یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید  
 مرتضی جلالی
  با سلام.تو لیست امتیاز دهی ب مشاغل تخصصی و تحصیلی جهت مهاجرت ب استان کِبک چرا از شاخه فنی و تخصصی طلاو جواهرسازی خبری نیست؟  
 نوید
  سلام ببخشید بعنوان سرمایگزاری من وخانومم و مادر خانمم میخوایم بیایم کانادا اقامت کانادا رو و پاسپورتشو بگیریم چه راهی برای ما هست ممنون  
 پریا شاه محمودی
  سلام من 29 ساله هستم و لیسانس تربیت بدنی و فوق لیسانس MBA دارم و سطح زبان خوب . میخوام مهاجرت کنم به کانادا یا آمریکا یا استرلیا لطفا راهنماییم کنید من زیاد چیزی نمیدونم  
 اکرم فرارخواه
  سلام من۳۵سال دارم۱۷سال سابقه کاردارم بامدرک دیپلم بهیاری ایامیتوانم درکشورکانادااقامت واشتغال داشته باشم لطفا راهنمایی بفرمایید  
 Zahra
  سلام مهاجرت به کشورهای اروپایی فقط با لیسانس امکان پذیره  
 حسین
  سلام من 21 سالمه و یک ترم دیگ دارم تا فوق دیپلمم رو بگیرم رشته ام هم کامپیوتر-نرم افزار میخواستم بدونم چجوری میتونم مهاجرت کنم و اقامت بگیرم یعنی بری ایجاد یه زندگی و کار شهروند اونجا بشم در کنارش ادامه تحصیل بدم آیا امکان داره ؟ممنون میشم راهنمایی ام کنید مرسی .  
 سمانه
  با سلام بنده ۳۲ سال سن دارم و لیسانس پرستاری باز ۸ سال سابقه بیمه مرتبط میباشم و همسرم تکنسین برق صنعتی با ۷ سال سابقه بیمه مرتبط بدون فرزند و مدرک ایلس هم ندارم .آیا از طریق کاری میتونیم مهاجرت به کانادا داشته باشیم؟  
 Sara
  سلام. بنده 17ساله هستم اما میخواهیم از طریق پدرم اقدام کنیم. پدرم لیسانس زبان انگلیسی دارد و سابقه ی کاری خوبی در بازرگانی. مادرم هم لیسانس روانشناسی دارد. دو فرزند هستیم 17و15ساله. به شدت مشتاق مهاجرت هستیم اما به دلیل مسائل مالی نمیدونیم میشه اقدام کنیم یانه. سرمایه مان حدود 400میلیون تومان هستش,. در ضمن انجا پدرم به کار نیاز دارم و دو فرزند محصل هم هستیم. این 44تومان هم کلا هم برای خانه و خرج زندگی و... هست وهم برای اخذ اقامت و ویزا و...... میشه خواهش کنم راهنمایی کنید که امکان مهاجرت هست یا نه؟؟؟ لطفا جواب بدین.  
 ابوذر
  ​با سلام من با ویزای تحصیلی در دانشگاه اتاوا در دوره مستر از سپتامبر شروع به درس خواندن می کنم. همسرم به صورت depend دارای work permit هست و می تواند به صورت فول تایم کار کند. در پرونده اینتری اکسپرس با در نظر گرفتن همه شرایط (امتیاز تحصیلی، سن، داشتن بستگان درجه یک و…) امتیاز همسرم حدود 370 هست. در این حالت اگر بتواند یک کار فول تایم پیدا کند آیا شامل افزایش 300 امتیازی می شود در سیستم فدرال (یا providential nominee انتاریو) که واجد دریافت دعوتنامه بشویم یا نه؟ یا اینکه جاب آفر برای گرفتن امتیاز شغل باید شرایط خاصی داشته باشد؟باتشکر  
 احسان حق پرست
  سلام.من احسان حق پرست هستم 29سال دارم اگر حرفه ی آرایشگری و نقاشی ساختمان را بلد باشم می تونم به کشور کانادا مهاجرت کنم.؟  
 فرزاد
  با سلام و خسته نباشید من ۲۵سال سن دارم با مدرک لیسانس پرستاری و آیلتس قصد دارم با همسرم که شرایطش مثله خودمه از طریق رشتمون مهاجرت به کانادا انجام بدیم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید بهترین راه ممکن برای ما چه راهیست.  
 طاها حسینی
  سلام خسته نباشید من 32 سالمه پزشکی خوندم و تخصصم رو هم گرفتم ولی شرایط مهاجرت با موارد مذکور رو ندارم از لحاظ زبان مشکلی ندارم نمره آیلتسم 7 بود.هیچ راهی وجورد نداره که من بتونم اقامت دائم کانادا رو بگیرم  
 سلام
  سلام وقت بخیر، احترامادرخصوص سرمایه گذاری کبک کاناداسوالاتی داشتم که به ترتیب تقدیم می دارد: ۱_مدت زمان دریافت نامهCSQتادریافت مدیکال وچک امینتی وویزااعلام فرمائید.۲_فاصله قبولی درمصاحبه واخذنامهCSQ واریز وجه(۲۲۰۰۰۰دلارکانادا) وچنانچه وقفه زمانی ایجاد گرددقبل از واریزوجه وبعداز واریزوجه تاچه مدت میباشدمیتوان اقدامات بعدی پیگیری نمود...‌باتشکروارادت  
 ساناز
  سلام میدونم سوالم ربط به این موضوع نداره ولی میخاستم بدونم یک دلارآمریکاچندتومان است ومحاسبه دلاربه تومان رومیخام.  
 یاسر اختری
  هر دلار امریکا در حالا حاضر 7100 تومان  
 REZA
  سلام.فوق لیسانس بازاریابی هستم ،41 سالمه ،با 12 سال سابقه کار تو هواپیمایی کشوری، با 200 ساعت آموزش مرتبط با کار از سازمانهای بین االمللی ،کارشناس رسمی دادگستری،همسرم هم لیسانس بازرگانی ،با 5 سال مدیریت نمایندگی بیمه ،یک فرزند دارم برای مهاجرت به کانادا لطفا راهنماییم بفرمایید .باتشکر  
 آریانا علی اکبری
  سلام من یه خانم ۳۲ سالم لیسانس حسابداری دارم از دانشگاه بیام نور. دوست دارم به کانادا یا آمریکا مهاجرت کنم. هدفم فقط کارکردنه. من ماسور هستم(کسی که ماساژ میده) با ۱۰۰ میلیون سرمایه میتونم برم؟ از چه راهی؟اگه نمیشه چطور میتونم با کسی که اقامت کانادا یا امریکا رو داره و در قبال دریافت بول منو ببره ارتباط برقرار کنم؟  
 فری
  من دوتا بچه 14 و 17 ساله دارم میخوام قبل سن کنکو ر پسرم به کانادا مهاجرت کنم وخودم و دخترم هم باهاش بریم بدون همسرم پسرم زبانش خوبه و شاگرد اوله در دشته تجربی با سرمایه اولیه 500 میلیون و دخترم ورزشکار جز تیم شنا بنادر هست ومیدونم آینده ای تو این کشور ندارن هر دوتا بچه هام آیا امیدی هست برای رفتن به کانادا؟  
 علی عظمی
  با سلام. من لیسانس مکانیک ساخت و تولید دارم.یک سال سابقه کاری در زمینه رباتیک.زبان انگلیسی عالی.دارای مدارک بین المللی رباتیک و بازرسی های جوشکاری. چطور میتونم امتیازم رو محاسبه کنم یا اصلا اقدام کنم برای مهاجرت به کانادا لطفا کمک کنید  
 سید گل آقا یعقوبی
  سلام من از افغانستان هستم و ۳۱ سال عمر دارم، لیسانس امور تربیتی دارم و بیشتر از ده سال است که با موسسات بین المللی کار کردم، مدرک زبان انگلیسی تافل یا ایلتس ندارم ولی زبانم خییلی عالیست، حالا میشه درمورد مهاجرت به کانادا راهنمایی کنین  
 نورالحق نیکی فندخت
  سلام،من ۲۶سالمه متأهل هستم،جوشکارحرفه آرگون،الکترود وco²هستم،میشه بااین سه تا هنرم مهاجرت به کانادا انجام بدم، لطفا راهنماییم کنید،متشکرم  
 سونیا اسکندری
  با سلام و خسته نباشید ۱۳ ساله دستیار دندانپزشک هستم ۳۳ سالمه متاهل ودارای دو فرزند ومدرک دیپلم انسانی دارم ولی زبان انگلیسی بلد نیستم و سرمایه ۱۵۰ میلیون تومان دارم میتونم اقامت کانادا رو بگیرم یا نه؟ لطفا راهنمایم کنین ممنون میشم  
 ایمان توکلی
  سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و در شرفت گرفتن آیلتس هستم ایا میتونم برای کار ب کانادا مهاجرت کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید  
 محمدامین مهدیزاده
  سلام‌ و عرض ادب خدمت ایرانیان عزیز دوستان من محمو امین هستم 17 سالمه و در رشته کامپیوتر مشغول به تحصیل هستم (۱۱هنرستان)من به همراه پدر و مادرم قصد پناهندگی به کانادا رو داریم و میخواهیم از راه زمینی بیاییم... پدرم راننده ماشین سنگین هستش میخواستم بدونم برا افرادی مثل ما وظعیت چطوریه ؟ لطفا پاسخ بدید با تشکر  
 سحر
  سلام کارمند رسمی دولت هستم با 21 سال سابقه ی کار فوق لیسانس سوانح طبیعی-تمام مدارک مربوط به هلال احمر رو هم دارم میخوام اقامت کانادا رو بگیرم امکانش هست راهنمایی کنید  
 احمد امینی
  سلام جوشکار5تا از فرآیندهای تخصصی جوش هستم،38سالمه و مدرک کارشناسی بازرسی جوش هم دارم،لطفا برای گرفتن اقامت کانادا راهنماییم کنید،با تشکر،موفق باشید.  
 وحید
  با سلام و ادب خدمت مدیریت محترم و دیگر همکاران گرامی مجموعه بنده دانشجوی سال اخر دکتری دانشگاه آداد رشته روانشناسی عمومی هستم و تمایل به مهاجرت به کانادا دارم. با توجه به شرایط مالیو اقتصادی که دارم لازم دونستم تمامی ریز هزینه هایی که جهت مهاجرت به عنوان نیروی کار لازمه رو برایم برآورد کنید(هزینه پرداختی وکیل و ....)و در آن صورت اقدام به مهاجرت بگیرم لذا در زیر مشخصات خودمو ارایه داده و تقاضا دارم مشاورین گرامی مرا در این مسیر هدایت کنند ناگفته نماند مطالب سایت خوب شما را مطالعه کردم و بسیار عالی و مفید بوده است. متولد آذر62دوسال سابقه کارمرتبط با رشته و بیمه تامین اجتماعی (طبق قانون طرح پیراپزشکان دارای لیسانس شیمی محض از دانشگاه دولتی بسال87دارای مدرک مدیریت هتلداری از سازمان فنی حرفه ای کشور بمدت 720ساعت و تاریخ انقضا آن 5 ساله بوده و سال 96 بپایان رسیدهمسلط به زبان انگلیسی در حد ایلتس6  
 زهرا یوسفی خواه
  سلام دختری 16 ساله هستم قصد مهاجرت به کانادا رو دارم سطح زبانم عالی دو سال سابقه کار موسیقی و محصل رشته ی تجربی ام  
 محمدظاهر حسینی
  سلام من در افغانستان هستم می خواهم به کانادا مهاجرت کنم‌ من وهمسرم وچهاربچه ام هستیم لطفا راهنمایم کنید  
 امین طغیانی هستم
  سلام من در ایران تالار رستوران و چایخانه دارم و از بچگی کاسب بودم دیپلم کامپیوتر هم دارم میخواستم ببینم چطوری میتونم با خانواده به کانادا مهاجرت کنم اصلا میتونم کاری انجام بدم یا نه .ممنونم از راهنماییتون  
 الناز کریمی
  سلام وقت بخیر من ۲۹ ساله و همسرم ۳۳ ساله قصد مهاجرت به کانادا داریم من لیسانس حقوق بیکار و همسرم دیپلم کامپیوتر، تو پروژه خط لوله کار میکنهخواهر همسرم کانادا پرستار بیمارستان هستش لطفا راهنمایی کنید ممنون  
 همتی
  با سلام من لیسانس زبان هستم لطفا من را برای اقامت کانادا راهنمایی کنید  
 میلاد محمدی
  من میلاد محمدی هستم ۲۱ ساله و خانمم هم ۲۱ ساله هستن من در رشته مهندسی عمران و خانمم در رشته علوم ازمایشگاهی میخواهیم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنیم لطفا خواهش میکنم عاجزانه کمکمون کنید من خودم در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی بسیار واردم با رزمه عالی  
 مجیدخمسه
  من مجیدخمسه هستم 39ساله کشاورز هستم درضمینه رانندگی تراکتور تخصص دارم لطفاجهت مهاجرت به کانادا مرا راهنمایی کنید باتشکر.  
 محمد ع
  با سلام40 ساله، فوق لیسانس برق با 15 سال سابقه کار مرتبط در پتروشیمی هستم. همسرم 38 ساله و فوق لیسانس برق کنترل با 15 سال سابقه ابزاردقیق در شرکت نفته. یک فرزند 8 ساله دارم. سطح زبان خودم و همسرم آیتلس حدود 6 است. خواهرم هم سیتیزن کانادا (ساکن تورنتو) است. لطفا برای بهترین روش مهاجرت راهنمایی بفرمایید.با تشکر  
 حمید
  سلام با توجه به مقطع تحصیل و سطح زبان شما و همسرگرامی و شغل جنابعالی شما بیشتر از 80 درصد احتمال کسب صلاحیت برای اخذ ویزای کانادا رو دارید.  
 حمید
  ناگفته نماند تا سن جنابعالی به 45 نرسیده به نفعتونه که اقدام کنید چون از سن 21 تا 45 سن طلایی برای ویزای کانادا به حساب میاد که امتیاز ویزای افرادی که تو این بازه ی سنی هستن بیشتر خواهد بود  
 حمید شیروانی
  سلام من تکنسین برق هستم ۴۶ ساله با مدرک فنی وحرفه ای امکان دارد برای مهاجرت جهت کار پذیرش شوم ؟راهنمایی کنید  
 Amir abbas damircheli
  سلام وقتتون بخیر بنده کارم ازاده مدرک تحصیلی لیسانس حقوق سرمایه نقدی حدود ۲ میلیارد تومان برای مهاجرت به کانادا به چه صورت میتونم اقدام کنم.  
 masoud.bagheri7973
  خب بااین شرایط میتونی بری آمریکا.  
 اصغر زنده اسبق
  اینجانب دیپلم الکترونیک دارم وبیست سال سابقه درپتروشیمی تبریز ودر چندماه اینده با سختی کار بازنشست میشوم ودو فرزند دارم وبرای ایلتس نیز تلاش مکنم و برادرم نیز چند ماهی است در کانادا زندگی مکند من نیز میخاهم به کانادا مهاجرت کنم لطفا راهنمای فرمائید  
 امید علی پیوسته
  امیدهستم 43 ساله میخام به کاندا پناهندنه بشم رنگ کاری وجوشکاری برق هم بلدم لفا کمکم کنید پناهنده بشم ممنونم ازهمکاری شما  
 امید علی پیوسته
  من امید هستم و43 سلمه ومیخاهم پناهنده بشم به کانادا لطفا کمکم کنید ممنون میشم  
 حمید
  سلام آقای امید اگر میخواید اقدام کنید بهتره تا سنتون به 45 نرسیده اینکارو بکنید چون به ازای هرسال بیشتر از45 2 امتیاز از امتیاز ویزای شما کم میشه و این کارتونو سخت میکنه.  
 صالح
  سلام من فوق لیسانس برق و همسرم دکترای کشاورزی دارن سن ۳۲ و ۳۷ سال یک پسر دو ساله داریم سابقه کار من ۸ سال و همسرم ۴ سال هست ایا ما امکان مهاجرت رو داریم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون  
 حمید
  سلام آقای صالح، باید عرض کنم بله،امکان مهاجرت به کانادا برای شما وجود داره و با توجه به رشته شما و همسرتون(که هردو جزو مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2018 هستند (در لیست NOC)) و سابقه کاری و سن جنابعالیان احتمالا در امتیازبندی ویزا نمره بالایی کسب کنید.  
 محمد محمدی
  سلام من ۲۳سالمه, مجرد هستم ,اتباع افغانی هستم, داخل ایران زندگی میکنم و اقامت دارم, شغلم هم نصب سیستم ودزدگیر خودرو هستاما میخام برای زندگی به کانادا مهاجرت کنم, اما نمیدونم چجوری و از چه طریقی میشه اقامت کانادا گرفت,ممنون میشم اگه راهنماییم کنید  
 محمد
  سلام من یازدهم نقشه کشی معماری هستم که قصد دارم به کانادا مهاجرت کنم چه راهی برای من وجود داره که قانونی باشه سرمایه زیادی ندارم . کلا چقدر نقدینگی میخواد برای یک مهاجرت انگلیسی رو هم متوسط بلدم این سوال خیلیا لطفا جواب بدین ممنون...  
  سید جواد هاشمی
  سیدجواد هاشمی ولد سید مختار هاشمی .ولایت کابل ولسوالی ( قره باغ)فارغ تحسیل (صنف دوازدهم)  
 شهریار
  با سلام. من مهندس نفت شاغل در صنعت نفت حفاری هستم سی سال سن دارم و شیش سال سابقه کار دارم و مجرد هستم و زبانم هم متوسطه و دانشجوی ارشHSE هستم...آیا شرایط اقامت کاری رو در کانادا دارم...  
 علی خان شفائ
  میخام کنادا ببریم باید چیطوری بیرم  
 شیرزی امینی هستم ۲۲سال عمر دارم شهروند کابل هستم
  من فارغ تکنالوجی طبی هستم وهم چنان خیاط عالی نیز هستم .میخواهم درخواست پناهنده گی کانادا بدهم لطفا رهنمایی ام نماید  
 ابوالفضل یعقوبی
  سلام بنده ۳۷ ساله لیسانس فناوری اطلاعات و ارتباطات و خانم بنده فوق دیپلم حقوق و ریاضی و دختر بنده کلاس اول دبستان را توان مالی قابل قبول در حدی که امورات خونواده خود را در هر کجای دنیا بگذرانیم داریم لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه ویزای کانادا برای هر سه نفر یرای تحصیل بگیریم  
 سمیرا خمسه
  سلام، 33 سال دارم، گارشناسی ارشد شیمی و 6 سال سابقه کاری بیمه. لطفا در خصوص اقامت کانادا راهنمایی کنید.  
 مجتبی اکرمی
  سلام پسری هستم 25 ساله پایاخ خدمت دارم مدرک فوق دیپلم عمران دانشجوی لینس با سابق کاری 3 اله یکی از اقوام توی کانادا میخواد برام دعوت نامه بفرسته و کمکم کنه که برم اونجا به نظرتون چه راهی هست که اون بنده خدا بتونه برام درخواست بده یعنی چه کاری باید بکنه برام در ضمن فامیل درجه یک یست اگر کسی اطالاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنه  
 کوروش جهان دار
  سلام . خودم فوق دیپلم و خانمم کارشناس ارشد ادبیات محض و دو فرزند ۱۳ ساله و با سرمایه دو میلیون . تقاضا اقامت دائم ونکور رو دارم . با سپاس  
 عباس
  سلام. من 38 ساله هستم دکترای خاکشناسی دارم. همسرم لیسانس خاکشناسی داره. یه پسر 4 ساله دارم. حدود 200 هزار دلار سرمایه دارم. آیا میتونم اقدام به دریافت اقامت کانادا کنم؟  
 حیدر صندید
  برای مهاجرت برای کاندا سوال داشتم میخواستم شرایط بدونم  
 بی بی چوگان
  سلام خسته نباشین برای یه فرد معلول برای مهاجرت کجاست  
 الف ک
  اگر شخص معلول باشد نیز میتواند اقدام کند هیچ محدودیتی برای افراد از نظر جسمانی در نظر گرفته نشده است.سوالی بود در خدمتم  
 راضیه سعادتی پور
  من 25سالمه دانشجوی ارشد حسابداری چطور میتونم ب کانادا مهاجرت کنم میشه یکی راهنمایی کنه؟  
 الف ک
  با سلام دوست گرامی داشتن نمره بالا الزامی است و باید حمایت و پشتیبانی مالی بشوید حداکثر هزینه برای یک سال اقامت راحت 180 هزار دلار است. سوالی بود در خدمتم  
 Fazaljan
  Man der turkya astum.kyil zyad moshkiel ast  
 Amirhosein
  من دارای مدرک فوق لیسانس ریاضی هستم و افغانستانی هستم برای اقامت کانادا.در ضمن من عموم اونجاست  
 مجتبی نوری هستم
  سلام خیلی دوست دارم از ایران برم لطفا کمکم به رهنمایی شما نیاز دارم دارم افسردگی میگیرم  
 الف ک
  با سلام میتوانید طبق شرایط بالا اقدام کنید اگر میتوانید هزینه کافی به پردازید به راحتی میتوانید اقامت کانادا را دریافت کنید شرط اول حمایت مالی است.سوالی بود در خدمتم  
 دنیا
  سلام من دانش اموز سال ۳سوم دبیرستان هستم امسال کنکور دارم راهی وجود داره تا قبل کنکور از کشور خارج بشم و پناهنده کشور کانادا بشم ؟  
 الف ک
  با سلام برای شما دوست عزیز ابتدا شرط دیپلم و مدرک دوره ی زبان انگلیسی لازم استاگر مدارک شما کافی باشد میتوانید با حمایت مالی طبق مراحل قانونی و با داشتن وکیل معتبر اقدام به مهاجرت کنیدـسوالی بود در خدمتم  
 s
  شما میتوانید در شهر کبک یا تورنتو در مدرسه این دو شهر مهم کانادامدرسه ای است که برخی از دانش اموزان به دلیل ترک تحصیل انجا بروند و بعد از آن چند سال خواندی به دانشگاه این 2 شهر هرکدام بروی  
 آهنگر
  سلامدو تا پسر دارم نه ساله و پنج ساله میخواهم بفرستمشون کانادا یا هر کشور مهاجر پذیر دیگه .اول می خواستم بفرستم آلمان ولی دور بری ها میگن اونجا نژاد پرستی بیداد میکنه اگه برن کانادا بهتره با این اوصاف الان چکار کنم تا ده سال دیگه برای مهاجرت شرایط بهتری باشه. لطفا مرا راهنمایی کنید  
 الف ک
  با سلام بنده به نژاد پرستی کاری ندارم ولی هر کسی در هر مکانی میتواند پیشرفت کند به نظر بنده بگذارید ابتدا فرزندان شما دیپلم یا فوق دیپلم با مدرک زبان بگیرند که بتوانند راه خوب و بد رو تشخیص بدن بنده دخالتی ندارم ولی اگر میتوانید حمایتشون کنید از نظر مالی میتوانید به امریکا هم بفرستید.سوالی بود در خدمتم  
 Mohammad Ali
  اتفاقا کشوری که نژاد پرست کمتری داره آلمان هستش. آلمان و مردم آلمان از فرهنگ و آگاهی زیادی برخوردار هستند. ولی زبان آلمانی واقعا یادگیریش سخته. بهتره برای کانادا اقدام کنید.  
 یاسر
  سلام اسمم یاسر ۲۶سال دارم مدرک تحصیلی فوق دیپلم و ۵سال سابقه کار در فولاد دارم از ایران خسته شدم میخوام برم هر جا مهم نیست چکار باید بکنم  
 Saeed
  درود به شما هموطن عزیزم ،من سعید ۳۳سالمه مجردم برقکار هستم با ۱۶سال تجربه آیا من میتونم واسه مهاجرت ب کانادا اقدام کنم چقدر هزینه شه و چ مدارکی لازمه لطفا راهنماییم کنین.سپاس از مدیر محترم سایت ،مرسی  
 عزیزاحمد نظری
  باز هم سلام به شما من عزیزاحمد از افقانستان استم ۴۲سال دارم چهار فرزند و خانم من هم است ما در افقانستان مشکلات زیاد داریم به مصل که شما هم میدانید که زنده گی در افقانستان بیسیار مشکل است از چی بگویم شما بگوید از بیکاری از بینانی از امنید از چی بگویم از شما دولت کانادا خواهش میکنم که به ما کمک کنید تا از این بیچارکی بیرون شویم خواهش میکنم بیسیار چیز ها و گپ ها است که بگویم اما در این مسج نمیشه که بگویم فقد میگویم که با من کمک کنید  
 جوجک
  سن ۲۵ مردزبان تافل ۱۰۲لیسانسسربازی رفتمعمرانمجرد چند ماه طول میکشد برم کانادا  
 اسماعیل‌حقیقی
  باسلام‌خسته‌نباشین‌من‌هم‌جوشکارم‌هم‌نصاب‌سازهای‌ساختمانی‌ال‌اس‌اف‌هستم‌مسخاستم‌بدونم‌ایا‌درکانادا‌میتونم‌مهاجرت‌کنم‌برای‌کار  
 امیرمحمد
  سلام من لیسانس عمران دارم و 23 سالمه و پایان سال 98 دوران سربازیم به پایان میرسه و میخواستم مهاجرت کنم به کانادا همراه با چندی از دوستانم خواستم راهنمایی کنید برای مهاجرت چه راهی بهتر هستش ممنون  
 سلام
  من خواستم با خانواده خودم به کانادا مهاجرت کنم  
 علی ایرانیان
  سلام خسته نباشید من پارسال بر اثر حادثه دچار معلولیت از ناحیه قطع پا چپ شدمصحبت های راجب پناهندگی کانادا برای معلولین شنیدمخواستم بدونم امکان مهاجرت هست؟  
 mohamadreza
  سلام,خسته نباشید من 18 سالمه میخواستم برم ی کشوری که بتونم کار کنم مهاجر شوم میشه نظرتونو بدین کدوم کشور,خوبه واسه کار دیپلم هم دارم تو حساب داری داخل فروشگاه کار میکنم  
 Reza niko
  با سلام.شما باید از طریق پناهندگی اقدام کنی که مهاجرت به کانادا خیلی مشکل نیست  
 Ahmad Arian
  احمد هستم در دانشگاه کابل محسل هستم برای ادامه درس هایم به کانادا سفر کنم از افغانستان در ابتدا چه باید کنم ؟  
 حسن قلی پور
  سلام من میخواستم بدونم که اگر من با ویزای تحصیلی وارد کانادا شوم و اونجا تقاضای پناهندگی کنم میشه اقدامی کرد یا خیر؟  
 مهدی
  سلام من 28 سال سن دارم و متاهل هستم، خودم عکاس حرفه ای در زمینه ی عروس و مدلینگ و تجربه ی چند سال عکاسی در روزنامه و خبرگزاری و چاپ کتاب داخل و خارج رو هم دارم همسرم هم مهندس شیمی هستن. جهت مهاجرت و کار در زمینه ی عکاسی به کانادا یا کشورهای اروپا راهنمایی میخوام  
 Sanisani
  Hi man 30salame lisanse animation daram va naghashi va tarahim alie chejori mitonam az tarigh naghashi be canada mohajerat konam sarmaye anchenaniam nadaram !!  
 مونا
  با سلام و وقت بخیر من 31 ساله هستم با مدرک تحصیلی کارشناسی کامپیوتر/مربی شنا و دارای مدرک داوری شنا و اکنون شاغل هستم در حوزه مدرک تحصیلی خود برای مهاجرت ممنون میشم راهنمایی کنید متشکرم  
 آرش
  آرش هستم منم دقیقا سن و تواناییام مثل شما هستش  
 مهسا
  سلام من 26 سالمه دانشجوی دکترای تربیت بدنی دانشگاه تهران هستم . دانشجوی ممتاز بودم و تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه تهران بودم 6 تا مقاله دارم و کارت مربیگری چندین رشته و مقام قهرمانی کشوری در رشته دوومیدانی هم دارم وسابقه سه سال کار در اداره ورزش و جوانان رو هم دارم.به نظرتون شانسی برای گرفتن ویزای تحصیلی یا اقامت دارم؟  
 صادق
  من بردارم تغریبآ میشه گفت شرایط شمارو داشت الان پناهندس  
 Mina
  سلام من۲۶ سالمه دانشجوی فوق لیسانس میکروبیولوژی میشه راهنماییم کنین چطور میتونم مهاجرت بکنم  
 علی
  علی ی هستم معمار تجربی ساخت کارخانجات 25 سال سابقه کار دارم آیا برای من در کانادا کار پیدا میشه راهنمایی بفرمائید  
 عباس
  خیر  
 علی محمدی
  آیا با ۳۰۰ میلیون میشود به یک کشور خوب در شهر خوب مهاجرت کرد؟لطفا کمی راهنمایی کنیدجایی که برای تحصیل هم‌مناسب باشه  
 s
  بله شما میتونید با 300ملیون به کانادا بروید و در شهر کبک کانادا یا شهر تورنتو مشغول به ادامه تحصیل شوید و کانادا برای شما یا برای ادامه تحصیل عالی است و شما با یک وکیل ایرانی در ایران که دارای پروانه کسب است مشورت کنید  
 ماندانا
  سلام من دختری 26ساله هستم خواستم ترکیه پناهنده بشم خیلی سخت بود زندگی.اگه کسی دنبال یه همسفر هست که بخاد کشوری به جز ترکیه پناهنده بشه لطفا پیام بده  
 sayyed Mohammad
  سلام برای کدوم کشور تمایل دارین که اقدام و سفر کنید  
 سلام
  من جهت پناهنده شدن اماده هستم ولی کشور مورد نظر در ذهنم نیست شما جه کشوری پیشنهاد میدهید  
 فرزاد
  سرکار خانوم میتونم بپرسم چرا زندگی تو ترکیه سخت بود.  
 امید محمدی
  سلام من تهرانم و برای دکترا دارم میرم کانادا  
 سامان
  سلام من پسری هستم 24 ساله ام  
 محمد رضا ستوده
  بنده هم یک همسفر برای کشور المان یا کانادا  
 کوروش
  سلام. من آمادگی پناهندگی به یک کشور توسعه یافته رو دارم.ترجیحا کانادا  
 بهنام
  سلام مقصدتون کجاست  
 شایان
  من دنبال اقامت هستم دنبال همسفر هستم  
 بهار
  عزیز من هستم  
 سعید عرفانیان
  سلام وقت بخیر احتراما تصمیم به مهاجرت به یک کشور دارم اگر امکانش هست کمکم کنید. با تشکر و تجدید احترام  
 ارمین
  شرایط چی دارین؟  
 Saeid ghafoori
  من میخام برم هرکشوری که میری  
 مهدی زارع
  سلاممن هستم  
 رضا
  کی بریم عزیزم من آمادم  
 علی
  من مایلم برم کشورهای غرب و شمال اروپا تا اونجایی که امکان داشته باشه ۰  
 پریسا
  سلام شما رفتین یا نه  
 علی
  سلام و عرض ادب برنامه مهاجرتتون را ب کجا رساندی  
 سلام
  کجا می خواهی بری  
 جواد
  ترکیه جهنمه نرید. هیچی گیرتون نمیاد اخرش بر میگردید. اروپا رفتن هم الان خیلی خیلیسخت و خطرناک شده نهایتش بدون ویزا میتونید برید صربستان از اونجا شانستون رو امتحان کنید این طور حداقل راحت ترید  
 علیرضا
  سلام حیف نکرده بخاطر ی کشور قریب آینده تو نو خراب کنی وتن بدی به ازدواجی که هیچ گونه امیدی درش نیست  
 مهسا
  جواب این سوالات در این صفحه که افراد مطرح کردند رو کجا باید خواند تشکر  
 arezoo
  باسلام وخداقوتمن 35ساله ارشد روانشناسی بالینی بدون سابقه کار.دارای مدرک مربیگری مهد وای سی دی ال1_2دختره 15ساله دارم مدرسه تیزهوشان.شوهرم 45سال ارشد حقوق با سابقه کارمیخوام بدونم از کجا اقدام کنیم؟ایامیتونیم اقامت کانادا بگیریموکی زمان امتیاز بندی هست؟وچطوروچطور بشیم؟سپاسگزارم از پاسخ گویی شما  
 نویدصالحی
  می خواستم بدونم شرایط سخته چطوری میشه اقامت کانادا گرفت تازه من طراحی دکوراسیون طراحی کلاسیک بلدم رشته معماری خوندم دیپلم معماری دارم شرایط سخت نیست هزینه اش چقدره برای اقامت با تشکر از شما  
 شهناز
  سلام خسته نباشبن..من شوهرم فوت شده و یک یچه یک ساله دارم.میخواستم بدونم چون سرپرست ندارم به عنوان پناهنده کشور کانادا فبول میکنه؟؟  
 مهدی رضایی
  سلام من نجار و ام دی اف کار هستم پول هم زیاد ندارم میخواستم بدونم میتونم درخواست بدم برای رفتن به کانادا؟ممنون میشم جواب بدین  
 خسرو
  سلام من و همسرم هر دو حسابدار هستیم -لطفا جهت اقامت در کانادا ما رو راهنمایی کنید  
 طاهره
  سلام.من حدود 51سال سن دارم .هیچ گونه بیماری ندارم . دیپلم کارو دانش در زمینه خیاطی زنانه دارم. همسرم بازنشته هست . وتو فرزند دانش جو دارم . دخترم لیسانس مهندسی عمران ومهندسی مدیریت پروژه وپسرم . سوم معماری را به پایان رسونده و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه رادارد. پرینت حساب سپرده گذاری یک ساله هم دارم. سند ملکی به نام همسرم هست . ایا شرایط مهاجرت به کانادا را داریم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون.  
 موسی محققی رنجبر
  من فوق لیسانس الکترونیک گرایش مدار مجتمع دارم و خانم من متخصص ent می باشد می خواستم شرایط اخذ مهاجرت به کانادا رو بدونم با تشکر فراوان  
 men read habibi
  باسلاملکوموتیوران و 5سال اخیر نیز مسول ایمنی هستم ضمنا مهندسی عمران دارم. چطور می تونم اقامت کاری و تحصیلی و ......... بگیرم  
 نسیم
  سلام من 22 ساله هستم .کارشناس ارشد معماری با سابقه ی کار در شرکت مهندسی و تسلط 4 نرم افزار مهندسی و دو مقاله ی آی اس آی .برای ادامه ی تحصیل در مقطع دکترا قصد مهاجرت دارم .اما به مشاوره نیاز دارم میشه راهنمایی بفرمایید  
 مریم
  سلام.. من میتونم کمکتون کنم  
 اکبر
  سلام میخواستم بدونم با ۳۰۰ هزار دولار میشه مقیم کانادا شد  
 ALLI
  سلام من اقای تنها هستم ۵۱ سال دارم ۳۰ سال اروپا زندگی میکنم پاسپورت کشور بلجیک را دارم ایا متونم در کاندا اقامت بگیرم تحت چه شرایط میتونم با تشکر  
 هانی محمدی
  با سلام . من و همسرم دکترای مدیریت تکنولوژی و شیمی و 48 و 38 ساله و دارای یک فرزند 12 ساله. دارایی حدود 200 هزار دلار . به چه طریقی میتوانم برای مهاجرت کانادا اقدام نمایم؟ به ویژه از طریق تحصیل دانش آموزی  
 رضا
  سلام. فوق لیسانس برنامه ریزی توریسم هستم .مدرس دانشگاه. ویک شرکت وآموزشگاه هتلداری با مجوز سازمان گردشگری دارم.بیش از ۳۷ مرکز اقامتی راه اندازی وتجهیز کردم.سابقه بیمه دارم ومتاهل هستم. حدودا۲۵۰ هزاردلار سرمایه دارم. همسرم کارشناس مامایی از دانشگاه تهرلن است. آیا امکان گرفتن اقامت کانادا رو دارم. لطفا راهنمایی فرمایید. ممنونم.  
 افسون
  با عرض سلام من 30 سال دارم, مجرد هستم, فوق لیسانس سخت افزار کامپیوتر هستم, به مدت سه سال هست که به عنوان مدرس مدعو در دانشگاه تدریس می کنم ولی سابقه بیمه ندارم, آیا امکان اخذ ویزای کاری و اقامت دائم برای من وجود دارد؟باتشکر  
 امید محمدی
  سلام من شرایط رفتنو دارم و اگر مایلید میتونیم به اتفاق بریم  
 فیروزه
  با سلام من چهل و چهار ساله امه دکترا تربیت بدنی دارم چطوری میتونم برای اقامت کانادا اقدام کنم با تشکر  
 فرزاد
  سلام 47سالمه دو فرزند دارم بیست وپنج سال سابقه کار پرده دوزی دارم آیا برای کار در کانادا میتونم مقیم بشم یا نه لطفا راهنمایی کنید  
 ابوالفضل بلوچ
  هستم37 ساله ام همسرم نزدیکه پانزده ساله که بیماریی تشنج داره اینجا نتونستند درمان کنن خودم هم بهیار هستم ایا امکان هستش من همسرم را برای درمان به کانادا ببریم وادنجا مقیم بشم لطفا راهنمایی کنید  
 صفا
  سلام من ۳۰ سالمه، لیسانس حسابدری دارم، مدرک زبان ندارم،اما دارم میخونم،دیپلم فنی حرفه ای خیاطی دارم، دوسال کار کردم، ۱۰۰ میلیون کل داراییمه، میخواستم برای مهاجرت و تحصیل و کار در تورنتو اقدام کنم لطفاً راهنماییم کنید،  
 علی
  سلام اینجانب حدودا ۲۵۰۰۰۰دلار سرمایه دارم ایا امکان اقامت در کانادا وجود دارد  
 عبدالرحمن
  سلام برای سرمایه گذاری و اقامت دائم در کشور های خارجی اول باید وارد ان کشور شد یا از طریق وکلا پیگیر میشه؟  
 محمدقادر رضایی
  سلام. من افغان هستم لیسانس مهندسی معادن و محیط زیست دارم. افغانستان زندگی میکنم . آیا میتوانم از خدمات مهاجرت به کانادا با کمک شما استفاده کنم؟  
 بهزاد
  سلام .من میخواستم بدونم با مدرک دیپلم وبرای ادامه تحصیل میتونم مهاجرت کنم هزینش چقدر هست ممنون  
 هدیه
  سلام منم دقیقاهمین سوالودارم.ممنون اگه بگین  
 الف ک
  با سلام دوست گرامی ابتدا شرط لازم داشتن مدارک لازم از نظیر مدرک زبان انگلیسی و غیره است. هزینه یک سال زندگی در کانادا + هزینه دانشگاه معتبر 180هزار دلار که به پول ایران و قیمت دلار که 4920 است میشود = 88 میلیون یا بیشتر که اگر میتوانید پرداخت کنید به راحتی اقامت تحصیلی دریافت کنید. سوالی بود در خدمتم  
 اکرم تجری
  سلام من 23سالم مجردم دارای لیسانس مهندسی پزشکی دانشگاه آزادم معدلم 15ومدرک زبان انگلیسی وفرانسه ندارم ولی دارم اقدام میکنم سطح زبانم بالا ببرم ومدرکشو بگیرم ومتقاضی گرفتن ویزای کانادام وبه هر طریقی میخوام اقامت کانادا رو بگیرم وبرای ادامه تحصیل برم و میشه راهنمایم کنید  
 مرتضی
  سلام، مرتضی 34 ساله هستم فوق دیپلم کامپیوتر هم نرم افزاری وارد هستم و هم سخت افزاری ، منم مثل شما دنبال کار در کانادا هستم  
 علیرضا
  سلام من 19سالمه خودم تو ایران پناهنده هستم و دیپلم ادبیات دارم ب دلیل شرایط نامناسب قادر ب ادامه تحصیل در اینجا نیستم ایا میشه تحصیلم رو در کانادا ادامه بدم؟؟؟لطفا راهنمایی کنید  
 رضا
  توضیحاتسلام دوستان من رضا 29ساله میخوام به هر طریقی خودمو به کانادا برسونم لطفا کمکم کنید  
 مونا
  با عرض سلام‌و خسته نباشید من لیسانس حسابداری دارم و شاغل هستم . برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصصی فدرال امکان پذیر است یا نه؟  
 رحیم الیاسی هستم
  کارم تولیدی لباس زنانه 3مدارک بین‌المللی هم دارم طراحی لباس زنانه دوخته الباس بدون الگو، نازک دوزی هم دارم 20سابقه کار 13سال بیمه دارم 14سال،دارای دادم، من راه نمای کنید  
 علی رحیمی
  سلام . من 19 سالمه و دیپلم ریاضی فیزیک دارم مهارت خاصی ندارم فقط میخوام مهاجرت کنم بنا به مشکلات مذهبی عقیدتی  
 افشین
  سلام.منم 19 سالمه می خوام برم اگه روشی پیدا کردی من هستم  
 Zahra
  سلام مهاجرت به کشورهای اروپایی فقط با لیسانس امکان پذیره  
 علیرضا آرمند
  باسلام/ من مدرک فوق دیپلم برق صنعتی دارم و پنج سال صابقه کار در این رشته دارم .من میتونم اقدام کنم  
 Ali
  سلام عليكم ورحمة الله وبركاتهميخواستم درباره اينكه برادر مانمم باسبورت كاندا دارد أيا ميتونه منو ببره يا نه  
 قنبرزاده
  باسلام و احترام.اینجانب با ملیت ایرانی .دارنده مدرک دکترای عمومی داروسازی(Pharm_D) با دو ونیم 2/5 سال تجربه کاری در داروخانه سطح شهر و بیمارستان می باشم..وهمچنین تسلط کامل به زبان انگلیسی . هندی و فارسی دارم..از دوستان عزیز تقاضامندم برای اخذ ویزای کار ی و اقامت سریع در کانادا راهنماییم کنید.. با تشکر فراوان.  
 نیما اشرف کیا
  من مهندس عمران دارای پروانه نظارت و اجرا از وزارت مسکن و شهرسازی هستم همسرم هم کارشناس تغذیه و دارای پروانه نظام پزشکی هست شرایط و چگونگی اقامت بنده را لطفا بفرمایید  
 حمید
  سلام من لیانس مکانیک ماشین الات راهسازی هستم با ماشین الات اشنایی دارم زبانم متوسطه ولی برای کلاس زبان برنامه ریزی کردم من چطور میتونم به کانادا مهاجرت کنم تو شرکتهای راهسازی و معدنی مشغول بشم ممنمونم راهمنمایی کند  
 واحد شکیبانژاد
  با عرض سلام من متخصص طراحی وب سایت هستم و در کار برنامه نویسی و طراحی وب سایت کار میکنم و مدرک بین اللمللی دارم آیا امکان دارد من بتوانم اقامت دائم کانادا را بگیرم  
 فاطمه زراسوند
  باسلاممیخواستم بدونم من ودو دخترم به همراه دامادم و نوه ام با سرمایه یک میلیارد چطوری میتونیم اقامت کاندارو بگیریم ممنون میشم جواب بدید  
 حامد یوسفی
  یکی از آشناهام می تونه برای من به واسطه یه دوره آموزشی در کانادا ویزای مولتی 5 ساله بگیره، فقط مشکلش اینه که هر 6 ماه یک بار باید ایران برگردم.می خواستم ببینم از طریق این روش می تونم در نهایت مستقر در کانادا بشم و بمونم.  
 مریم
  سلام میشه در موردش بیشتر توضیح بدین ویزای مولتی 5 ساله از چه طریقی اقدام میشه من دوستم ساکن کاندا هست چطور میتونم ازشون کمک بگیرم  
 کریم صادقیان
  نتیجه سوالم راجب مهاجرت به کانادا را دریافت نکردم لطفا پاسخ بدهید.  
 نورالله یاری
  سلام من یک میکانیک وراننده تراکتو استم وقادربه استفاده هرنوع ملحقات تراکتور که در عملیات زراعتی به کار میرود استم ونیز راننده گی هرنوع واسطه نقلیه را میتوانم مدت بیست سال تجربه کاری دارم فارغ التحصیل انستیتوت میخانیکی کابل میباشم ویک شهروند افغان مهاجر در کشور ایران بافامیلم استیم لطفا ًما را کمک نماید تابه فامیلم منعیث پناهنده در کشور کانادا پزیرفته شویم بااحترام  
 احسان
  من 29 سالمه مجردم5 سال سابقه کار دارم شرکت خوارزمیکاردانی نرم افزار دارمپایان خدمت دارمزبانم بد نیست100 میلیون تومن هم کل زندگیمهامیدی هست؟  
 خاطره
  سلام من بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان و لیگ برتر هستم ولی یه مدتی بازی نمیکنم .و چندتا اختراع دارم که تو ایران به ثبت نمی خوام برسونم چون هیچ نوع همایتی نمی کنن ترنسکشوال هم هستم که تو ایران از این قشر حمایت نمیشه قصد جدی برای خروج از ایران دارم و امکانش باشه 100درصد کانادا که به طور جدی فکر می کنم از لحاظ مالی هم اوکی نیستم ایا امکان مهاجرت من به کانادا هست ؟  
 علیرضاخانمحمدی
  منم قصدخروج جدی از ایران رو دارم ۲۷سالمه مجردم جوشکار ساختمان  
 مریم
  چندسالتونه؟؟  
 مریم
  چرا برای ثبت اختراع تون در خارج از کشور اقدام نمیکنین؟  
 Artin
  برای مهاجرت از طریق اختراع به کانادا باید اختراع و ایده مخترعین توسط سازمانهای تعیین شده در کانادا پشتیبانی و سرمایه گذاری شود.سازمان های تعیین شده،برای این منظور ،گروه های تجاری هستند که برای سرمایه گذاری یا پشتیبانی از شروع کارهای جدید(استارتاپ ها)تأیید شده اند. این سازمانهای موفقیت و یا عدم موفقیت ایده ها و اختراعات را بررسی می کنند و در نهایت اگر ایده ای مورد تایید قرار گرفت ،نامه پشتیبانی و سرمایه گذاری در این خصوص صادر می گردد و مخترعبن می توانند توسط ویزای استارت آپ اقدام به مهاجرت از طریق اختراع به کانادا (ویزای ثبت اختراع) نمایند.شرایط مورد نیاز ویزای استارتاپ کانادااخذ نامه تایید ، پشتیبانی و سرمایه گذاری در خصوص اختراع و ایده جدیدحداکثر پنج نفر می توانند بعنوان مالک یک اختراع درخواست ویزا استارتاپ نمایند.هر یک از درخواست کنندگان می بایست حق رای ده درصد درخصوص این اختراع داشته باشند و البافی رای متعلق به شرکت سرمایه گذار می باشد.اخذ مدرک زبان معادل حداقل مهارت زبان کانادا CLB5داشتن حداقل پشتیبانی مالی برای خود و خانواده همراه جهت زندگی در کانادامتقاضیان ویزای استارتاپ کانادا همانند دیگر برنامه های مهاجرتی باید هزینه بررسی پرونده مهاجرتی را هنگام ارسال درخواست پرداخت نمایند.  
 مهدیه میرزاآقا
  سلام من دانشجوی دکتری ترم دوم مدیریت بازاریابی هستم، لیسانس و فوق لیسانسم در همین رشته بوده است و 10 سال سابقه کار در رشته خودم دارم میخواهم دکتری تخصصی خود را از اول در این کشور شروع کنم آیا گفتن اینکه من دانشجوی دکتری هستم در پذیرش دانشگاه و گرفتن بورسیه تحصیلی مفید هست یا خیر. نظرات متفاوتی دراین حوزه گرفته ام. نمیدونم در مکاتبات خود این موضوع را قید کنم یا نکنمسپاسگزارم  
 کیان حقیقی
  من ۱۵ سال دارم عضو تیم ملی شنا جوانان ایران و تسلط کامل به زبان انگلیسی و کلاس نهم هستم.دوست دارم به تنهایی و یا با خانواده به کانادا مهاجرت کنم لطفا شما میتونید کارهای اقامت را انجام بدین ممنون  
 علی رحیمی
  با سلام و احترام به دوستان عزیزمن برای اکسپرس انتری قبول شدم و مدارک فدرال رو فرستادم مثل مدیکال و سوء پیشینهولی چند سال پیش برای کار به عراق رفته بودمحالا از من سفرهای 10 سال گذشتمو پرسیدن و منم گفتم 6 ماه در عراق کار کردممیخواستم بپرسم این تاثیری داره در روند ویزای اقامت من یا نه  
 روح الله بابایی
  سلام .با عرض ادب احترام وخسته نباشید من مجسمه ساز هستم 33سالمه مجردهستم با 16سال تجربه وتخصصی مجسمه سازی میخواستم برا اقامت برم یکی از کشورهای اروپایی .کانادایااتریش ......لطفا اگه ممکنه راهنمایی کنید .ممنون میشم  
 نعمت الله همدرد
  سلام من مددت ۲ سال همرای دولت کانادا در افغانستان وظیفه داشتم اکنوون زنگی من درخطر است با در نظر داشت های ثبوت  
 سلام تویی ازآذربایجان…!؟
  سلام نعمت چطوری پیدات کردما  
 بهرام
  با سلام و احترام من 31 سالمه و مدرک دکترای تخصصی حقوق دارم و در ایران وکیل دادگستری هم هستم و دوسال سابقه کار دارم . همچنین مجرد هم هستم . به نظر شما امتیاز لازم را برای مهاجرت به کشور کانادا کسب می کنم؟با تشکر  
 مجید سلطانزاده
  سلام،من مکانیک تجربی ماشین الات سنگین راهسازی ومعدنی و هیدرولیک هستم و 22 سال سابقه کار دارم.زبان اسپانیولم خوبه و انگلیسی هم بدک نیست.چنین سال سابقه کار در خارج از کشور هم دارم.الان هم تو کامرون کار میکنم.خواستم دوستان اگه اطلاعاتی دارن که میتونهدکمکم کنه برای پیدا کردن کار و اقامت در کانادا رهنماییم کنن.مدرک تحصیلیم دبیرستانه.ممنون میشم.  
 محمد
  سلام داش من هم میخوام برم کانادا ترنتو18 سالمه اگه به یه همسفر وطنی نیاز داشتی در خدمتم رشته نقشه کشی معماری  
 Farzad shirbandi
  سلام.من کارشناسی ارشد سخت افزار کامپیوتر،مدرک تافل و 3ملیارد تومن سرمایه ی نقد دارم.و هیچ اطلاع اتی ندارم.از چه طریق برای تورنتو اقدام کنم؟  
 آزاده جمشیدی
  سلام دوست من با توجه به سرمایه ای که شما دارین خیلی خیلی راحت میتونین اقامت کانادا رو داشته باشین، فقط اگه یکمی زبان انگلیسی رو هم یاد بگیرین و مدرک داشته باشین دیگه عالیه، با اطلاعاتی که من دارم با نصف اون سرمایه شما میتونین وارد خاک کانادا بشین و با بقیه پول به راحتی زندگی کنین، موفق باشین  
 NZNSYD
  ba in pooli k dari har joor bekhay mitoOni beriiiiiiiiilol  
 setare
  منم میتونین ببرین با این پول من مشکلم اینه که مجردی نمیتونم برم  
 فاطمه نادری
  سلام میخواستم ببینم واسه تکنسین اتاق عمل شرایط مهاجرت چطوریه؟ فقط مشکل زبان دارم که مدرک ندارم زبانم هم بد نیست ممنون  
 سلام
  برای 18سال به بالا امتحان میگیرن  
 بهناز
  سلام من 39 سالمه لیسانس زبان انگلیسی هستم آیلتس دارم و زبان فرانسم عالیه دارم مدرکشم میگیرم 16 سال در بانک سابقه دارم...شرایط مهاجرت دارم یعنی امتیاز رو کسب میکنم؟مرسی  
 سارا
  سلام وقت خوش ...من شنیدم از طریق درمان یه سری بیماری ها هم میشه ویزای کانادارو گرفت اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم توضیح بدید  
 بنفشه
  منم شنیدم اما اگر هم باشه به این راحتی نیست.چند وقت قبل یه خبرایی اومد که دانشمندای کانادایی درمان بیماری MS رو پیدا کردن خیلیا هم رفتن دنبال ویزای درمان کانادا که بعدا معلوم اصلا درمانی در کار نیست.فکر میکنم خیلی باید شرایط خاص باشه تا همچین ویزایی واسه کانادا بدن.  
 علی رضا رجب پور
  من 31 سالمه و مدارک دریایی دارم که بین المللی هست..و 8 سال سابقه کار...مدرک امدادو کمکهای اولیه دارم وسه سال فعالیت داشتم..فوق دیپلم برق هم دارم...تجربه کار در چندین کار دیگه هم دارم البته من زبان خارجه هم ضعیفم.. لطفا برای مهاجرت و اقامت گرفتن منو راهنمایی کنید...چه راهایی وجود داره...لطفا راهی که خوب باشه رو بهم بگید ....ممنونم  
 علی رضا
  سلام.من مدارک دریایی دارم ملوانی زیر 500 تن.و پاسپورت دریایی 8 سال سابقه کار دارم و مدارکم بین المللی هستش.مدارک امدادرسانی و کمکهای اولیه ..فوق دیپلم برق..و توهر کدوم فعالیت داشتم و نامه دارم..ولی زبانم ضعیفه.لطفا برای اقامت گرفتن منو راهنمایی کنید  
 حسن مشکاتی
  حدود ۱۴ سال است ورزش قهرمانی می کنم و ۵ سال است مربیگری در رشته های کیک بوکسینگ و ووشو و بدنسازی را انجام میدهم حدود۶۰۰۰۰۰۰۰میلیون تومن سرمایه دارم مدرک لیسانس تربیت بدنی هم دارم  
 بهار
  اگر امکانش هست راجب هزینه اقامت هم میخاستم بدونم  
 سامان
  هزینه های اقامت کانادا بستگی به روشی داره که مخواین باهاش مهاجرت کنین.هزینه ثابتی که وجود نداره.  
 بهار
  سلام وقت بخیر من در ایران دانشجوی رشته هوا فضا هستم . چطور میتونم بعداز اتمام درسم ویزای کانادا بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید  
 Idhem
  Mitni visye daneshjoei bgiri bd bri onja panahnde bshi☺  
 هادی
  سلام من تقریبا 1.5سال در سوئیس زندگی میکم راهی برای رفتن قانونی ازطریق سفارت یا هرچیزی وجود داره؟  
 طهمورث
  سلام من فوق دیپلم حوزه علمیه دارم و الان کارمندم میخوام برم کانادا راهش چیه چقدر خرج داره قانونی  
 شبنم شریفی
  سلام من 34 سالمه لیسانس هنر شاخه صنایع دستی ایرانی دارم مدرک فنی آرایشگری دارم و 8 سال در اون زمینه کار کردم. 2 سال هم صنایع دستی تو سازمان فنی حرفه ای تدریس کردم. میخوام بدونم میتونم کانادا کار پیدا کنم البته متاهل هستم و میخوام اونجا بچه دار بشم.  
 فاطمه زینالی
  بستگی داره مدارک شما تو کانادا هم مورد تایید باشه یا نه.مدرک زبان و وضعیت مالی و اینها هم مهمه خب. اما فکر می کنم کلا کار شما بدردشون میخوره و شانس گرفان اقامت داشته باشین  
 hamid
  سلام میخواستم بدونم اگه با ویزای توریستی وارد کانادا شد میشه اونجا درخواست پناهندگی کرد ممنون میشم جواب بدید  
 کامران
  اگه شرایطشو داشته باشی تو هر کشوری میشه اینکارو انجام داد.اما فر نکنم به این راحتیا باشه.  
 سینا کوشا
  بابا اصلا ببین میتونی ویزای توریسیتی کانادا رو بگیری.نمیدن که به این راحتی اگه تونستی بگیری برو پناهندگی بگیر بعدش.  
 iraj
  به نظر من اصلا ارزش نداره.یکی از رفیقام با بدبختی کارو کرد بعد دو سال هنوز تکلیفش معلوم نیست اونجا.تازه به قول ای دوستمون راست میگه ویزای کانادا نمیدن به این راحتی که.  
 Ashkan
  قانونی وارد یه کشور بشی اعلام پناهندگی کنی کیست رد میشه باید دلیل خیلی قانع کننده باشه مثل شادمهر عقیلی  
 علی اصغر بازیار
  با سلام اینجانب علی اصغر بازیار با شرایط زیر قصد اقامت کاری به کانادا دارم راهنماییام کنید ارشد برق قدرت ازاد دزفول کل مقاطع ازاد 4.5 سال سابقه کار در دانشگاه بصورت هیات علمی دانشگاه 1.5 سال سابقه کار در صنعت نفت معدل لیسانس 17 ارشد 15.5825 مقاله isiممنون میشم راهنماییم کنید  
 Amruddin noori
  امرالدین نوری . هستم مین شخصی هستم خیلی نیاز مند هستم از افغاستان هستم میخواهم که به کانا دا مهاجرت کنم میشه کمی رهنما نماید .  
 لیلا
  سلام ، من مدت 9 سال میشه که در ایتالیا زندگی میکنم ....کار دائم و اقامت اینجا رو دارم اما از زندگی در اینجا راضی نیستم ....خیلی تمایل دارم که بیام کانادا ولی دنبال یک را مطمئن هستم که بعد پشیمون نشم ....ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید ...با سپاس فراوان  
 کمال
  وای من اتفاقا ایتالیا رو ترجیح میدم به بقیه کشورا.. چرا آخه راضی نیستین ؟؟؟  
 هادی
  اره واقعا ایتالیا وضعش خرابه من سوئیس هستم خیلی عالیه اما بازم قبولی دیر میده وگرنه درامدش حتی از المان وخیلی جاها باللا تره  
 میلاد نصیری
  با سلام من مجرد سن 25 سال لیسانس کامپیوتر چگونگی اقدام به دریافت ویزا و هزینه جهت اقامت در کانادا رو میخواستم با تشکر و سپاس  
 انوشیروان
  سلام من انوشیروان لیسانس برق از دانشگاه غیر انتفاعی هستم در زمینه کشاورزی.برق. جوشکاری کار زیاد کردم میخوام بدونم راهی واسه رفتن هست  
 محمد ذاکرین موسوی
  32 ساله هستم و فنی راحت ترین وساده ترین راه برای مهاجرت به کانادا لطفا راهنمایی کنید  
 مهسا کیانی
  جهت راهنمایی مشاوره میخواستم  
 مهاجرت ایرانی
  از دکمه "فرم در خواست رایگان" که در همه صفحات داخلی سایت موجود است استفاده نمایید.  
 روح الله موسوی رحیمی
  سلام 36سن دارم متاهل دو فرزند پسر یکی 12ساله یکی 8ساله سابقه 15کار در نفت گاز با سمت metal fabricator دارم.رویای اقامت در کانادا دارم لطفا راهنمای بفرمایید  
 مهاجرت ایرانی
  دوست عزیز راه های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد برای دریافت مشاوره از دکمه ثبت درخواست رایگان استفاده نموده و منتظر پاسخ کارشناسان بمانید.  
 وحید فرامرزی
  هزینه ویزای کانادا چقدر است  
 رامین زمانی
  با سلام با چقدر سرمایه میشه اونجا خیلی راحت زندگی کرد100میلیارد کافیه ایا یا بیشتر میشه راهنمای کنید.  
 مهاجرت ایرانی
  میزان سرمایه برای زندگی راحت در کانادا به عوامل زیادی بستگی داره از جمله : روش مهاجرت ، شهر و ایالت محل اقامت ، تعریفی که اشخاص از زندگی راحت دارند و... در بخش های مختلف سایت هزینه های زندگی در کانادا شامل خورد و خوراک ، هزینه مسکن و ... آورده شده که میتوانید استفاده نمایید.برای تماس کارشناسان نیز میتوانید از دکمه ثبت درخواست رایگان استفاده کنید.  
 علی صفری
  سلام شرایط مهاجرت به کانادا برای من همسر و فرزندم به چه صورت هست  
 علیرضا هروی
  سلامبنده کارشناسی زبان انگلیسی دارمحدود 10 ساله به عنوان مدیر آموزش،مشاور و مدرس در حال کار هستم.2سال سابقه پذیرش و مدیر داخلی هتل دارم.متاهل ودارای 1 فرزند هستمسن 33لطفا شرایط اقامت در کانادا رو برای بنده شرح بدینممنون  
 مهاجرت ایرانی
  دوست گرامی همانطور که می دانید روش های مهاجرت به کانادا بسیار متنوع است و موارد زیادی باید بررسی شود تا بهترین روش مهاجرت برای هرشخص مشخص گردد.موضوع خو را از طریق فرم درخواست مشاوره مطرح نمایید تا کارشناسا مهاجرتی با شما تماس حاصل نمایند.  
 حسین آقاجان نیا
  سلام ۴۷سال دارم دو فرزند دارم کارم تزیینات پرده میباشد آیا برای کار در کانادا میتونم اقدام کنم  
 مهدی
  سلام من 28 سالمه مجرد دارای فوق دیپلم کامپیوتر.مدرک ارایشگری با سابقه دو ساله. انبار داری دوسال.یک سال صنایع فولاد به عنوان انفرماتیک میباشم چطوری میتونم با کمترین هزینه برا مهاجرت اقدام کنم؟  
 مهاجرت ایرانی
  برای مهاجرت به کانادا علاوه بر تحصیلات و سوابق کاری موارد دیگری نیز باید مورد بررسی قرارگیرند تا بهترین روش مهاجرت برای شما تعیین گردد.از طریق فرم درخواست مشاوره موضوع خود را مطرح نمایید.  
 علی نوروزی
  سلام و درودمن فوق لیسانس فیزیک و همسرم فوق لیسانس آمار .سن من 42 و همسرم 35 سال و هر دو شاغل و استخدام رسمی هستیم.یک فرزند پسر 6 ساله هم داریم.قصد مهاجرت به کانادا رو داریم .البته از یک راه مطمین و کم هزینه.1-راه پیشنهادی شما چیست.؟2-در مورد ویزای تحصیلی چگونه اقدام کنیم3-آیا با ویزای تحصیلی همسرم من و فرزندم هم میتونیم بریم کانادا و بعد از ورود اقامت بگیریم یا خیر؟  
 مهاجرت ایرانی
  دوست گرامی موارد زیادی در امکان دریافت ویزا و اخذ اقامت کانادا دخیل هستند.شرایط سنی ، وابستگان دارای اقامت کانادا ، شرایط مالی و... برای بررسی بهتر، از طریق دکمه درخواست رایگان بالای صفحه موضوع خود را مطرح نموده و منتظر تماس کارشناسان مهاجرت بمانید.  
 Morteza moezi
  سلام خسته نباشید من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دارم ولی نمیدونم این مدرک چقد اونجا ارزش داره وقتی اینجا دولتی هم ارزشی نداره تو کار کشاورزی گندم و برنج تجربه زیادی دارم کار با تراکتور هم عالی مدت چندسال هم سوپر مارکت داشتم برام مهم نیست که حتی اونجا یه کارگرساده باشم چون مطمئن هستم میتونم اونجا به هدفم برسم در زمینه ورزشی تو رشته کیوکوشین کاراته سومی کشور رو هم دارم و میخام اونجا مدرک مربی فوتبال رو بگیرم و به این حرفه روی بیارم ولی چون از لحاظ مالی در شرایط خیلی خوبی نیستم و اول راه زندگیم هستم دوست دارم برم اونجا و با کارگری هم شده زندگیم رو بسازم از شما خواهشمندم تقاضا میکنم روشی که من بتونم اقامت کانادا رو بگیرم رو به من نشون بدین با تشکر لطفا منو راهنمایی کنید با سپاس  
 مهاجرت ایرانی
  دوست عزیز روش های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که باید بررسی شود کدام روش مناسب شما است.لطفا از طریق فرم درخواست رایگان،موضوع خود را مطرح نموده و منتظر تماس کارشناسان بمانید.  
 علی
  با سلام من حدود 10ساله که در بندرعباس هستم و شاغل در اسکله شهید رجایی در واحد عملیاتی تخلیه و بارگیری کشتیهای کانتینری مشغولم و طی این مدت با تمامی تجهیزات بندری و جرثقیلها و ...کار کرده و آشنایی کامل دارم البته اینجا اسامی مربوط به خودشونو دارن که فکر نمیکنم اسامی بین المللی اونها همین هایی باشه که اینجا تلفظ میشه و مدارک مربوط به راهبری یک یک دستگاهها و تجهیزات رو هم دارم و این حرفه که به نوبه خودش تخصصی هم هست جهت مهاجرت میشه استفاده کرد یا خیر؟ممنون  
 مهاجرت ایرانی
  دوست عزیز درخواست برای مشاغل مختلف در زمانهای مختلف تفاوت دارد.ضمنا علاوه بر تخصص ، عوامل دیگری نیز در پرونده های مهاجرت تاثیر گذارند که باید بررسی شوند.لطفا از طریق فرم درخواست رایگان سوال خود را مطرح نمایید.  
 آیدا
  سلام متاهل هستم 26 ساله ، دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر و سه سال بیشتر سابقه کار با بیمه دارم .همسرم 30 ساله لیسانس عمران 2 سال سابقه کار با بیمه . آیلتس ندارم اما در حال حاضر میتوانم 6 را بگیرم ولی در حال خواندن هستم برای نمره بالاتر خواهرم در مونترال زندگی می کند ایا شرایط اکسپرس اینتری را دارم؟  
 مهاجرت ایرانی
  لطفا فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل نموده و منتظر تماس و راهنمایی مشاوران بمانید.عوامل زیادی در تایید یا رد شدن پرونده های مهاجرتی وجود دارد که باید بررسی شود.  
 علی فیضی
  من 45 سال دارم لیسانس مهندسی کامپیوتر هستم و 20 سال سابقه کار البته نه در زمینه کامپیوتر.استخدام جایی نیستم و شرکت خصوصی دارم. دارای 3 فرزند هستم و خانمم فرهنگی است. به چه روشی میتوانم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟  
 مهاجرت ایرانی
  سلام ،لطفا از طریق صفحه "تماس با ما" یا دکمه درخواست مشاوره ، درخواست خود را ثبت نمایید.  
 پارسا
  20 سال سابقه کار در نفت دارم دوبچه پسرودختر 11و13 ساله دارم خانمم فرهنگیه. دوست دارم بچه‌ها م دیپلم کانادا بگیرند. ساده ترین و ارزان ترین برا کانادا چیه. لطفا برام توضیح دهید. مرسی  
 مهاجرت ایرانی
  سلام ،لطفا از طریق صفحه "تماس با ما" یا دکمه درخواست مشاوره ، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مهاجرت با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهد.با تشکر  
 عبدصداقت
  با سلام وعرض ادب خدمت همه دوستان عزیزم بنده ۲۸ سالمه متاهل ویک فرزند دارم کشاورزودامدارهستم بخاطراینکه شرایط خوبی برای کشاورزی درکانادامحیاست میخوام به اونجابرم وازدوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنن  
 مهدی نورانی افشار
  سلام لطفا جهت مهاجرت به کانادا من رو راهنمایی کنیدبا احترام  
 مهاجرت ایرانی
  سلام ،لطفا از طریق صفحه "تماس با ما" یا دکمه درخواست مشاوره ، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مهاجرت با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهد.با تشکر  
 محمد جمشیدی
  21ساله دارای لیسانس طراحی صنعتی و شش مدرک فنی حرفه ای از جمله جوشکاری،تراشکاری،و نرم افزار های طراحی سالید ،کتیا،اتوکد،اینورتور.و یک مدرک نسخه خوانی و دارو شناسی از نظام پرستاری.  
 رامین دهقانی
  با سلام. دانشجوی ارشد مکانیک هستم. از سال 83 مدرک لوله کشی گاز خانگی و تجاری دارم. 30 سال 4 ماهمه و در حال بالا بردن سطح زبانم هستم. فکر کنم تا سال آینده آیلتس 7 رو بگیرم. در حال حاضر دوره های بازرسی جوش آیا به دردم میخوره که بگیرم یا نه? برای ویزای 189 راهنماییم بفرمایید. سپاسگزارم  
 هادی تحویلداری
  اینجانب لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی- مدرس آموزشگاه زبان انگلیسی - کارمند شرکت سایپا به مدت 19 سال هستم .لطفاً مرا راهنمائی کنید .  
 پیمان کریمی
  سلام. منم ارشد آموزش زبان دارم. با 5 سال سابقه تدریس. مرا راهنمایی کنید  
 حسن هاشمی عطار
  دارای لیسانس برق با ده سال سابقه کار با بیمه سن ۴۰ سال داری همسر و بدون فرزند .ایلس ندارم لطفا مرا راهنمایی کنید  
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید