مدارک لازم جهت اخذ ویزای استرالیا

جاذبه های گردشگری استرالیا هر سال پذیرای میلیونها توریست خارجی از سراسر جهان است. گردشگرانی ایرانی که قصد بازدید از استرالیا را دارند باید برای اخذ ویزای استرالیا (دسته - 600) از سفارت استرالیا در تهران یا کشور محل اقامت اقدام نمایند. استرالیا یکی از کشورهای مشترک المنافع بریتانیای کبیر میباشد و پایتخت آن شهر زیبای کانبرا است. مهمترین شهرهای توریستی استرالیا عبارتند از سیدنی, ملبورن, بریسبن, آدلایت و پرث.
علاوه بر فرم تقاضای ویزا، مدارک زیر را باید به بخش ویزای سفارت استرالیا تحویل دهید. تمام مدارک باید ترجمه‌ی رسمی انگلیسی شده باشند و از هر کدام یک کپی هم در پرونده موجود باشد؛ اصل مدارک بعد از تصمیم‌گیری در مورد صدور ویزا، به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ی شما در سفارت استرالیا باقی می‌ماند.
ارائه مشاوره و خدمات اخذ ویزای استرالیا توسط کارشناسان با تجربه و متخصص اخذ ویزای استرالیا, بررسی مدارک و شرایط متقاضی اخذ ویزای استرالیا, تنظیم دعوت نامه توریستی, تکمیل آنلاین فرم تقاضای ویـزا و تعیین نوبت در سفارت, چک لیست مدارک و نیز راهنمای انجام مصاحبه جهت اخذ ویزای توریستی, تجاری و نمایشگاهی استرالیا تخصص ما است.
مدارک مورد نیاز ویزای استرالیا
همچنان که میدانید ویزای استرالیا یکی از معتبر ترین ویزاهای دنیاست که اعتبار بسیارزیادی برای پاسپورت به ارمغان میآورد . از طرفی استرالیا به علت شرایط فوق العاده خوب مهاجرت ، تحصیل ، کار و توریست ، علاقمندان بسیاری دارد که گاه شرایط سفر همزمان و با دغدغه های مشترک تورهای توریستی را ندارند .... تجربه نشان داده که مسافران زیادی متقاضی اخذ ویزای استرالیا ، بدون شرکت در تور برای دیدار از خویشاوندان ، یا تحقیق های سرمایه گذاری یا تجاری هستند .
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سومین کشور مرفه دنیا:
همسفر عزیز:با ارائه مدارک به صورت کامل و جامع تسهیل در اخذ ویزا شما میشود.
* پاسپورت (بااعتبار حداقل 6 ماه از زمان سفر)و کپی از صفحه اول (2 نسخه رنگي)
* پاسپورت قدیمی در صورتی که وجود دارد
* اصل شناسنامه
* اصل سند هاي مالکیت (منزل مسکونی-زمین-باغ-ویلا-مغازه و...)به نام مسافر یا همسر مسافر
* در صورتی که سند به نام همسر مسافر باشد شناسنامه همسر الزامی است.
سند در رهن بانک بلامانع است.
* اصل مدرک کاری :
جواز مطب- جواز كسب
کارت بازرگانی-آگهی تاسیس و تغییرات-پروانه بهره برداري 
معرفی نامه از محل کار به همراه اصل لیست بیمه و فیش حقوقی
حكم كارگزيني –حكم بازنشستگي
* براي دانش آموزان و دانشجويان گواهي اشتغال به تحصيل
* اصل گزارش 6 ماه حساب بانكي كه مانده موجودی حداقل مبلغ 30 ميليون تومان باشد (هر
نوع حساب بلامانع است)
* تاييديه حساب بانكي حتي المقدور به زبان انگليسي
* ارائه اصل سپرده بانكي بلامانع است
* 2 قطعه عکس 4*3رنگی جدید زمینه كاملاسفید تمام رخ
* تكميل قرارداد في مابين 
* تکمیل فرم فارسی با امضاء شخص مسافر
* هزينه ثبت نام

مدارک تکمیلی گواهی شغلی با ذکر وضعیت اشتغال، مدت اشتغال و پست سازمانی، میزان حقوق دریافتی و تأییدیه ی مرخصی از کارفرما دعوت نامه به انضمام کپی ویزای فرد دعوت کننده با ذکر آدرس کامل و تلفن مدارک دال بر توانایی مالی (مانند ریز حساب بانکی، فیش حقوقی، مدارک مالیاتی و . . .) هرگونه مدارک و اطلاعات دیگر دال بر انگیزه ها و قیدها برای بازگشت به ایران (مانند درآمدها، پس اندازها، اسناد مالکیت، مسئولیت ها و . . .) مشاورین متخصص و با تجربه ی ما شما را در تمامی مراحل از مشاوره ی ابتدایی رایگان در مورد شرایط عمومی تحصیل و زندگی در استرالیا، بررسی و کمک به انتخاب رشته ی تحصیلی با توجه به بازار کار استرالیا و شرایط اقامتی آن، تا اقدام جهت اخذ پذیرش، بورس، و ویزای تحصیلی استرالیا همراهی خواهند نمود. 


مدارک لازم برای صدور ویزای دانشجویی
از تاریخ 1 جولای 2015  به بعد تغییراتی در ویزاهای دانشجویی پدید آمده است. به عنوان مثال مدرک آیلتس تنها مدرک مورد قبول سفارت نیست. تغییراتی دیگری نیز در مورد مدارک مالی و مراحل دریافت ویزا پدید آمده است. روی لینک ها کلیک کنید و آنها را بخوانید.
کپی رنگی صفحه اول پاسپورت متقاضی و همراهان
کپی روادید کشورهای دیگر 
اصل و ترجمه شناسنامه متقاضی و همراهان
اصل و ترجمه سند ازدواج(در صورت تاهل)
اصل و ترجمه رسمی مدرک تحصیلی و ریز نمرات متقاضی و همراهان
نامه سوابق شغلی و تحصیلی (رزومه) متقاضی و همراهان
اصل IELTS برای تمامی مقاطع تحصیلی غیر از دبیرستان و دوره های زبان و مقع ارشد تحقیقاتی و دکتری IELTS اجباری است. تغییرات جدید را ببینید.
مدارک مالی- برای محاسبه دقیق میزان توان مالی مورد نیاز بایستی با موسسه تماس حاصل نمایید. هر فرد میزان مشخصی توان مالی نیاز دارد که با دیگران متفاوت است 
ترجمه رسمی شناسنامه ضامن
تعهد محضری ضامن
پرینت ریز حساب سه ماهه گذ شته ضامن و یا متقاضی (حساب موردنظر باید مربوط به یکی از بانک های رسمی و مورد تایید بانک مرکزی باشد و موسسات مالی و اعتباری، تعاونی ها و ... که فاقد نام "بانک" هستند برای ارائه ضمانت مالی قابل فبول نیستند)
مدارک دال بر محل کسب در آمد
داشتن گواهی عدم سوء پیشینه برای نیوزیلند اجباری است.
 تمام فرمها- تمام فرمها در موسسه ماشین میشود.
پذیرش- توسط موسسه برای تمامی دانشگاههای استرالیا و یا نیوزیلند محتمل است.
عکس پاسپورتی متقاضی و همراهان (2 عدد)
رسید پرداخت هزینه سفارت استرالیا - لطفا آخرین مبلغ را با تماس تلفنی سوال نمایید.
برای نیوزیلند مبلغ دریافتی سفارت برای بررسی پرونده بایستی به موسسه پرداخت شود.
برای استرالیا و  نیوزیلند نیاز به داشتن گواهی عدم سوء پیشینه دارید .موسسه نامه لازم برای صدور این برگه را در اختیار شما قرار می دهد.
در صورت لزوم مدارک دیگری نیز درخواست خواهد شد.
دریافت ویزا بین 12 الی 18 هفته از زمان تشکیل پرونده ،در موارد استثنایی این زمان بستگی به زمان صدور تاییدیه از استرالیا دارد.


آدرس سفارت استرالیا در تهران: خیابان خالداسلامبولی، خیابان بیست و سوم، شماره ١٣. 
تلفن: ٨٨٧٢٤٤٥٦ـ٠٢١ 
نشانی اینترنتی: www.iran.embassy.gov.au/tran/home.html


اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید