روش های مهاجرت به استرالیا

مهمترین و بهترین روش مهاجرت به استرالیا همچنان از طریق مهارت و تخصص است . شرایط کلی امسال نیز برای مهاجرت از این روش به شرح زیر است:

 • 1. نباید سن شما بیشتر از 45 سال باشد. 
 • 2. باید دارای مدرک تحصیلی یا حداقل یک مدرک حرفه ای معتبر باشید. از جمله: مدارک بین المللی IT و کامپیوتر که مربوط به شرکت هایی مانند مایکروسافت، سیسکو و غیره باشد، مدارک دانشگاهی که دانشگاه و معدل آن مورد تایید مراکز علمی استرالیا باشد، دیپلم فنی حرفه‌ای هنرستان، دیپلم فنی حرفه‌ای از موسسات و سازمان‌های معتبر دیگر که طول دوره گذرانده شده در آنها حداقل 900 ساعت باشد، که نشان دهد شما در رابطه با یک حرفه خاص دوره تئوری گذرانده‌اید و در آن زمینه مدرک معتبر دریافت نموده‌اید. 
 • 3. سابقه کاری: باید در زمینه یک حرفه حداقل یک الی هشت سال سابقه کار داشته باشید. گواهی سابقه کار شما حتماً باید از یک محل کار معتبر بوده و جزئیاتی از قبیل طول مدت استخدام، میزان حقوق و شرح وظایف کارمند حتما باید در گواهی سابقه کار ذکر شده باشند. طول دوره سابقه کار که باید ارائه گردد، بسته به رشته تحصیلی شما می تواند متفاوت باشد، برای بعضی از رشته‌های تحصیلی مثل مدارک فنی حرفه‌ای حداقل باید 5 سال سابقه کاری داشته باشید. برای بعضی از رشته‌های دانشگاهی 3 سال و حتی گاهاً 1 سال سابقه کار کافی می‌باشد. 
 • 4. کشور استرالیا علاقه دارد شما قبل از ورود تا حد مطلوبی زبان انگلیسی بلد باشید و قبل از اینکه شما مدرک قبول شدن در امتحان زبان انگلیسی آیلتس IELTS را ارائه ندهید، اداره مهاجرت به استرالیا به شما اجازه ورود نخواهد داد. به همین صورت در بعضی از رشته‌های تحصیلی می‌توانید مدرک آیلتس IELTS را پس از ارزشیابی و معادل‌سازی مدارکتان در استرالیا ارائه نمایید. اما در بعضی از رشته‌ها باید از همان اول مدرک آیلتس IELTS خود را همراه با باقی مدارک به سازمان‌های ارزشیابی مدارک در استرالیا ارسال نمایید. 
 • 5. اینکه قبلاً از کشور استرالیا ویزا گرفته باشید چه ویزای تحصیلی، چه ویزای کاری و یا حتی ویزاهای توریستی و همچنین در صورت متاهل بودن نیز سطح تحصیلات همسرتان و معلومات زبان ایشان می‌تواند در شرایط اخذ اقامت از کشور استرالیا تاثیرگذار باشد.

----------------------------------------------------

برای اینکه در مورد روش‌های مهاجرت کاری استرالیا بیشتر بدانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

انواع روش‌های مهاجرت به استرالیا از طریق کار

----------------------------------------------------


مهمترین نکاتی‌ که برای مهاجرت به استرالیا در سال 2019 باید در نظر داشت:

 • ● برای ویزاهای مستقل یا ویزای 189 (یعنی‌ کسانی‌ که حمایت ایالتی‌ ندارند) از این به بعد برای هر رشته تعداد مشخصی‌ در سال پذیرفته می‌شود. مثلاً در رشته حسابداری ۵۰۰ نفر. زمانی که ظرفیت تکمیل شد بقیه افراد آن رشته حتی اگر امتیاز بالائی داشته باشند، به سال بعد فرستاده می‌شوند (تقریبا شبیه به سیستم اکسپرس اینتری کانادا)

بنابراین برای ویزای ۱۸۹ یا مستقل فرد هر چه امتیاز بیشتری بیاورد شانس انتخاب شدن و زودتر انتخاب شدنش بیشتر هست.

 • ● تعدادی از کسانی‌ که بالاترین امتیاز را برای دریافت اقامت استرالیا دارند در هر ماه از لیست انتخاب می‌شوند. البته اگر فردی انتخاب شود ولی‌ ظرفیت رشته تکمیل شده باشد، نوبت به فرد دیگری با امتیاز مشابه یا کمتر ولی‌ از رشته دیگر می‌شود. 
 • ● زمانیکه همه افرادی که امتیاز بالاتر دارند انتخاب شدند و نوبت به افراد با امتیاز پائین‌تر و مساوی رسید، اولویت با کسانی‌ خواهد بود که زودتر اقدام کردند. 
 • ● یکی از مشکلات این روش این است که نمی‌توانیم اطمینان یابیم که فرد انتخاب خواهد شد. برای مثال، ممکن است فردی ۷۰ امتیاز بیاورد ولی‌ از متقاضیان رشته خاصی‌ باشد که همه متقاضیان دیگر نیز ۷۰ امتیازی یا بیشتر بودند و همه زودتر از ایشان اقدام کردند و انتخاب شدند. بر عکس ممکن است کسی‌ ۶۰ امتیازی باشد و سریع انتخاب شود. 
 • ● سهمیه و ظرفیت رشته های مورد نیاز هر سال عوض می شود و ظرفیت پذیرش برخی رشته ها بیشتر و برخی کمتر می شود. در سال 2019 نیز تغییراتی در این مورد اعمال شده است. 

خوشبختانه در مورد کسانی‌ که از یکی‌ از ایالت‌ها به منظور مهاجرت به استرالیا اسپانسرشیپ می‌گیرند، وضعیت فرق دارد. در واقع دیگر اینکه چه کسی‌ امتیاز بیشتر دارد ملاک نیست، بلکه هر کسی‌ که ۶۰ امتیاز بیاورد، مثل سابق به ترتیب زمان ثبت نام انتخاب خواهد شد. 


----------------------------------------------------

برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

انواع ویزای استرالیا

----------------------------------------------------


از ابتدای ژانویه سال 2017 تغییراتی در برنامه ویزای کار و تعطیلات (Working Holiday Maker program) ایجاد شد. این تغییرات به شرح زیر می‌باشند:

یکی از تغییراتی که از ابتدای سال 2017 در قوانین مهاجرت و اقامت استرالیا اعمال شد، افزایش بازه سنی بود. پیش‌تر برای اقدام این نوع ویزا شرط سنی زیر 31 سال وجود داشت اما در قانون سال 2017 به زیر 35 سال رسیده است. کسانی که ویزای کار و تعطیلات استرالیا را دارند بیش از 6 ماه نمی‌توانند با یک کارفرما کار کنند. البته از ابتدای سال 2017 با تغییرات بوجود آمده در برخی از مناطق امکان کار تا 12 ماه نیز وجود دارد. 

هزینه مربوط به دریافت ویزای Working Holiday Maker program حدود 440 دلار استرالیا بوده که در قانون جدید به 390 دلار استرالیا کاهش یافته است. تغییر دیگر مربوط به قانون مالیات است. نرخ مالیات برای افرادی که توسط این گروه ویزاها در استرلیا مشغول به کار هستند و در سال درآمدی کمتر از 37000 دلار استرالیا دارند 32.5 درصد است که در تغییرات قانون سال 2017 به 19 درصد کاهش یافته است.

البته از اول ماه جولای 2019 مجددا هزینه های مربوط به انواع ویزاهای کشور استرالیا - غیر از ویزای توریستی - نسبت به سالهای گذشته، مجددا افزایش پیدا کرده است. بطوری که حتی در مواردی این افزایش ممکن است بیش از 300 دلار باشد. 


قوانین اخذ شهروندی استرالیا

اداره مهاجرت استرالیا اعلام کرد قوانین مربوط به اخذ شهروندی استرالیا سخت‌گیرانه‌تر شده و متقاضیان باید به اثبات برسانند کاملاً با قوانین مدنی این کشور، مطابقت دارند. طبق این تغییرات، تمرکز اصلی آزمون شهروندی استرالیا بر روی اطاعت از قوانین استرالیا مانند آزادگی انتخاب مذهب، برابری حقوق زنان و مردان و غیره است. همچنین کسانی که خود یا خانواده‌شان دارای سوابق کیفری هستند از اخذ شهروندی استرالیا محروم خواهند بود. 

متقاضیانی که موفق به دریافت اقامت دائمی استرالیا شدند، حال باید پنج سال از اقامت آنها گذشته باشد تا بتوانند شهروندی استرالیا را دریافت نمایند، پیش‌تر این مدت زمان تا حداقل یک سال بود. علاوه بر اینها سطح آزمون انگلیسی برای متقاضیان که شامل سه بخش خواندن، نوشتن و گوش دادن است، بالاتر خواهد بود. همچنین افرادی که سه سال در آزمون شهروندی استرالیا مردود شوند، باید دو سال دیگر منتظر بمانند و سپس دوباره در این آزمون شرکت نمایند. 


جدیدترین تغییرات مهاجرت به استرالیا

در قوانین مهاجرت به استرالیا استرالیا برخی تغییرات اساسی در 20 دسامبر 2017، سپس در چهارم ژانویه 2018 و همچنین مارچ 2019 اعلام شد که برخی از مهم ترین تغییرات اعلام شده توسط اداره مهاجرت این کشور عبارتند از:

 • ● افزایش میزان هزینه و وجوه درخواستی برای دانشجویان خارجی که قصد دریافت ویزای تحصیلی استرالیا را دارند.
 • ● تغییر نام وزارت مهاجرت و دفاع از مرزهای استرالیا (Department of Immigration and Border Force Protection) به Home Affairs. 

تغییر نام این اداره فدرال استرالیا به دلایل مختلفی در تاریخ 20 دسامبر 2017 صورت گرفته است. این وزارتخانه وظیفه کنترل پناهندگان و مهاجرت به استرالیا، امنیت حمل و نقل و ترابری در درون و بیرون از مرزهای این کشور و امور وضعیت های اضطراری این کشور را بر عهده دارد. این مسئله می‌تواند در آینده موجب نزدیک‌تر شدن عملکرد این وزارتخانه با سازمان‌های امنیتی و اطلاعاتی استرالیا شود. به خصوص با افزایش برخی نگرانی‌ها از نفوذ گروه‌های تروریستی در میان مهاجران و پناهندگان خاورمیانه و آفریقا، این مسئله حساسیت بیشتری پیدا خواهد کرد. 

از طرف دیگر برخی از تغییرات اعمال شده در زمینه ویزای تحصیلی استرالیا حاکی از این است که مبلغی که به عنوان موجودی گردش حساب بانکی تا کنون از دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل در استرالیا درخواست می‌شد، بیشتر شده است. این گردش مالی بانکی از آنجا توسط اداره اقامت استرالیا از متقاضیان تحصیل در این کشور خواسته می‌شود تا به این وسیله افراد بتوانند ثابت کنند که می‌توانند در زمان تحصیل در دانشگاه‌های استرالیا، هزینه زندگی خود را پرداخت کنند.

این تغییرات به گونه‌ای است که از اول فوریه 2018 کسانی که جهت ادامه تحصیل می‌خواهند ویزای استرالیا را دریافت کنند، باید در گردش مالی خود این مبالغ را داشته باشند که گفته می‌شود افزایش 2.3% نسبت به قبل از این تاریخ دارند: 

 • ● دانشجویان و یا سرپرست آنها (والدین و یا کسانی که در زمان تحصیل آنها در استرلیا هزینه های زندگی آنها را تقبل خواهند کرد) : 20,290 دلار استرالیا
 • ● به ازای داشتن همسر و یا نامزد: 7,100 دلار استرالیا
 • ● به ازای داشتن هر فرزند: 3,040 دلار استرالیا

در ماه مارچ سال 2019 لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا تغییر کرده، البته برخی از قوانین پذیرش مهاجران جدید نیز دستخوش دگرگونی هایی شد. از جمله اینکه دولت فدرال استرالیا با هدف حمایت بیشتر از مناطق کم جمعیت آن کشور و برطرف کردن نیازهای شغلی این مناطق، برنامه هایی در دست دارد تا ظرف چند سال آینده چند برنامه جدید مهاجرت را اعلام کند. 

البته جدیدترین خبرها حاکی از آن است که از این پس مدت زمانی که مهاجران منطقه ای باید در آن مناطق جهت اخذ اقامت زندگی کنند، افزایش خواهد یافت. از طرف دیگر از دانشجویان خارجی که در مناطق کم جمعیت فارغ التحصیل می شوند نیز راحت تر اجازه کار و در نهایت اقامت استرالیا داده خواهد شد. این دانشجویان حتی در صورت برخوردار بودن از برخی شرایط، امکان دریافت بورس تحصیلی را نیز خواهند داشت. 

 شهرام
  سلامارشد IT ، 20 سال سابقه کار مرتبط - 45 سال سن 0- آیلتس 7 - امکان مهاجرت هست ؟  
 Mostafa samadifar
  باسلام ، مصطفی صمدی فر هستم فوق دیپلم تعمیرات مکانیک، ۱۷ سال سابقه بیمه ، ۱۴ سال سابقه رانندگی لیفتراک و ۳ سال انباردار، خانمم لیسانس مترجمی زبان با مدرک ایلتس ، دارای دو فرزند ،آیا شرایط لازم رو دارم برای مهاجرت به استرالیا  
 Salime Heidary
  سلام من با دپیلم رشته انیمیشن برای تحصیل در استرلیا در رشته سینما چه اقداماتی باید انجام بدم ایا اصلا امکانش وجود دارد هزینه هاش چگونه هست؟؟؟  
 Abolfazl
  سلام من شغلم صافکار ماشینم فول همه چی تموم اما تا سیکل خوندم ولی انگلیسی ۵۰&۵۰هستم آیا به بنده اونجا احتیاجی هست  
 محمد طاهری
  با سلام اینجانب دارای 13سال سابقه بیمه در رشته حسابداری که 8سال آن مدیر بوده ام و همسرم20سال سابقه حسابداری دارد 44سال دارم جهت اخذ ویزا چه کار کنم  
 محمد کاظم توکلی
  سلام من شغلم جوشکاری هست و حدود ۵ ساله که کار میکنم به خاطر اینکه اتباع خارجی هستم سابقه کاری ندارم میخواستم بدونم میتونم برای اقامت استرلیا ثبت نام کنم  
 پگاه نوری
  سلام...من مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم ..مدرک آیلتس هم حتما لازمه?  
 زیبا نجفی
  شوهر من دارای مدرک کارشناسی ارشد محیط زیست و 15 سال سابقه کار رسمی دولتی می باشد. خودم نیز دبیر آموزش و پرورش با 15 سال سابقه با یک فرزند می باشیم. ایا امکان مهاجرت به استرالیا با عنوان تخصص و اشتغال برای ما وجود دارد؟ با توجه به اینکه در لیست فهرست مشاغل عنوان مهندسی محیط زیست با شماره 233915 دیده می شود؟ ( با تشکر از راهنمایی های جامع شما)  
 نگار احساني
  سلام اگر كسي مدرك تحصيلي دوره ليسانسش " ادبيات انگليسي" باشد , باز هم بايد دوره زبان بگذراند ؟ با تشكر  
 حسین
  با سلام و وقت بخیر.بنده 31 سال سن دارم . لیسانس مهندسی کشاورزی دارم و فوق لیسانس مدیریت IT . همزمان با مقطع کارشناسی دوره های IT را به مدت 4 سال گذرانده ام و به مدت حدود 8-10 سال در حوزه IT , Network Administration فعالیت داشته ام. مدرک زبان رو هم طی دو سه ماه میتونم بگیرم. میخواستم بدونم از ابتدا میتونم با همسرم مهاجرت کنیم ؟همچنین نمیدونم باید از کجا شروع کنم؟سفارت؟ چون برخی سایت ها ذکر کردن که باید اول بررسی بشه در سایت های ارزیابی بنا به هر رشته کاری و تحصیلی!! کدوم سایت!!؟؟مدارک بیمه رو باید برد دارالترجمه؟ خطاب به کجا؟ممنون میشم راهنماییم کنید  
 فرنوش شلیله
  فوق لیسانس کامپیوتر هستم راهنمایی کنید از چه راهی میتونم مهاجرت کنم مرسی  
 سالومه معمری
  سلام.من 34 سال و همسرم 33 ساله هستیم. مدرک تحصیلی من کارشناسی معماری و همسرم دیپلم ریاضی است. حدود 7 سال سابقه بیمه در رابطه با مدرک تحصیلی ام دارم و مابقی این مدت را به دلیل تغییر رسته ی کاری ام بیمه ام را به صورت حرف و مشاغل آزاد، خودم پرداخت کرده ام.همسرم هیچ گونه سابقه ی بیمه ندارد. ایشان دفتر آژانس املاک دارند و بیش از 10 سال در این زمینه سابقه دارند. اکنون به مدت 2 سال و نیم است که من نیز همراه ایشان کار می کنم. من یک دوره کامل زبان انگلیسی را به مدت 3 سال و کامل گذرانده ام اما همسرم زبان را در حد بسیار محدودی می داند.همچنین من دارای چند مدرک در زمینه های مختلف که به رشته تحصیلی من مربوط میشود نیز هستم.نکته حائز اهمیت آن است که خواهر شوهر من و همسرش اقامت استرالیا را دارا هستند . حال با توجه به توضیحات فوق ما چگونه می توانیم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنیم.با تشکر  
 امین فتاحی
  با سلام اینجانب مهندس برق با مدرک کارشناسی و دارای 13 سال سابقه کار می باشم . متاهل و دارای یک فرزند 6 ساله هستم .می خواستم ببینم 1.هزینه کامل از ابتدا تا گرفتن ویزای دایم به چه صورت هست ؟؟2.مراحل شروع کار هم به چه نحوی می باشد؟؟3. آیا قبل از گرفتن آیلتس می شود تشکیل پرونده داد که کار جلوتر بیفتد؟؟  
 مهناز برخوردار
  سلام.من سال گذشته اقامت داءم (ویزای 5ساله مالتیپل) گرفتم ویزای 100 پارتنر از طریق همسرم یکسال آن گذشته و 3 ماه هم آنجا بودم.بدلیل بیماری پدرم و کهولت سن و اقامت ایشان با من بیشتراز سالی 3 ماه نمی توانم نزد همسرم در استرالیا اقامت کنم وبیشتر در ایران هستم.شنیده ام باید 24 ماه حداقل در استرالیا اقامت داشته باشم تا ویزایم باطل نشود آیا صحیح است؟وبعد از گذشت 5سال چه اتفاقی برای ویزای من می افتد آیا امکان تمدید دوباره دارم؟و در چه صورتی می توانم آن را به سیتیزنی یا شهروندی(اخذ پاسپورت استرالیا) تبدیل کنم چه شرایطی باید داشته باشم.  
 پانیا
  سلام ، لطفاً در زمینه رشته های دریایی هم اطلاعات بدهید، که چه مدارکی احتیاج دارند و چقدر سابقه کاری میخواهند؟  
 محمد
  سلام من لیست شغل هایی که نیاز دارن رو خوندم و مهارت دارم ولی مدرک معتبر ندارم می تونم مهاجرت کنم  
 م.ه.ت
  با سلام و خسته نباشید...همسرم ۳۰سال سن دارن و دارای مدرک لیسانس برق و الکترونیک میباشد چندین مدرک فنی حرفی ای و گواهی ثبت اختراع دارد و ۵سال سابقه کاری مطابق با رشته تحصیلی اش دارد ایا امیدی هست واسه اقامت در استرالیا؟؟؟؟؟؟؟؟  
 عربیان
  سلام من دختر ۲۴ ساله با مدرک کارشناسی پرستاری و سابقه ی سه سال کار با بیمه ی تامین اجتماعی و یک سال تدریس هستم چطوری میتونم جهت مهاجرت به استرالیا اقدام کنم ؟  
 wiseman
  ببخشید از مدارکی که نام بردید باید یکی را داشته باشیم یا همه را؟  
 سما
  سلام دانشجوی دکترا هستم و 2 سال دانشگاه تدریس کردم میخواستم ببینم چه قدر شانس پذیرش در کشور استرالیا را دارم  
 فواد
  سلام من لیسانس معماری به همراه دو مدرک اتوکد و تریدی مکس دارم و سه دوره نقشه کشی هم از فنی حرفه ای گذراندم قصد مهاجرت به استرالیا رو دارم میشه من راهنمای کنید  
 سیدحامد سقایی
  سلام من دانشجوی دندانپزشکی هستم ایلتس رو دارم می خوام اقامت استرالیا بگیرم چی کار باید کنم  
 Hamed sor
  در مورد شرکت چنسس که در مالزی دوره های آموزشی و زبان برگزار میکنه و تبلیغات زیادی برای گفتن ویزای دائم استرالیا در ماهواره داره اطلاعاتی دارید؟ آیا میشه بهشون اعتماد کرد؟  
 عباس خلیلی
  با سلام و خسته نباشید .من 30 سال دارم. شغلم تعمیرکار خودروهای سنگینه (دیزل)تا الان حدود 15ساله مشغول به این کارم .دیبلم مکانیک دارم .مدرک فنی تعمیرکار خودروهای سواری از سازمان فنی حرفه ای دارم .متاهلم یک فرزند دارم خانومم دانشجوی رشته ادبیات وزبان انگلیسی هست .ایا امکان دریافت ویزا واقامت استرالیا هست لطفا راهنمای بفرماید  
 محسن کریم پور
  من دارای مدرک دیپلم متالورژی هستم و در ریخته گری طلا و جواهر مهارت دارم و کشاورزی هم میکنم آیا تو کشور استرالیا برای من هست  
 بهنام
  سلام‌ من‌۳۱ سالمه مدرکم‌فقط دیپلم‌رشته کامپیوتر دارم‌قصد مهاجرت به استرالیا دارم‌ چون واقعا دیگه خسته شدم‌ازاینجا .بچه ها چ جوری اقدام کنم تقریبا میتونم صدهزار دلارم ببرم باخودم.لطفا کمکم‌کنید.  
 کارشناس migrate
  با سلام اگر بتونید نمره لازم آیلتسو کسب کنید و دو سال سابقه کار متناسب با مدرکتون داشته باشید شرایطتون کامله  
 الناز
  25سالمه و دارای مدرک مدیریت جهانگردی.همسرم 31ساله و دارای مدرک دیپلم و داشتن مجوز چاپخانه دیجیتال هردو زبان در حد معمولی دوست داریم اگه بشه مهاجرت کنیم میشه مارو راهنمایی کنید .زبان و شروع کنیم؟میتونیم بریم اونطرف؟فکر نکنم به راحتی بشه بری اونم با داشتن این مدارک دانشگاهی ها که توی ایران داده میشه و .....  
 ارش فرهمند
  مهاجرت به کجا میخواهین بکنید  
 عاطفه تمجید
  سلام .من هیچ تخصصی ندارم لیسانس حقوق دارم و تقریبا به زبان مسلطم و فک کنم میتونم ایلتسو بگیرم .راستی ۲۳ سالمه .آیا میتونم مهاجرت کنم و چطوری ؟کشور استرالیا همچنان پناهنده نمیپذیره  
 اقای راستینی
  باعرض سلام.بله شمامیتواندطی مراحلی که برای اخذاقامت گذاشته شده طی کنیدسپس هزینه لازم برای مهاجرت راداشته باشیدیامیتوانی ارتباط شخصی باکارفرمایان انجاارتباط برقرارکنی سپس هنگام قبول شدن نصف کارخودراانهاانجام میدهند .ولی اگه واقعاتصمیم دارید که اقامت بگیرید.حتمااین کاررابکنید  
 حامد
  متاسفانه نمیتونید. رشته حقوق در لیست مشاغل نیست. البته باید چک کنید و مطمعن بشین. اما شرایط سختی داره  
 روناک
  با سلام من 37 ساله دارای مدرک کارشناسی مامایی با سایقه کار 12 سال دربیمارستان و بخش زایشگاه میباشم .ازنظر زبان انگلیسی درحال دریافت مدرک آیلتس میباشم.دارای 2 2 فرزند 5 و6 ساله میباشم وهمسرم دارای مدرک دکترای دامپزشکی و سابق کار 12 سال بازرسی بهداشتی کشتارگاه طیور وهمچنین تدریس 12 سال در دانشگاه در رشته های مرتبط میباشم. خواهشمند است شرایط مهاجرت ازطریق ویزای کار دراسترالیا را برای ما اعلام بفرمایید. با تشکر  
 Abolfazl babayi
  سلام .من شغلم پارکت لمینت میخوام برم استرالیا برا کار ۲۳سالمه انگیسی تا حدی بلدم راهنماییم کنیین ممنون .  
 ریحانه محمدپور
  سلام ، وقت خوش.من کاردانی حسابداریم والبته گواهینامه فنی حرفه ای کامپیوتر هم دارم،30 ساله و مجرد لطفا راهنمایی بفرمایین از چه طریقی میتونم اقدام کنم و به نتیجه برسم .با تشکر  
 مسعود سهیلی
  سلام ریحانه جان برای مهاجرت عجله نکن فکر نکن اون طرف خبریه. من سالها در کشورهای مختلف و شرایط مختلف زندگی کردم شما صاحب هیچ چی نمی شی فقط آره صاحب یه دل شکسته می شی که اون طرف خریداری نداره و فقط باید کارهای چیپ و بی ارزش انجام بدی اون طرف فقط ما ها رو برای کارهای بی ارزش بسیار پایین می خوان با پول اونجا فقط خرج زندگی روزمره در می آد و بس و اون احترام که فقیرترین افراد در اینجا دارن اونجا کمترینشون هم به ما نمیزارن اگه فقط به دنبال مهاجرتی از چی داری فرار می کنی از خاک کشورت یا از مشکلاتی که نتونستی حلشون کنی من چهار تا مدرک دانشگاهی معتبر و مدارک کاری بین المللی دارم و با شرکتهای آفریقایی از آفریقای جنوبی در شهر ساسول وست کار کردم و با شرکت تکنیپ فرانسه هم کار کردم اونا فقط کار می خوان و از تفریح خبری نیست  
 رضا
  سلام دمت تون گرم  
 بهروز مجیدیان
  استرالیاراننده پایه یک نمی خاد؟  
 سحر غطاوی
  سلام، من 7تا مدرک فنی حرفه ای تو شاخه های مختلف رشته ی خیاطی دارم، لیسانس تکنولوژی طراحی دوخت هم هستم، سه ترمه که توی دانشگاه تدریس میکنم، ولی مدرک زبان ندارم، آیا امکان موفقیت من برای درخواست ویزا هست؟  
 امیر
  اشپز عالی هم میخوان؟  
 احمد دامن پاک
  باسلام 1مدرک تحصیلی من کاردانی نرم افزاز کامپیوتر2مهندسی عمران تکنولوژی بتن3.به مدت 10 سال با شرکت های مهندسین مشاورتدبیرساحل پارس و پیشگامان فولاد جنوب در شرکت فولاد خوزستان بعنوان نظارت سازه های فلزی(استراکچر) و بتنی بصورت مستمر مشغول بکار هستم4.مقالات علمی بین الملی به تعداد 5 مقاله دارم5.نویسنده دوکتاب با عنوان1. نگرش نوین به فضای سبز و مبلمان شهری2.بازیافت برای همهلطفا راهنمایی بفرماییدبا تشکر از شما دوستان عزیز  
 محمود جعفری فراهانی
  سلام.برای ویزای ازدواج چه نمره ای بابت امتحان زبان انگلیسی باید بگیریم.یا زبان باید در چه حدی باشد.ممنون  
 Masoud latifi
  سلام من مسعود27سال دارم و رشته تحصیلی من لیسانس برق قدرت هست (کاردانی ازاد مشهد و کارشناسی غیرانتفاعی)و در زمینه شبکه و دوربین های مدار بسته 2سال سابقه کاری دارمسوالم اینه ایا میشه کاری کرد و امیدی هست؟؟  
 سجاد نباتی
  سلام.من ۲۳ سالمه.حدودا ۸ساله ورزش پارکور انجام میدم وحکم مربیگری دارم.دیپلم گرافیک و مدرک طراحی وب وایلتس هم دارم.ایا میتوانم به استرالیا مهاجرت کنم  
 ندا موحدی
  با سلام، من دیپلم ریاضی هستم و هشت سال سابقه کار در زمینه دستیار دندانپزشکی دارم، آیا شرایط ویزا شامل من میشود؟  
 شهاب سپهری
  سلام.25 سال سن دارم مجرد.فوق دیپلم متالورژی دارم از دانشگاه معتبر.مدرک جوشکاری Rt Pt هم دارم.راهنمایی کنید واسه کسب امتیاز  
 شهاب منفرد
  سلام.لیسانس طراحی صنعتی مدرک فنی حرفه ای تاسیساتبدون سابقه کارزبان‌متوسط لطفا برای اقامت استرالیا راهنمایی کنیدالبته خواهر بنده در استرالیا زندگی میکند می خواستم بدونم میتونه اقامت ایشان کمکی بکنه یا نه ممنوون  
 نوید هاشمی
  با سلام من مدرکم فنی حرفه ای نیست کاردانش کامپیوترهبا کارو دانشم میشه واسه مهاجرت اقدام کرد یا‌اینکه حتما‌ باید فنی حرفه ای باشه؟؟ممنون میشم زود جواب بدین.. با تشکر  
 سعید سیدکابلی
  با سلام... لیسانس کشاورزی دارم... 30 سالمه... 4 سال سابقه کار در رشته مرتبط... مجرد... آیلتس 7... میتونم برای ويزاي کاری اقدام کنم... راهنمایی کنید، سپاس.  
 علی
  سلام دوستان در رابطه برای grade دانشگاهها برای نوشتن cdr کسی اطلاعاتی داره و اگر داره لطفا به من خبر بده  
 پدرام
  سلام من 21 سالمه.همجنسگرا هستم. کجا برم بهتره. توضیحی راجبه این مطلب ندادین. ممنون میشم  
 mahdi danesh
  هلند برو  
 میترا
  از طریق ترکیه واسه امریکا اقدام کنید با توضیح به علت رفتنتون  
 رضا
  سلام دوستانهمه ی مطالب ودرخواست دوستان را خواندم. شماهمه میتونین مهاجرت کنین. چرا که نه؟ فردا صبح ساعت 8 اتوبوس دور میدون آماده رفتنه . زودتر تشریف بیارین. بلیط هاتون یادتون نره.برای توی راه هم غذا وردارین گشنه نمونین. وعده ی ما وشما فردا ساعت 8 صبح  
 سجاد
  سلاممن 31 سال سن دارم، لیسانس برق قدرت هستم ک درحال حاضر پیمانکار برق در ضمینه خطوط انتقال قدرت فعالیت میکنم،سابقه کاری مرتبط نیز 7 سال دارم،مدارک زبان انگلیسی ندارم،لطفا منو در مورد اقامت دائم دراسترالیا برای کار راهنمایی کنید.ممنون ازشما  
 حسین
  سلام به همه عزیزانی که پیغام گذاشتن. شما که حال ندارید مطالب این سایت رو بخونید هیچ جا نرید بهتره.با احترام به همه دوستان  
 فرناز
  واقعا راست گفتی  
 داریوش
  حسین گل گفتی  
 داودهستم
  مکانیک ماشین سنگین هستم ولو اف البرز هوو دارای تاییده ایران خودرو دیزل وسایپادیزل ودارای گواهینامه پایه یک باسابقه هفده سال ایا میتونم برای کار برم استرالیا  
 حامد شکوهمند
  سلام من ۳۵ سالمه فوق لیسانس مکانیکم تخصصم در زمینه تستهای غیر مخرب جوشه و سازه های فلزیه و ۱۰ سال سابقه کار دارممی شه راهنماییی بفرمایید چطوری می تونم برم استرالیاممنون  
 ابراهیم مرادی
  سلام من نه ساله راننده بیل مکانیکی هستم میخواستم ببینم میتونم منم مهاجرت کنم به استرالیا راهنمایم کنید.مرسی  
 مهرداد
  با سلام. 32 سالمه مجردم. کارشناس نرم افزارم. میتونم مدرک مایکروسافت هم بگیرم. آیلتس 5 دارم ولی دارم میخونم واسه 6سابقه کاری کارشناس آی تی هستم با 5 سال سابقهشانسم چقدره و چه نوع ویزا بهتره برامبا تشکر  
 سحر
  سلام من فوق لسانس علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی هستم از دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر معاون مدرسه راهنمایی دخترانه هستم ۳۲ ساله باهمسر و دو فرزند زبان انگلسی در حد مکالمه بلد هستم در ضمن دارای ۸ سال سابقه کار آیا برای مهاجرت این رزومه کاری کافی است یا شرایط من کافی نیست لطفلا راهنمایی کنید.  
 سام
  سلام، من امسال فارق التحصیل ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی میشم، نمره آیلتس ۷ دارم البته میتونم با آزمون دوباره نمره ی بالاتری بگیرمسابقه ی کار در موسسات آموزشی و مشاوره ای داشتمهنوز سربازی نرفتم چون معافیت تحصیلی دارممیخوام بدونم برای گرفتن ویزای کار و خروج از کشور حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشم?  
 علی
  26سالمه دانشجوی دکترای عمران گرایش راه وترابری ودارنده 12مدرک فنی حرفه ای مجرد 2سال ناظر فنی ساختمان و راهسازی.طراحی و اجراایلتس نمره 8ونیم دارم و مسلط ب زبان فرانسویراهنمایی کنید بنده میشه بتونم برم استرالیا  
 حسین اسماعیل ابادی
  سلام..اینجانب حسین اسماعیل ابادی هستم مدرک فنی حرفه ای در رشته برق دارم۶ساله مسعول تاسیسات بیمارستانه ابن سینا هستم.در حال حاضر به کلاس زبان انگلیسی مراجعه کردم ۴۰ سال دارم داری همسر و یک فرزند هستم.همسرم ارایشگر هست..لطفا منو راهنمایی کنید برای کار و مهاجرت  
 مطلّّب جعفرنژاد
  سلام. من ۴۵ سال دارم و میخوام با خانواده ام (۲بچه و خانمم) به استرالیا مهاجرت کنم. خودم کارشناسی شیمی دارم و خانمم دیپلم ریاضی - فیزیک، آیا برام امکان داره برم. من درحال حاضر کارشناس ایمنی پالایشگاه هستم (HSE) و حدود ۱۴سال سابقه کار در پروژه های عسلویه دارم، زبان انگلیسی من و خانمم در حد متوسط هست. زبان انگلیسی پسرم که ۱۵ سالش هست خیلی خوبه ولی دخترم که ۱۱ سالشه اصلا بلد نیست.  
 رضا
  نه  
 ندا برهانی
  سلاممن دارای هفت مدرک آرایشگری از فنی حرفه ای و دو سال سابقه کار در آرایشگاه راه هستم و زبان انگلیسی ام تا حد محاوره بلد هستم و دارای یک فرزند دختر (۸ساله)و شوهر هستم برای مهاجرت و اخذ ویزا من را راهنمایی کنید ممنون از شما.  
 امیر
  تشریف بیارین  
 احسان
  نمیتونی با ارایشگری بری استرالیا  
 وجیهه
  سلام. من فوق لیسانس مدیریت هستم. با نه سال سابقه کاری در بانک دولتی. مدرک زبان ندارم. ایا می توانم به استرالیا مهاجرت کنم  
 انیرحسین اسکندری
  سلام کاردانی آسانسور وتکنسین فنی با 12 سال سابقه 5 سال استخدامی لطفا جهت اقامت استرالیا کمک کنید  
 رضا
  با سلام اینجانب آرایشگر هستم و زبان انگلیسی تا حدودی بلدم میخاهم به استرالیا مهاجرت کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر.  
 م ر
  خيلي هم خوب است . شما ابتدا مي بايست روي زبان فارسي خود قدري كار كنيد كه مي خواهم را "ميخاهم" ننويسيد ،‌سپس حدود 12 سال زبان بخونيد كه شايد آيلتس 6 بگيريد و انشالله تا آن موقع درهاي استراليا روي همه بسته خواهد شد. پيشنها من به شما ،‌ تلاش در مملكت خودتون هست كه انشالله پولدار بشوي و يك ويلا در سيدني بخري بسيار راحت و بي دردسر  
 جواب به م ر
  شما بیخود میکنی به دیگران پیشنهاد میدی  
 ایدا
  م ر جان شما هم کمی نزاکت و شعور یاد بگیرید  
 جواب به (م ر)
  در قوانین جدید نگارشی فرهنگستان ادب فارسی، کلیه کلمات «وا» دار مثل: خواهر، خواب، خواندن، خواستن و .. را می‌توان بصورت خاهر، خاب، خاندن، خاستن و .. نوشت و اجباری به نوشتن شکل عربی آن (وا) نیست  
 محمد حیدر اسلمی
  دارایی تجربه کاری در بخش برق ساختمانی مدت ۵ سال ودارایی certificate عالی از کمپنی هایی معتبر آمریکایی در افغانستان تسلط به زبان انگلیسی و دارایی لیسانس درایوری فعلا پناهنده شناخته شدم در اندونیزیا توسط سازمان ملل متحد ۳۲ عمر دارم دارایی ۲ طفل هستم جهان سپاس منتظر نظریات شما هستیم  
 Hossein Kazemi
  سلام.وقت بخیر.25سالمه.لیسانس مترجمی زبان از دانشگاه آزاد اصفهان..آیلتس 7 تو هر چهار مهارت...میتونم اقدام کنم؟ امتیازم کافیه؟  
 حسین اسکندری
  پایپینگ کار هستم با 15سال سابقه کار در صنعت نفت گاز وپتروشیمی چگونه میشود رفت استرالیا 45سالمه  
 نیکو-آقایی
  سلام من دانشجوی رشته هتلداری ام..زبانم در حد مکالمه عمومی خوبه چه جور میتونم برای مهاجرت اقدام کنم..  
 مریم رضایی
  با سلام خانمی ۳۵ ساله لیسانس بیهوشی دارم مجرد هستم با ده سال سابقه کار قصد مهاجرت کاری دارم فقط آیلتس ندارم در حد نمره ۵ صحبت میکنم.میتونم اقدام کنم تا بعد که بتونم مدرک آیلتس بگیرم؟کشور مد نظرم آفریقای جنوبی هست ولی کشورهای اروپایی اگر از نظر شما به شرایطم میخوره در هر دو مورد راهنمایی بفرمایید با تشکر  
 رضا
  الان این صفحه مربوط یه آفریقاست عایا؟  
 اکرم
  سلاماینجانب دارای مدرک تعمیر ونگهداری موتور وبدنه هواپیما هستم و در حال حاضر در شرکت هواپیمایی ماهان مشغول به کار هستم ء لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم مهاجرت کنم.ممنون  
 مهری فراست
  دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه آزاد در حال گذراندن مدرک ایلتس 7.5 یا بالاتر سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی ندارم مدرک ICDL سن 32 ساله و متاهل بدون فرزند  
  عرفان نجف زاده
  با سلام دکتر دامپزشک ، فارغ التحصیل دانشگاه ازاد اسلامی واحد کرج ( سومین دانشگاه برتر کشور در زمینه دامپزشکی) سه سال سابقه فعالیت بعنوان کلینیسین و کار در شرکت داویی ، ایلتس 6.5 ، دارای همسر بدون فرزند سن هردومان زیر 29 سال و همسرم دارای لیسانس مهندسی دامپروری گرایش ژنتیک دامی از دانشگاه آزاد ورامین . ایلتس 6 سه سال سابقه کار در شرکت جاهد ( نماینده شرکت آلتا آلمان در ایران). راهنمایی میفرمایید لطفا ؟  
 ی و
  در صورتی که دارای جواز مطب باشید میتوانید اقدام نمایید  
 لللللل
  دانشگاه ازادم ایا دانشگاه محسوب میشه؟؟؟؟؟؟ جالبه!!! سومین دانشگاه معتبر داخل. بییخال داداش. آلان بیشتر دولتیاشم کشکین جه برسه با ازاد که کلا وله.  
 سیدبهزادبهزادی بحرینی
  دیپلم برق ساختمان وصنعتی.بدون سابقه کاردررشته۳۵ساله.متاهل  
 علی رضا شاهرخی
  با سلام لیسانس عمران فوق لیسانس مدیریت پروژه هر دو از دانشگاه تهران دارای حدود ۱۸سال سابقه مرتبط سن ۳۹سال متاهل دارای یک فرزند هفت ساله همسرم هم مهندس عمران هستند حدود پانزده سال سابقه مرتبط دارند.برنامه ریزی کرده بودم برای مرداد آیلتس ۷بیارم دیروز دفاتر گفتند با ۷ نمیشه باید ۸بیاری خواستم ببینم چقدر درست هست؟؟  
 سعید دروگر
  سلام.من چجوری میتونم یکی از دوستانم که اقامت استرالیا رو داره و15سال پیش مهاجرت کردن به استرالیا رو پیدا کنم..البته دوستم هم مهاجر افقانی هستند.ممنون میسم اگه بتونیین راهنماییم کنین.  
  هادی ملکی
  سلام. من لیسانس زمین شناسی دارم. زبان هم از بچگی میرفتم کلاسش بلدم اما آیلتس نگرفتم. ایران اصلا کار نیست برام. تروخدا دقیق منو راهنمایی کنید. لطفا. خیلی مهمه. سی ساله هستم. تشکر  
 رضا صفری
  من لیسانس علوم دام سال 1379 هستم. میخواستم چطور میتونم اقامت استرالیا رو بگیرم. البته به همراه خانواده. ممنون  
  هادی ملکی
  سلام. من لیسانس زمین شناسی دارم. زبان هم از بچگی میرفتم کلاسش بلدم اما آیلتس نگرفتم. ایران اصلا کار نیست برام. تروخدا دقیق منو راهنمایی کنید. لطفا. خیلی مهمه. سی ساله هستم. تشکر  
 پریسا نیری
  38 ساله هستم ، مهندس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد دارای 15 سال سابقه کار مرتبط از شهرداری تهران ؛ همسرم مهندس عمران دارای 15 سال سابقه کار مرتبط ؛ هر دو دارای بیمه تامین اجتماعی دارای 2 فرزند زیر 12 سال ؛ دانش زبان انگلیسی هردو خوب ؛ امکان موفقیت مهاجرت به استرالیا زیاد است یا خیر؟ ممنون از راهنماییتون  
 فریدلطفی
  سلام سال نوع مبارک تصمیم دارم برای رفاه خانواده به خصوص بچهام که هدف اصلی تحصیل انهاست در این کشور مهاجرت کنم که سرمایه زیاد در الویت نظر گرفتم اما به دلیل خاطر زیاد از نداشتن راهنما و مدارک تحصیلی مهمترین رکن شرایط ورود آن است مانع شده کاراین جانب جنبه تجربی دارد که در کار تولید آبندی مخازن تونلها فنداسیون ساختمان و کف مخزنها ودیوارها کاربر دارد وغیره... این ضمیمه کمکی در انتخواب  
 محمد کیانیان
  سلام. مدرک دانشگاهی من فوق دیپلمه. ولی 9 ساله که نمایشگاه دکوراسیون داخلی دارم و در نجاری، رنگ کاری ، کابینت سازی ، نصب پروفیل های دکوراسیون داخلی مهارت زیادی دارم و پروژه های زیادی انجام دادم زبانم هم قویه و میتونم امتیاز لازم و کسب کنم.همسرم لیسانس حسابداری با شش سال سابقه کار داره زبانش بد نیست ولی کلاس میره.لطفا راهنمایی کنید احتمال پذیرش منو همسمرم هست یا نه در ضمن هردو 31 ساله هستیم.ممنون  
 احسان زیبایی
  با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی بند لیسانس مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات با معدل 17.56 از دانشگاه علمی کاربردی کاردانی نرم افزار با معدل 15.94 و دیپلم تعمیرات کامپیوتر عمومی با معدل ۱۵.۰۲ کاردانش دارم دوره های تخصصی آزاد Mcsa2012/CCNA r&s/ccnp r&s /mctna certified international and mtcre /TIA و مدارک فنی حرفه ای CWNA,MCITP /و مدیریت اجرایی ساختمان درجه دو البته پنج سابقه کار دارم که سه ساله بیمه بودم و دوسالش تأیید سوابق دارم الان 28 تمام شده و در زبان روهم در حال حاضر مطالعه میکنم که. Ielts رو بگیرم بنظر شما با این شرایط امکان مهاجرت  
 هومان مجیدی
  با سلام.بنده تکنسین ازمایشگاه تشخیص طبی هستم.بیش از دوازده سال در این خصوص سابقه کار حرفه ای دارم.زبان انگلیسی هم در حد عالی هستم.در ضمن دکوراتور و دیزاینر ساختمان های مسکونی و تجاری و ....هم هستم.متاهل و دارای یک پسر نه ساله.ایا میتوانید برای مهاجرت به استرالیا به همراه خانواده راهنمایی بفرمایید.با سپاس  
 محمد جمشیدی
  21ساله دارای لیسانس طراحی صنعتی و شش مدرک فنی حرفه ای از جمله جوشکاری،تراشکاری،و نرم افزار های طراحی سالید ،کتیا،اتوکد،اینورتور.و یک مدرک نسخه خوانی و دارو شناسی از نظام پرستاری.  
 علی
  باید امتیازتون به 60 برسه که شما به نظرم ندارید.30 امتیاز 6 سال سابقه بیمه30 امتیاز سن بین 30 تا 3215 امتیاز مدرک کارشناسی ارشد و از همه مهمتر آیلتس 6 به بالا باید داشته باشد  
 رامین دهقانی
  با سلام. دانشجوی ارشد مکانیک هستم. از سال 83 مدرک لوله کشی گاز خانگی و تجاری دارم. 30 سال 4 ماهمه و در حال بالا بردن سطح زبانم هستم. فکر کنم تا سال آینده آیلتس 7 رو بگیرم. در حال حاضر دوره های بازرسی جوش آیا به دردم میخوره که بگیرم یا نه? برای ویزای 189 راهنماییم بفرمایید. سپاسگزارم  
 هادی تحویلداری
  اینجانب لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی- مدرس آموزشگاه زبان انگلیسی - کارمند شرکت سایپا به مدت 19 سال هستم .لطفاً مرا راهنمائی کنید .  
 پیمان کریمی
  سلام. منم ارشد آموزش زبان دارم. با 5 سال سابقه تدریس. مرا راهنمایی کنید  
 مسعود
  کارشناسی ارشد عمران راه . 31 ساله. استرالیا خوبه ادم بره واسه زندگی؟  
 کاوه
  اره خوبه  
 sajjad
  are khobe rat nemidan  
 غلام حسین راهپیما
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی من کاگاه کابینت سازی دارم ده سال دارم کار میکنم بیمه آزاد هستم چهار سال کار برای خودم هست خودم کار فرما هستم مدرک تحصیلی من دیپلم کامپیوتر هست میخواستم برای اقامت استرالیا راهنمایی کنید متعهل هستم یک بچه دو ماهه دارم ۳۰ ساله هستم دو سال سابقه بیمه من ثبت شده که در کارگاه تولیدی کار کرده ام تولیدی کابینت لطفا راهنمایی ام کنید تشکر از شما دوست عزیز  
 حسن هاشمی عطار
  دارای لیسانس برق با ده سال سابقه کار با بیمه سن ۴۰ سال داری همسر و بدون فرزند .ایلس ندارم لطفا مرا راهنمایی کنید  
 مرتضی
  شما بی خیاله مهاجرت شو.  
 حسین
  چی کارش داری مرتضی؟حسن‌جون شما با همین فرمون ادامه بده، ردیفه.  
 eli
  نیاز به آیتلس جنرال اورال ۷ دارید  
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید