«جانوران شگفت انگیز» بازمی گردند

تاریخ ثبت خبر :7/4/2017

کارگردان دومین فیلم از سری پنجگانه فیلم های جدید از دنیای جادویی داستان های «هری پاتر» دیوید یتس است. او کارگردانی قسمت نخست را نیز برعهده داشت.

در قسمت دوم «جانوران شگفت انگیز» بازیگرانی تازه از جمله جود لا و زویی کراویتز نقش آفرینی می کنند. بسیاری از بازیگران فیلم نخست نیز در این قسمت دوباره جلوی دوربین می روند.

در قسمت نخست «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» ادی ردمین نقش نیوت اسکمندر شخصت اصلی داستان را بازی می کرد. جانی دپ نیز که در پایان فیلم نخست حضوری کوتاه داشت، نقش خود را در قسمت تازه تکرار می کند.

جود لا نیز در نقش آلبوس دامبلدور مشهور داستان هری پاتر را در دوران جوانی بازی می کند. جی کی رولینگ نویسنده فیلمنامه و یکی از تهیه کنندگان این اثر سینمایی است که داستان آن در پاریس سال ۱۹۲۷ و چند ماه پس از حوادث فیلم نخست روی می دهد.

این اثر سینمایی نیز همانند تمام فیلم های «هری پاتر» در استودیوی بزرگ کمپانی برادران در جنوب انگلستان فیلمبرداری می شود. «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» سال گذشته اکران شد و در سراسر جهان بیش از ۸۰۰ میلیون دلار فروش داشت. قسمت بعدی این مجموعه فیلم ها ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.