تور آنتالیا

آنتالیا جزو شهرهای توریستی کشور ترکیه است. تور آنتالیا که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوان بوده و بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها زیبا را داراست . آنتالیا در بخش قدیمی و تماشایی آن منطقه قلعه‌ایچی قرار گرفته است .
امروزه با گذشت قرنها،  چهره این شهر نیز بسیار دگرگون و مدرن گردیده است . آنتالیا با داشتن بیش از 2 هزار هتل و جاذبه های گردشگری در درون و حاشیه آن، به یکی از مهم ترین قطب های توریسم  کشور ترکیه تبدیل شده است . از جاذبه های توریستی این شهر می توان به موزه آنتالیا، تله کابین، دروازه هادریان، پارک کارالی اوغلو، گشت با کشتی و قایق سواری در رودخانه، ورزش های آبی و غیره اشاره کرد . 
در سالهای اخیر با توجه به کاهش  قیمت تور آنتالیا، بسیاری از ایرانیان اقدام به رزرو تور لحظه آخری آنتالیا نموده اند .
هواپیمایی اطلس جت ، تلویند ، پگاسوس ، کرندون ، اونور ایر به صورت مستقیم به شهر آنتالیا پروتز دارند و فاصله فرودگاه آنتالیا تا مرکز آن شهر در حدود 10 دقیقه می باشد. البته پروازهای ترک در شهری به نام به مدت 15 دقیقه ایست دارند ولی درب هواپیما برای مسافران باز نمی گردد و بعد از آن به سمت آنتالیا حرکت می کند .
در وبسایت مهاجرت ایرانی شما می توانید تور های لحظه آخری و  ارزان قیمت آنتالیا به همراه گشت های متنوع شهری توسط را پیدا کرده و از آن لدت ببرید . 
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید