هتل حیات ریجنسی استانبول

HYATT REGENCY

هتل 5 ستاره حیات ریجنسی منعکس کننده روح و فرهنگ شهر جادویی استانبول در باکیرکوی و آتاکوی ، نیمه‌ی اروپایی استانبول قرار دارد و جزو هتل های زنجیره ای HYATT است.این هتل بسار لوکس در فاصله ی 20 کیلومتری از فرودگاه آتاتورک و در فاصله ی 5 دقیقه ای از نمادهای تاریخی شهر قدیمی استانبول  از جمله مسجد ایاصوفیه، مسجد آبی و کاخ توپکاپی والبته مشرف به تنگه بسفر واقع شده است.

اتاق های استاندارد در طبقه سوم و چهارم این هتل با چشم انداز تنگه بسفر و با وسعتی در حدود 38 تا 42 متر مربع با دکوری مدرن و لوکس واقع شده است. اتاقها با دیوارهایی با رنگ روشن به همراه تزئیناتی از چوب درختان ساج آراسته شده اند.تمامی اتاقها دارای تخت خواب کینگ سایز با نرمترین بالش ها و لحاف های مخملی ، دسترسی به اینترنت با سرعت بالا، و حمام سنگ مرمر بزرگ با وان و دوش محصور شده شیشه ای می باشند.

هم چنین اتاق های  لوکس درطبقات  5، 6 و 7 از ساختمان هتل  با منظره ی خیره کننده ای به باغ توپکاپی و تنگه ی زیبای بسفر به مهمانان خود خوش آمد می گوید .این اتاق ها در مساحتی در حدود 38 تا 42 متر مربع می باشد و دارای تمامی امکانات اتاق های استاندارد البته با کیفیت مطلوبتر در اختیار مهمانان هتل قرار می گیرد.

        

اتاق های کلاب که در طبقه 8 و 9 از ساختمان هتل با نمایش مبهوت کننده از شهر، استخر و بسفر می باشد. اتاق های کلاب هتل حیات ریجنسی به همراه ارائه خدمات VIP ،شامل سالن نشمین بسیار مجلل ،کتابخانه،آسانسور اختصاصی،دربان 24 ساعته در جلوی درب اتاق برای حفظ امنیت،تخت خواب های کینگ سایز با لحاف و ملحفه های باشکوه ،اینترنت با سرعت بسیار بالا،حمام سنگ مرمربزرگ با وان و دوش محصور شده شیشه ای ، والبته به همراه سالن ویژه برای مهمانان این اتاق ها برای صرف صبحانه ومیان وعده های این افراد می باشد.

سوئیت های هتل حیات ریجنسی با نمایش تماشایی از شهراستانبول ،استخر و تنگه بسفر در یک مجموعه 120 متری خوش آمد گوی مهمانان VIP  خود است. این سوئیت ها در یک طبقه به همراه دربان اختصاصی، اتاق نشیمن، غذاخوری رسمی، سالن، دفتر، دسترسی به اینترنت با سرعت بالا ، آشپزخانه، حمام سنگ مرمر با وان و دوش باران، و اتاق خواب پادشاهی به همراه دسترسی به یک سالن خصوصی برای سرو صبحانه، کوکتل شب و سایر میان وعده ها می باشد.

مهمانان هتل هم چنین می توانند از امکانات هتل نظیر اسپا و ماساژدرمانی در استخر های آبگرم،حمام های سنتی ترکی،استخر سرپوشیده در مجاورت آبگرم،استخر روباز که آمیخته ای با آب دریا است و مرکز تناسب اندام برای حفظ پویایی و روحیه بالا در طول سفر، کافه و رستوران و بار مخصوص هتل حیات ریجنسی استفاده نمایند.

Agora Cafe & Restaurant

برای کسانی که علاقه به طعم و مزه غذاهای محلی و مخصوص دارند این کافه و رستوران  به همراه منویی کامل و غنی  پذیرای مهمانان برای صرف صبحانه مجلل، ناهار و شام با سالاد های مخصوص آگورا می باشد.

The Mazzine Restaurant

رستوران در فضایی وسیع  به همراه نیمکتها ی قلم زنی شده  و یک لوستر عتیقه کریستال غیرمتعارف در این رستوران باعث ایجاد فضابی گردیده است که مهمانان خود را به سفری در زمان گذشته دعوت می کند. با الهام از معماری عثمانی، نقطه میانی در سالن آبشارنمایی است که با سنگ مرمر ساخته شده وبه وسیله ی گیاهان سرسبز احاطه شده است.این مکان ایده آل برای لذت بردن از غذا های بسیار لذیذ و هم چنین محیط مناسبی برای لذت بردن از چای بعد از ظهر با شیرینی تازه پخت شده و یا شیرینی های عجیب و غریب ترکیه درحالی که به موسیقی زنده گوش جان می سپارید واز جرعه جرعه نوشیدن چای های مخصوص این رستوران به اوج لذت می رسید.

کتابخانه انجمن  Library Lounge

کتابخانه انجمن یک سالن بزرگ و آرام برای استراحت بعد از یک روز طولانی کاری و یا جلسات کسب و کار است در اینجا می توانید علاوه بر انتخاب روزنامه های بین المللی ویا کتاب مورد علاقه خود در حالی که جرعه جرعه غذا و یا میان وعده خود را میل می کنید از گوش دادن به موسیقی زنده پیانو لذت ببرید. کتابخانه همچنین دارای مجموعه ای غنی ازنوشیدنی ها ، سیگار برگ، شامپاین و خاویار است. یک شومینه بزرگ در گوشه دنجی از سالن برای استفاده انحصاری مهمانان هتل در نظر گرفته شده است.

آدرس وب سایت هتل : istanbulatakoy.regency.hyatt.com

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید