هتل ریتز کارلتون استانبول

Ritz Carlton Holtel

هتل 5 ستاره ریتز کارلتون،در قلب استانبول ، در منطقه مشهور دلماباغچه Dolmabahçe مشرف به تنگه ی بسفرواقع شده است.این هتل بسیار زیبا در فاصله ی پیاده روی 25 دقیقه ای از مراکز معروف شهر استانبول نظیر برج گاتا و مناطق با شب های زنده و پرجنب و جوش Beyoğlu و Karaköy قرار گرفته است. هتل ریتز کارلتون مجاوربا مجللترین منطقه خرید استانبول نشانتاشی Nisantaşı نیز می باشد و البته در فاصله 30 دقیقه ای با وسایل نقلیه از فرودگاه آتاتورک استانبول جای گرفته است.

هتل ریتز کارلتون دارای 243 اتاق که شامل 22 سوئیت و 57 اتاق ویژه ریتز کارلتون و یک سوئیت مخصوص ریتز کارلتون می باشد.هم چنین این هتل شامل 10 اتاق جلسه نیز می باشد. معماری و دکوراسیون اتاق ها از سبک و طراحی  ترکی الهام گرفته است.امکانات منحصر به فرد آبگرم و حمام هایی با سنگ های مرمری اسپا و ماساژهای درمانی و ترکی، رستوران های افسانه ای ،سرویس ها و خدمات ویژه با کیفیت ،این هتل را به یکی از بی نظیرترین تجربه های مهمانان و گردشگران مبدل کرده است.

        

هتل ریتز کارلتون در سال 2004 موفق به دریافت لقب بهشت گردشگران از سوی مجله روش زندگی گردید و در سال 2005 در لیست طلایی Conde Nast Traveler's Gold List 2005 قرار گرفت. و هم چنین به دلیل اسپای بی نظیر این هتل در آبگرم با استخر سرپوشیده، حمام معتبر ترکیه، مرکز تناسب اندام و 9 اتاق درمانی، موفق به جلب نظز های زیادی در کشور ترکیه و سطح جهانی گردید.

رستوران  Cintemaniبا منوی فوق العاده خوشمزه الهام گرفته از غذاهای عثمانی و مدیترانه ای با دکوراسیون زمان عثمانی در طول روزپذیرای مهمانان هتل می باشد و با سرو غذاهای منحصر به فرد خود و در یک محیط بسیار گرم و صمیمی مهمانان خودرا به یک سفررویایی به زمان عثمانی می برد.

بارRC با دکوری بسیار زیبا از قاب های چوبی،در طول شبانه روز انواع نوشیدنی های بسیار مرغوب بین المللی  را به همراه سرو سیگار برگ ویژه که با بوی چوب های مخصوص این بار در هم آمیخته می شود، در اختیار مهمانان قرار می دهد.

لابی هتل ریتز کارلتون برای استراحت و دیدار با منظره ای  مشرف به تنگه جادویی بسفر ، با بهره گیری از موسیقی و نور می تواند محل بسیار مناسبی برای صرف یک چای بعد از ظهر یا نوشیدنی های ویژه شبانه باشد.

آدرس وب سایت هتل:

 www.ritzcarlton.com

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید