جواهیر Istanbul Cevahir

جواهیر بزرگترین مرکز خرید اروپا از نظر مساحت بین سال های 2005 الی 2011 و در عین حال ششمین مرکز خرید بزرگ در دنیاست . مرکز خرید جواهیر با مساحت 620.000 متر مربع  و بیش از 220 فروشگاه، در شش طبقه و با هزینه ای حدود 250 میلیون دلار در مرکز شهر استانبول،در امتداد خیابان نیشان تاشی واقع شده است.

مرکز خرید جواهیر استانبول دسترسی بسار آسان و راحتی دارد زیرا که به مرکز شهر استانبول،میدان تکسیم نزدیک است اما معماری‌ داخلی مجموعه بگونه ای است که توصیه می شود قبل از بازدید از این مرکز خرید وسیع  نگاهی به نقشه مجموعه  بندازید.

         


امکانات رفاهی و تفریحی  مرکز جواهیر شامل ۱۲ سالن سینما و تئاتر،یک سالن سینمای مخصوص کودکان ، یک شهر بازی سرپوشیده مخصوص تمام سنین و رستوران و کافی شاپ های متعدد است و هم چنین دومین ساعت بزرگ در دنیا با ارتفاعی در حدود ۳ متر در این مرکز قراردارد. در طبقات مختلف این مرکز خرید بخش های مختلفی وجود دارند به عنوان مثال در طبقه ی اول می توانید لوازم خانگی خریداری کنید .طبقه دوم و سوم با فروشگاه های پوشاک که البته برند هستند و شما را با ویترین های جذاب و لوکسشان به سمت خود صدا می زنند . انواع لباس های زنانه و مردانه را به راحتی می توانید در این طبقات خریداری کنید .درطبقه چهارم بورس ساعت و عینک و کیف و کفش است،درطبقه پنجم و ششم ۳۴ رستوران فست فود است.۱۴رستوران بین المللی و محلی در این دو طبقه قرار دارند که  شامل فروشگاه های عرضه ی مواد غذایی ، کافه ها ، فست فود ها ورستوران های محلی و بین المللی است .البته رستوران های طبقه ششم از کیفیت مطلوبتری برخوردارهستند

اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید