مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری استان کبک

در حال حاضر  راحت ترین روش کسب اقامت دائم و مهاجرت به کانادا، روش سرمایه گذاری استان کبک می باشد، بدون نیاز به دانش زبان فرانسه یا انگلیسی. همه ساله تعداد زیادی از متقاضیانی که از روشهای دیگر مهاجرتی واجد شرایط نمی باشند با اقدام از این روش موفق به کسب اقامت کانادا خواهند شد برنامه سرمایه گذاری از طریق استان کبک  از ماه آگوست 2015 اقدام به پذیرش پرونده نموده است..


شرایط لازم مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری

1- اثبات وجود سابقه مدیریت یا مالکیت بیزنس در 5 سال گذشته

تجربه مدیریت بمدت حداقل دوسال ظرف پنج سال گذشته. سرمایه گذار میتواند صاحب موسسه تولیدی یا خدماتی باشد و بتواند دفاتر سود وزیان و مالیاتی ومدارک افراد مستخدم خود را عرضه نماید.

یا اینکه مدیر شرکت یا سازمانی و یا قسمتی از یک شرکت یا موسسه ای را با حداقل دو نفر کارمند تما م وقت بعهده داشته باشد.

تجربه مدیریت از نظر این برنامه به معنی آن است که متقاضی به طور تمام وقت مسئولیت ها و وظایف مربوط به برنامه ریزی، مدیریت و کنترل مواد اولیه، منابع مالی و انسانی آن بیزنس را به عهده داشته است. به عهده داشتن این مسئولیتها به عنوان کارآموز، کارورز و یا آموزشهای تخصصی مرتبط با دریافت درجه تحصیلی سابقه مدیریت قابل قبول محسوب نمی شود.


2- اثبات دارایی به میزان 2,000,000 دلار کانادا که میتواند به صورت زمین،منزل و.. باشد

این دارائی میتواند شامل زمین و منزل و اشیا دیگر باشد. توجه داشته باشید که هیچ اجباری برای آوردن این دارائی به کانادا نیست و این مورد کاملا بستگی به تصمیم سرمایه گذار دارد.

این دارائی میتواند در مورد دولت فدرال کلا متعلق به همسر باشد و در مورد ایالت کبک قسمتی از ان متعلق به همسر و یا حتی میشود بعنوان هدیه به سر مایه گذار هدیه شده باشد البته بشرط اینکه  حداقل شش ماه از تاریخ آن گذشته باشد.


3- سپرده بانکی به  مبلغ 1200 هزار دلار سرمایه گذاری به مدت 5  سال در بانکهای کانادا ( بدون سود )

پس از گزینش از طرف دولت فدرال یا ایالت کبک سرمایه گذار بایستی به منظور اخذ اقامت کبک یا مبلغ 1,200,000 دلار کانادا را بدون بهره بمدت پنج سال تحت اختیار دولت فدرال یا ایالت کبک قرار دهد یا به یکی از بانکهای مورد اعتماد دولت اجازه دهد این مبلغ را بجای او واریز کند و برای انجام این کار بانک مبلغی را بعنوان بهره بانکی و سایر مخارج دریافت خواهد کرد که پس از 5 سال برگردانده نمی شود.

برای مهاجرت به کبک از روش سرمایه گذاری ، شرایط متقاضی نظیر سن، تحصیلات، تجربه، زبان و قابلیت سازگاری در تصمیم گیری مورد توجه قرار خواهند گرفت اما متقاضیان برای دریافت اقامت دایم از این راه الزامی به دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه نخواهند داشت.

نکته بسیار مهم این است که مهاجر سرمایه گذار کبک پس از دریافت اقامت دائم و ورود به کبک، الزامی به زندگی، کار و یا راه اندازی تجارت در این استان ندارد و منع قانونی برای زندگی در دیگر نقاط کانادا ندارد. علاوه بر اینها  متقاضی، اقامت دائم کانادا بصورت غیر مشروط برای خود، همسر و فرزندان زیر ۱۹ سال (ملاک سن زمان ثبت پرونده در کبک خواهد بود) دریافت خواهد کرد.


مزایای مهاجرت به کبک از روش سرمایه گذاری ( سرمایه گذاری کبک ) :

  • شرط داشتن مدرک زبان برای سرمایه گذار در این روش وجود ندارد
  • سرمایه گذار الزامی برای کار آفرینی و ایجاد بیزنس در کبک ندارد.
  • استفاده از بیمه درمانی رایگان بدون هیچ قید وشرط برای کلیه اعضای خانواده
  • استفاده از بیمه میانسالی جهت افراد 65 سال به بالا بدون هیچ قید و شرط
  • تحصیل رایگان فرزندان تا مقطع دیپلم
  • اعطای وامهای تحصیلی جهت تحصیل در کالج یا دانشگاهای کانادا و آمریکا
  • و..

 دکتر بهزاد تکلیفی
  با سلام متخصص پوست هستم 57 ساله همسرم پزشک عمومی 54 ساله 2 دختر دانشجو 21و24 ساله در دوره دکتری بیوتکنولوزی دانشگاه تهران دارم 28 سال سابقه طبابت دارم از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارم در مورد مهاجرت به کبک کانادا با توجه به شرایط خودم راهنمایی بفرمایید  
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید