لوگو مهاجرت ایرانی
لوگو مهاجرت ایرانی
لوگو مهاجرت ایرانی

وبسایت تخصصی اخد اقامت آلمان و ویزای شینگن-اطلاعات مهاجرت به آلمان

ارائه خدمات مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و ویزای دانشجویی

در وب سایت مهاجرت ایرانی کلیه اطلاعات و خدمات مهاجرت به آلمان و اطلاعات اخذ ویزای شینگن در اختیار شما قرار گرفته است.با مراجعه به بخش های مختلف سایت و آشنایی با دفاتر خدماتی معتبر از جدیدترین شرایط مهاجرت به آلمان اخذ اقامت آلمان و نیز دریافت ویزای شینگن مطلع می شوید.

 معرفی بهترین دفاتر خدمات مهاجرت به آلمان

 • شرکت خدمات مهاجرتی گنجی

  شرکت خدمات مهاجرتی گنجی

  وکیل رسمی مهاجرت کانادا دارای تجربه چندین ساله در امر اخذ اقامت کانادا و مهاجرت به کانادا و دریافت ویزای کانادا شامل ویزای تحصیل کانادا، ویزای نیروی متخصص کانادا و ویزای سرمایه گذاری کانادا همراه با تیم متخصص مشاوره، ترجمه، حسابداری خبره، کارشناسی املاک و ... می باشند. ایشان دارای تعداد بیشماری پرونده موفق در کانادا می باشند و هدف خود را بر موفقیت و قبولی پرونده شما می دانند.

 • خدمات مهاجرتی مهرانه طباطبایی

  خدمات مهاجرتی مهرانه طباطبایی

  آگاهی، صداقت و موفقیت رسالتی است که ما را از دیگران متمایز می نماید . موسسه ی ما در زمینه ی اخذ مهاجرت و یا دریافت تابعیت به کشورهای آمریکا، کانادا، اسپانیا، قبرس، انگلستان، آنتیگوآ، سنت کیتس و باربودا مناسب ترین روش را با بهترین خدمات ارایه می کند.

 • شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس

  شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس

  کنپارس با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین مهاجرت در زمینه دریافت انواع ویزاهای اقامت دایم و موقت از کشورهای کانادا و آمریکا فعال است. کنپارس با نگاهی متفاوت به مقوله مهاجرت و تاکید بر مهاجرت آگاهانه تلاش بسیاری در تغییر فرهنگ مهاجرت داشته است و تا حدود زیادی در این زمینه موفق بوده است. این شرکت همچنان بر شعار اولیه خود که در سال ۲۰۰۶ اعلام کرده است پایبند است که مهاجرت شما هدف ما نیست؛ ما به موفقیت شما در سرزمین جدید می اندیشیم.

 • دفتر خدمات مهاجرتی ادیسه

  دفتر خدمات مهاجرتی ادیسه

  صداقت ، برخورداری از تیمی کار آمد، نگاهی تخصصی و دقیق به پرونده های مهاجرتی، ارائه خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان و اشراف کامل به محدوده وسیعی از برنامه های مهاجرتی از عوامل موفقیت شرکت ادیسه و رضایت مشتریان در سال های اخیر می باشد .

 • دفتر خدمات مهاجرتی نور

  دفتر خدمات مهاجرتی نور

  ا سلام شرکت مهاجرتی نور با کادری مجرب و دارای نمایندگی از وکلای رسمی در اروپا و استرالیا اماده اراعه خدمات ویزا ( دانشجویی - تجاری - توریستی - تخصص - کار و اقامت دایم) به شما هم میهنان در سراسر ایران میباشد . جهت هر گونه راهنمایی ( جلسه اول به صورت رایگان ) با شماره زیر تماس بگیرید . تمامی خدمات ما به صورت رسمی و با عقد قرارداد ثبتی معتبر با شما در سراسر ایران میباشد.

 • شرکت مهاجرتی بانیان سعادت

  شرکت مهاجرتی بانیان سعادت

  مهاجرت به کشور کانادا و تصمیم گیری در این باره گام بزرگی برای کسانی است که رویای زندگی بهتر در کانادا را در سر می پرورانند، همچنین اطمینان از این امر که پروسه مهاجرتی بدون هیچ مشکل و با موفقیت طی خواهد شد از اهمیتی اساسی برای متقاضیان برخوردار است.

 • شرکت خدمات مهاجرتی نیسا

  شرکت خدمات مهاجرتی نیسا

  شرکت مهاجرتی نیسا سالها خدمات مهاجرتی خود را در سرتاسر دنیا بخصوص ایران با نتیجه درخشان ارائه کرده است. ما دست شما را در تمام مراحل از ابتدا تا انتهی گرفته و شما را برای مصاحبه اماده میکنیم. مطمئن هستیم پس از اتمام کار شما مار را بعنوان یکی از نزدیکان خود خواهید پذیرفت.

 • موسسه حقوقی ملک پور

  موسسه حقوقی ملک پور

  موسسه حقوقی ملک پور درخشانترین موسسه حقوقی سطح کشور و خاورمیانه تحت نظر مستقیم آقای دکتر ملک پور اداره و مدیریت می گردد. این موسسه با همکاری موسسهMIE در اتریش تنها موسسه حقوقی سطح کشور می باشد که به طور تخصصی خدمات حقوقی ارائه می کند.

 • شرکت توسعه اقتصادی کانتیننتال

  شرکت توسعه اقتصادی کانتیننتال

  گروه CGBD متشکل از کمپانی های بخش خصوصي در اروپا ، آمریکای شمالی ، خاور ميانه و جنوب آسيا است. از زمان تاسيس گروه CGBD ارائه دهنده خدمات مشاوره تخصصی و مدیریت تجاری ، تحقیقات و توسعه ، انتقال تکنولوژی ، ارزشمندی و تضمین سرمایه ، مدیریت بحران و مدیریت پروژه میباشد .

 • شرکت خدمات مهاجرتی پرشین میگرنت

  شرکت خدمات مهاجرتی پرشین میگرنت

  شرکت Persian Migrant Consultants یکی از شرکت های معتبر ثبت شده و دارای مشاور حقوقی در ایران، کانادا، استرالیا و نیوزیلند است که فعالیت خود را از سال 1385 در تهران آغاز نموده است. ارائه خدمات به متقاضیان مهاجرت در این شرکت با مدیریت جناب آقای مهندس محمد علی صداقتی و با مسئولیت حقوقی جناب آقای مهندس دامون آرین(وکیل رسمی مهاجرت استرالیا با شماره ثبت 1384623 و تنها وکیل رسمی نیوزلند در ایران با شماره ثبت 201501180) و همچنین وکیل پایه یک دادگستری آقای مانوش خضرایی(به شماره ثبت 11913) صورت می گیرد. این شرکت با جمع آوری اطلاعات کامل در مورد کلیه رشته ها و گردآوری کارشناسان حرفه ای در زمینه مهاجرت بیشترین و بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می نماید.

 • شرکت خدمات مهاجرتی کانادا اکسپرت

  شرکت خدمات مهاجرتی کانادا اکسپرت

  وکیل مهاجرت امریکا ، کانادا ، اروپا

 • مشاورین زندگی نو

  مشاورین زندگی نو

  از جمله خدمات بی نظیر دفتر زندگی نو برای افرادی که بطور جدی تصمیم مهاجرت به کانادا دارند ارائه مشاوره رایگان میباشد که در آن مشاوره توسط خود شخص وکیل مهاجرت ( دکتر میرسیاح ) ارائه میشود. در تمام دفاتر مهاجرتی دیگر – با توجه به عدم حضور وکیل در ایران - این خدمات توسط مشاورانی که دستیار وکیل و یا کارمندان شرکت هستند ارائه میشود و نه خود شخص وکیل. در این جلسه مشاوره پس از دریافت اطلاعات و شرایط شما تمامی روش های ممکن برای مهاجرت به کانادا در خصوص شما و خانواده شما با دقت و موشکافی کامل در حضور خود شما بررسیشده و بهترین راه برای اقدام به شما پیشنهاد می شود.

 • سازمان بین المللی مهاجرتی حوری سلیمانی

  سازمان بین المللی مهاجرتی حوری سلیمانی

  سازمان خدمات مهاجرتی و حقوقی سلیمانی یکی از سرشناس ترین سازمانهای بین المللی در امور مهاجرت می باشد. این سازمان توسط خانم سلیمانی با هدف کمک کردن به کسانی که در امید مهاجرت برای ساختن آینده بهتر برای خود وخانواده شان هستند، تأسیس گشته است

 • سازمان مهاجرتی فرزانه ابروانی

  سازمان مهاجرتی فرزانه ابروانی

  سازمان ما اطلاعات در مورد تنوع از برنامه های مهاجرت هر کدام ممکن است با توجه به مهارت ها و توانایی های خود را ارائه می دهد . ما شما را با ارائه قوانین مهاجرت و مقرراتکشور مورد علاقه خود را . هنگامی که شما واجد شرایط به درخواست ، ما شما را از طریق تمام مراحل همراه تا شما را حل و فصل کردن در کشور از رویاهای خود .

 • شرکت خدمات مهاجرتی آیکان

  شرکت خدمات مهاجرتی آیکان

  شرکت خدمات مهاجرتی آیکان، به مدیریت آقای دکتر علیرضا برومند: مشاور رسمی مهاجرت با شماره عضویت از نهاد دولتی کانون مشاورین رسمی ICCRC و همچنین از وزارت مهاجرت استان کبک MICC ، دارای پروانه و مجوز رسمی کار در زمینه های مهاجرت و پناهندگی می باشد. ایشان نماینده رسمی کلیه امور مهاجرتی امریکا و اخذ پاسپورت جزایر سنت کیتس و نویس، باربودا و آنتیگوا و جزیره گرانادا نیز میباشند

 • دفتر مرکزی سازمان مهاجرت خورشید کانادا

  دفتر مرکزی سازمان مهاجرت خورشید کانادا

  ما درسازمان مهاجرت خورشید به منظور تبدیل روند پیچیدۀ رسیدگی به انواع روادیدها به فرایندی قابل درک وساده برای متقاضیان، خدمات خود را به راحتی در اختیار عزیزان قرار داده ایم. شما میتوانید از زیر منوی خدمات (در بالای همین صفحه)، موارد مختلف و انواع خدمات در زمینۀ مهاجرت به کانادا را انتخاب کنید و اطلاعات کسب کنید. خدمات ما طیف وسیعی از نیازهای مهاجرتی افراد را در بر میگیرد.

 • سازمان مهاجرتی و حقوقی مرجان ابروانی

  سازمان مهاجرتی و حقوقی مرجان ابروانی

  سازمان مهاجرتی و حقوقی مرجان ابروانی بر پایه تعهد به ایجاد و تامین بالاترین و معتبرترین خدمات به متقاضیان واجد شرایط جهت مهاجرت و تسهیل نقل مکان ایشان به موطن جدید بنا گردیده است. هدف و منظور اصلی سازمان ما ارتقاء به پیشروترین و جامعترین سازمان مهاجرتی کانادا از طریق فراهم آوری بهترین و کاملترین خدمات در زمینه امور مهاجرتی میباشد.

مشاهده همه
اطلاعات ضروری مهاجرت به آلمان • مدارک لازم جهت ویزای شینگن

  مدارک لازم جهت ویزای شینگن

  مدارک لازم جهت ویزای شینگن

  ۲۶ کشور عضو معاهده شینگن می باشند: آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت، یونان، لیختن اشتاین و سوئیس.ساکنین و اتباع کشورهای قاره آمریکا (غیر از چند کشور معدود مثل کلمبیا، پرو، بولیوی و…) و ساکنین و اتباع قاره استرالیا و کشورهای ژاپن،کره جنوبی و مالزی نیازی به گرفتن ویزای شینگن ندارند و می‌توانند به مدت حداکثر ۹۰ روز به این کشورها وارد و یا خارج شوند.چهار نوع ویزای شینگن وجود دارد که اکثرا ویزای مورد درخواست ایرانی‌ها، ویزای توریستی و نوع C آن می باشد. ویزای نوع A ویزای ترانزیت است؛ یعنی مسافر نمی‌تواند از فرودگاه خارج گردد، فقط می‌تواند در یکی از فرودگاه‌های شینگن پرواز خود را عوض نموده و به کشوری در خارج از شینگن برود. ویزای نوع B ویزای عبور می باشد؛ یعنی مسافر می‌تواند از فرودگاه خارج شده و از شینگن به عنوان منطقه عبوری استفاده کند تا از طریق زمینی خود را به کشوری در خارج از محدوده شینگن برساند. ویزای نوع D ویزای بلندمدت می باشد که معمولا بازرگانان از آن استفاده می ‌کنند تا بتوانند چندین بار به شینگن وارد و با از آن خارج شوند.با راه ‌اندازی سیستم «وی آی اس» که سامانه اطلاعات ویزای کشورهای عضو شینگن است، اطلاعات جامع ویزاها در این سیستم ثبت می ‌شود و در مرزهای ورودی شینگن در اختیار مقامات مرزی قرار می‌گیرد که سبب گردید قوانین اخذ ویزا و ورود به شینگن یکپارچه ‌تر گردید.تعیین وقت سفارت و مصاحبهبه یاد داشته باشید که قبل از آماده کردن مدارک ، برای تعیین وقت سفارت اقدام نمایید. درخواست تعیین وقت با توجه به سفارت کشور مورد نظر، به صورت حضوری، تلفنی یا اینترنتی به مسافر داده می‌شود. بهتر است از ۲ ماه قبل سفر ، برای تعیین وقت سفارت اقدام نمایید.فرم تکمیل‌ شده درخواست ویزااولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری تکمیل فرم درخواست ویزای آن کشور است که باید از سفارت مربوطه به صورت حضوری یا اینترنتی دریافت شود. این فرم را باید به همراه مدارک مورد نیاز دیگر در زمان مصاحبه ارائه نمایید.هرچند که این کشورها عضو شینگن هستند و ویزای آنها، ویزای شینگن محسوب می گردد، اما فرم درخواست برای هر کشوری متفاوت می باشد، بنابراین مثلا برای درخواست ویزای آلمان نباید به سفارت فرانسه مراجعه نمود.مدارک لازم به شرح زیر می باشد :شناسنامه ایرانیترجمه ‌ی رسمی شناسنامه با فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه.گذرنامهکارت ملیپاسپورت قدیمی و کپی از صفحات مهممدارک و ودیعه از زمان اقدام برای ویزا تا زمان برگشت از سفر بصورت امانت میماند.مشاغل دولتی : (معرفی نامه از محل کار با ذکر سمت شغلی به همراه اصل لیست بیمه و 3 عدد از آخرین فیشهای حقوقی- حكم كارگزيني –كارت يا حكم بازنشستگي- براي دانش آموزان و دانشجويان گواهي اشتغال به تحصيل )اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بعد از تاریخ درخواست ویزا باشد.کپی گذرنامه را تنها از صفحات یک تا پنج و همین‌طور صفحاتی که در آن‌ها مهر ویزا خورده، تهیه نمایید.سه قطعه عکس رنگیدر صورتی که عکس همراهان در گذرنامه‌ی متقاضی باشد، باید برای همراهان نیز دو قطعه عکس در مدارک در نظر گرفته شود.اسناد رسمی شغلی و منابع مالیگواهی اشتغال به کار که برروی سربرگ رسمی ، با امضای مدیر عامل و ذکر سمت شغلی، حقوق ماهانه و مدت زمان اشتغال به کار الزامی می باشد.که این مدارک به همراه ترجمه‌ آنها به سفارت ارائه داده می شود .پرینت حساب بانکی که گردش سه ماه آخر و مانده حساب که روی سربرگ انگلیسی بانک و مهر شده باشد.در صورت داشتن بیمه کاری، سوابق سه ماه آخر قبل درخواست ویزا .در صورت داشتن سند ملکی به نام شخص درخواست کننده؛ اصل و ترجمه‌ سند که اصل سند هنگام تحویل بقیه مدارک به مسافر بازگردانده خواهد شد.-------------------------------------------یکی تخصص های اصلی همکاران ما دریافت انواع ویزای شینگناست. که بصورت تضمینی و با عقد قرارداد معتبر انجام میگیرد و به هردلیلی که ویزای شینگن صادر نشود مبالغ دریافتی به متقاضی بازخواهد گشت.عزیزانی که به دنبال دریافت ویزای شینگن اروپا از ساده ترین راه و با کمترین هزینه هستند میتوانند درخواست خود را از طرق فرم درخواست رایگان مطرح نمایند.دقت نمایید جهت ارسال تقاضا برای اخذ ویزای شینگن در قسمت موضوع، کلمه "ویزای شینگن" را وارد نمایید.-------------------------------------------

 • آب و هوای آلمان

  آب و هوای آلمان

  آب و هوای آلمان

  آب و هوای آلمانبه طور کلی آب و هوای آلمان را می توان با تابستان های نسبتا گرم و زمستان سرد توصیف نمود. اما دوره های طولانی برف و یخبندان کمتر اتفاق می افتد. امکان بارندگی در تمام طول سال وجوددارد. دمای هوا درروزهای ژانویه(دی ماه) تا ۳ درجه سانتیگراد و در جولای(تیرماه) تا ۲۲درجه سانتیگراد می رسد. دمای هوا در سردترین روزها تا ۱۰- درجه و در گرمترین روزها تا ۳۶ درجه بالای صفر نیز می رسد. بالاترین درجه حرارت در طول سال مربوط به قسمت جنوب غربی آلمان است که تقریبا آب و هوایی مدیترانه ای دارد. بهترین زمان برای اسکی در این کشور نیز بین ماه های دسامبر تا اواخر مارس است.

 • اطلاعات عمومی آلمان

  اطلاعات عمومی آلمان

  اطلاعات عمومی آلمان

  اطلاعات عمومی درباره آلمان آلمانپایتخت(بزرگترین شهر)برلیننام اهلیتآلمانیدولتفدرالیسمنظام پارلمانیجمهوریپادشاهی آلمانامپراتوری مقدس روم۲فوریه ۹۶۲کنفدراسیون آلمان۸ژوئن ۱۸۱۵یگانگی آلمان۱۸ژانویه ۱۸۷۱تاریخ آلمان۲۳مه ۱۹۴۹اتحادیه اقتصادی اروپاFoundation۱ژانویه ۱۹۵۸اتحاد آلمان۳اکتبر ۱۹۹۰مساحتمجموع۳۵۷٬۱۶۸کیلومترمربع رتبه 63 در جهانجمعیت۲۰۱۴تخمین۸۱٬۰۸۳٬۶۰۰رتبه 16 در جهانتراکم۲۲۶نفر در هر کیلومترمربعتولید ناخالص داخلی(حقیقی)۲۰۱۵تخمینمجموع۳٫۸۱۵تریلیون دلاررتبه 5 جهانتولید سرانه۴۶٬۸۹۶دلاررتبه 20 جهانتولید ناخالص داخلی(اسمی)۲۰۱۵تخمینمجموع۳٫۴۱۳تریلیون دلاررتبه 4 جهانسرانه تولید ناخالص۴۱٬۹۵۵دلاررتبه 20 جهانضریب جینی(۲۰۱۳)۲۸٫۳واحد پولیورو(€) (EUR)جهت رانندگیراستISO3166codeDEدامنه اینترنت.de و .euپیش‌شماره تلفن۴۹ Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Arial; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} نام این کشور به آلمانیDeutschland و نام رسمی آن: جمهوری فدرال آلمان ویاBRD:BundesrepublikDeutschlandبه زبان آلمانی است.آلمان کشوری در قاره اروپا و پایتخت آن برلین است. هم اکنون آلمان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان است و به عنوان ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا، موتور اقتصادیِ حوزه پولیِ یورو محسوب می‌شود.آلمان دارای نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و از ۱۶ ایالت یا استان تشکیل شده است. این ایالت‌ها می‌توانند در برخی مسائل مستقل عمل کنند. شهرهای بزرگ آلمان، برلین، هامبورگ، مونیخ و فرانکفورت می‌باشند.این کشوردر جنگهای جهانی اول و دوم نقش گسترده‌ای داشت و در پی متحمل شدن خسارت‌های زیاد از این دو جنگ، با کمک وام‌هایی که از کشورهای متفق گرفت، توانست کشور را بازسازی کند. جمهوری فدرال آلمان هم‌اکنون یکی از اعضای سازمان ملل متحد، ناتو، کشورهای گروه هشت و گروه پنج بوده و از بنیانگذاران اتحادیه اروپا است. آلمان پس از جنگ جهانی و به طور سنتی به دو بخش آلمان شرقی و آلمان غربی تقسیم می‌گردد. پس از برداشته شدن دیوار برلین، به قسمت شرقی آلمان به طور رسمی ایالت‌های تازه و به قسمت‌های غربی کشور ایالت‌های قدیمی می‌گویند.جغرافیای آلماناین کشور در اروپای غربی و اروپای مرکزی قرار دارد و از شمال با کشور دانمارک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس، از جنوب غرب با فرانسه و لوکزامبورگ و از شمال غرب با بلژيک و هلند مرز مشترک دارد. عرض این کشور بین مدار ۴۷ درجه شمالی و مدار ۵۵ درجه شمالی و طول آن بین نصف‌النهار ۵ درجه شرقی و نصف‌النهار ۱۶ درجه شرقی واقع شده‌است. آلمان همچنین از جنوب با دریاچه کنستانس که سومین دریاچه بزرگ در اروپای مرکزی است، هم‌مرز است. قلمرو آلمان ۳۵۷٬۱۶۸کیلومترمربع را پوشش می‌دهد.آلمان از نظر مساحت، هفتمین کشور بزرگ اروپا است.کشور آلمان از ۱۶ ایالت تشکیل شده است. ایالت بایرن یا باواریا در جنوب کشور بزرگترین و ایالت برمن در شمال غربی کوپکترین ایالت های آلمان هستند.در شمال آلمان تعداد زیادی برکه و دریاچه یافت می‌شود. آلمان دارای دشت ،جنگل،کوه و ساحل های متعدد بوده و در کنار این ها دارای تعدادی جزیره نیز هست. در مرکز آلمان رشته‌کوه‌های مرکزی قرار گرفته، شمال و جنوب آلمان توسط این رشته‌کوه‌ها از هم جدا می‌شود. کوه‌های هارتس، ارتس، فیشتل، هونسروک و جنگل‌های باواریا از جمله مناطق جغرافیایی مهم این کشور می باشند.بزرگترین دشت‌های آلمان نیز دشت‌های راین بالا، وستفالن و دشت‌های منطقه لایپزیگ هستند. بلندترین کوه آلمان تسوگ اشپیتسه، در قسمت آلمانی رشته‌کوه آلپ در جنوب این کشور واقه است و ارتفاع آن ۲۹۶۲ متر می باشد.دریای شمال و دریای بالتیک راه‌های آلمان به آب‌های آزاد هستند.سواحل این کشور با این دو دریا حدود ۲۳۸۹ کیلومتر است. طولانی‌ترین رودهای آلمان راین ،الب و دانوب به ترتیب با طول های ۸۵۶ ، ۷۰۰و ۶۴۷ کیلومتر هستند. ایالت های آلمانایالتمرکزمساحت (کیلومتر مربع)جمعیتنوردراین-وستفالندوسلدورف۳۴٬۰۴۳۱۷٬۸۴۵٬۱۵۴بایرنمونیخ۷۰٬۵۴۹۱۲٬۵۳۸٬۶۹۶بادن-وورتمبرگاشتوتگارت۳۵٬۷۵۲۱۰٬۷۵۳٬۸۸۰نیدرزاکسنهانوفر۴۷٬۶۱۸۷٬۹۱۸٬۲۹۳هسنویسبادن۲۱٬۱۱۵۶٬۰۶۷٬۰۲۱زاکسندرسدن۱۸٬۴۱۶۴٬۱۴۹٬۴۷۷راینلاند-فالتسماینز۱۹٬۸۴۷۴٬۰۰۳٬۷۴۵برلینبرلین۸۹۲۳٬۴۶۰٬۷۲۵اشلسویگ-هولشتاینکیل۱۵٬۷۶۳۲٬۸۳۴٬۲۵۹براندنبورگپوتسدام۲۹٬۴۷۷۲٬۵۰۳٬۲۷۳زاکسن-آنهالتماگدبورگ۲۰٬۴۴۵۲٬۳۳۵٬۰۰۶تورینگنارفورت۱۶٬۱۷۲۲٬۲۳۵٬۰۲۵هامبورگهامبورگ۷۵۵۱٬۷۸۶٬۴۴۸مکلنبورگ-فورپومرنشورین۲۳٬۱۷۴۱٬۶۴۲٬۳۲۷زارلاندزاربروکن۲٬۵۶۹۱٬۰۱۷٬۵۶۷برمنبرمن۴۰۴۶۶۰٬۹۹۹ Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Arial; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

 • درباره آلمان

  درباره آلمان

  درباره آلمان

  درباره کشور آلمانآلمان کشوری در قاره اروپا و پایتخت آن برلین است. هم اکنون آلمان یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان است و به عنوان ثروتمندترین عضو اتحادیه اروپا، موتور اقتصادیِ حوزه پولیِ یورو محسوب می‌شود.آلمان دارای نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده و از ۱۶ ایالت یا استان تشکیل شده است. این ایالت‌ها می‌توانند در برخی مسائل مستقل عمل کنند. شهرهای بزرگ آلمان، برلین، هامبورگ، مونیخ و فرانکفورت می‌باشند.

 دانستنی های مهاجرت به  آلمان