چستر بنینگتون، خواننده گروه لینکین پارک درگذشت!

تاریخ ثبت خبر :7/22/2017

پلیس می‌گوید که به نظر می‌رسد آقای بنینگتون خود را حلق‌آویز کرده باشد. جسد‌ او صبح پنج‌شنبه (به وقت محلی) در خانه‌ای در لس‌آنجلس پیدا شد. بنینگتون از محبوب‌ترین خوانندگان موسیقی راک در قرن بیست و یکم بود. او هنگام فوت 41 ساله بود.

چستر بنینگتون از دوستان کریس کُرنل خواننده فقید گروه «Soundgarden» بود. کُرنل 18 می سال جاری خود را به دار آویخت. روز گذشته (20 آوریل) سالروز تولد کُرنل بود که خودکشی چستر در این روز نشان می‌دهد که مرگ او تحت تاثیر مرگ دوستش بوده است.

این خواننده امریکایی صاحب 6 فرزند بود. او پیش از این سابقه اعتیاد و مصرف مواد الکلی را داشت اما به گفته خودش در چند سال اخیر پاک بود. جسد چستر بنینگتون شب گذشته (9 صبح به وقت محلی) در خانه این خواننده توسط پلیس‌ لس‌آنجلس پیدا شد.

گروه «لینکین پارک» از سال ۱۹۹۶ آغاز به کار کرد و تاکنون ۷۰ میلیون آلبوم فروخته است. چستر بنینگتون در سال 1999 (3 سال پس از شکل‌گیری گروه «لینکین پارک») به عنوان خواننده اصلی به این گروه پیوست. وی در 7 آلبوم گروه خوانندگی کرد و جزو محبوب‌ترین خوانندگان موسیقی راک در سده 21 به شمار می‌رفت.

آلبوم متئورا از گروه لینکین پارک به عنوان یکی از مهمترین آلبوم‌های موسیقی راک شناخته می‌شود. «Numb»، «Crawlig»، «In The End»، «Papercut» و «Breaking the habit» از پرطرفدارترین قطعاتی بود که چستر اجرا کرد.