شرایط مهاجرت به کانادا 2017
مهاجرت به کانادا در سال 2017 از طریق روشExpress Entry ورود سریع (

سال قبل سیستم ورود سریع یا اکسپرس اینتری جهت مهاجرت به کانادا معرفی شد.اما باید بدانیم که اکسپرس اینتری یک روش مهاجرتی محسوب نمی شود و در واقع یک سیستم جمع آوری، دسته بندی و انتخابی بر اساس میزان امتیاز است.

با راه اندازی سیستم اکسپرس اینتری تغییراتی در برنامه های مهاجرت به کانادا ایجاد گردید.

سال قبل بود که کانادا سیستم Express Entry یا ورود سریع را که در حقیقت امتیاز بندی متقاضیان مهاجرت به کانادا بر اساس توانایی ها و مهارت هایشان است را راه اندازی نمود. در این روش در سال چند بار قرعه کشی انجام می شد و متقاضیان با بیشترین امتیاز انتخاب می شدند. برای ورود به سیستم انتخابی یک حداقل امتیاز در نظر گرفته شده است که در سال گذشته این امتیاز در هر دوره متفاوت بود و گاهی این حداقل امتیاز بالا وگاهی پایین آمد.بر اساس آمار های سازمان مهاجرت کانادا، حداقل امتیاز قبولی در سیستم Express Entry از ماه اکتبر به بعد به طور مرتب کاهش یافت به صورتی که از 489 امتیاز به 484، و سپس به 472 و نهایتا به 461 امتیاز کاهش یافت. در این سیستم مهمترین فاکتوری که تا حدودی هم قبولی متقاضیان را تضمین می کرد "پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی " بود که وجود این فاکتور، به تنهایی دارای600 امتیاز از حداکثر 1200 امتیاز می بود.

البته در آستانه سال 2017 سیستم امتیاز بندی اکسپر انیتری کانادا چند تغییر مهم کرد که یکی از آنها همین مساله که بود که امتیاز دریافت پیشنهاد کار از کارفرمای کانادایی از 600 به 50 امتیاز کاهش یافت که تغییر بزرگی محسوب میگردید.البته بسیاری از متقاضیان تنها با امتیاز هایی که از فاکتور های دیگر کسب کردند نیز موفق به اخذ اقامت دائم کانادا گردیدند و برای قبولی در سیستم “ورود سریع کانادا” حتما نیاز به داشتن پیشنهاد کاری نیست .

برای اطلاع از دیگر تغییرات امتیاز بندی در سال 2017 به صفحه امتیاز بندی کانادا 2017 مراجعه فرمایید.

تعداد متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق این برنامه رو به افزایش است و پیش بینی می شود که در سال 2017 میلادی به شمار بیشتری از متقاضیان اقامت دائم کانادا داده شود. درصورت به نتیجه رسیدن پرونده متقاضیانی که در برنامه های قبل از “ورود سریع” اقدام نمودند، پیش بینی می شود که امسال دولت فدرال کانادا تعداد بیشتری را در هر نوبت قرعه کشی قبول نماید.

---------------------------------------------------------------------------------

برای دریافت اطلاعات بیشتر لینک های زیر را ملاحظه فرمایید:

اکسپرس اینتری کانادا-2017 

امتیازبندی مهاجرت به کانادا 2017

---------------------------------------------------------------------------------

مهاجرت به کانادا در سال  2017 از طریق برنامه ی استانی(PNP) 

هر استان در کانادا برنامه مهاجرتی مخصوص به خود را اجرا می نماید که با نام “برنامه انتخاب استانی” شناخته می شود. با وجود اینکه هر متقاضی می تواند تنها برای برخی از برنامه های انتخابی استانی اقدام نماید، اما در سال 2015 بسیاری از استان ها برنامه انتخابی خود را با سیستم فدرال تطبیق دادند، ومتقاضیان مهاجرت به کانادا باید از طریق سیستم “ورود سریع” اقدام می نمودند.

برنامه ی مهاجرتی انتخابی در بعضی از استان ها بسیار پرطرفدار است و به همین علت زمان ارسال پرونده و دریافت شماره پرونده، بدلیل حجم بالای متقاضی و تکمیل شدن ظرفیت ها زمان بسیار کوتاهی است و پس از آن برنامه بسته میشود و دیگر امکان ارسال پرونده وجود ندارد. به طور مثال استان ساسکاچوان برنامه ی مهاجرتی نیروی متخصص خود را در سال گذشته 4 مرتبه باز کرد و در هر نوبت ظرفیت برنامه تنها طی چند روز پر شد و تنها کسانی موفق به ارسال پرونده و دریافت File Number  یا شماره پرونده خود شدند که از قبل پرونده خود را آماده کرده و توانسته بودند به محض باز شدن برنامه اقدام نمایند.مهاجرت به کانادا در سال 2017: مهاجرت به استان کبک

دولت کبک از 18 ژانویه 2016 شروع به قبول دور جدیدی از فایل های نیروی متخصص خود کرده بود.

طبق اعلام رسمی کبک افرادی که موفق به ثبت پرونده در دو دوره قبل شده اند زمان بررسی پرونده آنها بهار سال 2017 یعنی قروردین و اردیبهشت 1396خواهد بود.

وزیر مهاجرت کبک در ماه نوامبر سال 2016 اعلام نمود، در نظر دارد تا در سال 2017 مجموعاً حداکثر تعداد 51000 درخواست از متقاضیان جهت مهاجرت به استان کبک را تحت برنامه های مختلف مهاجرتی بپذیرد و در نظر دارد سهمیه پذیرش استان کبک را تا سال 2019 به تعداد 52500 افزایش دهد.

 طبق اعلام سایت اداره مهاجرت کبک، با توجه به مشکلات فنی که در هنگام ثبت نام متقاضیان در روز 16 فوریه پیش آمده، این اداره تصمیم گرفت ثبت نام از متقاضیانی که دارای پروفایل می باشند را به تاخیر بیندازد.

ظرفیت پذیرش در دور دوم از 2800 نفر به 5000 نفر افزایش یافته بود.

---------------------------------------------------------------------------------

جهت کسب اطلاعات بیشتر لینک های زیر را ملاحظه فرمایید:

روش های مهاجرت به کبک

مهاجرت به کبک از طریق تخصص 2017

مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری 2017

---------------------------------------------------------------------------------برنامه مهاجرت والدین، پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها به کانادا در سال 2017

از تاریخ 4 ژانویه سال قبل این برنامه بسیار پرطرفدار، بازگشایی شد و قرار است در سال 2017 نیز ادامه داشته باشد. تحت این برنامه والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ های شهروندان و افراد مقیم کانادا واجد شرایط اقامت دائم کانادا می باشند
ویزای دانشجویی کانادا

برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا متقاضی باید دارای شرایط زیر باشد:

از یک دانشگاه، کالج یا مرکز آموزشی معتبر پذیرش داشته باشد.

 داشتن مدرک زبان انگلیسی برای دریافت ویزای دانشجویی الزامی است.در صورت نداشتن مدرک زبان قبل از شروع تحصیل باید ابتدا در دوره های زبان انگلیسی در کانادا شرکت کنید.

برای اخذ پذیرش از دانشگاههای طراز اول کانادا داشتن نمرات بالا در دروس تخصصی و معدل بالا  الزامی است.

همچنین باید وجود توان مالی کافی برای تامین مخارج تحصیل، زندگی در کانادا و برگشت به کشورتان را اثبات نمایید.

---------------------------------------------------------------------------------

جهت کسب اطلاعات بیشتر لینک زیر را ملاحظه نمایید.

ویزای دانشجویی کانادا

---------------------------------------------------------------------------------


 حسین اسماعیلی
  سلام من 17سالمه هیچی ندارم می خام برم کانادا ازکجاشروع کنم البته قانونی ن قاچاقی  
 ali
  منم مثل تو ام نمی دونم چیکار کنم  
 ک.داودی..
  سلام.من دارای دیپلم تراشکاری وفرزکاری ودارای ۲۸مدرک تخصصی مرتبط ازفنی حرفه ای وارگان های معتبروهفده سال سابغه کاردرطراحی وساخت قالبهای فلزی وپلیمری قطعات خودرو ولوازم خانگی دارم..من متاهل ودارای دوفرزندپانزده ویک ساله هستم...آیا برای من شغل خوب وپر درآمدی درکانادا موجود هستش.؟؟؟؟  
 MohamadAK
  سلام نوجوان 17 ساله ای هستم متخصص IT و برنامه نویسی کامپیوتر و دانشجوی ترم دوم رشته برق صنعتی خواستم بپورسم از طریق کار میتونم اقامت دائم رو در سریع ترین راه بگیرم؟اگر میشه حدود چقدر باید پرداخت کنیم؟ایا شما اسپانسری هم میکنید؟  
 Mahdi sultani
  سلام من22ساله می خواستم مهاجر کانادا بشم من مریضی قند خون دارم مصرف بیمارستانم بالاست لطفا راهنمای کنید چطوری مهاجرت کنم کانادا  
 حمیدرضا
  سلام 25 سالسن دارم و مدرک کارشناسی عمران و دوست دارم در زمینه ورزش فعالیت کنم مدرک مربیگری درجه 2 تیراندازی با کمان و مقام کشوری و استانی زیاد دارم ایا میتونم به کانادا مهاجرت کنم یا خیر؟  
 هیراد
  کدوم استان ؟ منم تیراندازی با کمان کار میکنم . تهرانی ؟ شاید آشنا درومدیم باهم رفتیم کانادا :)))  
 علی
  سلام. بندخ 34 سالمه متاهل و دارای 1 فرزند زیر 1 سال هستم. مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی دارم. همچنین پروانه تاسیس و بهره برداری کلینیک گیاهپزشکی دارم با 10 سال سابقه کار و 100 میلیون پول نقد. لطفا راهنمایی کنید امکان مهاجرت دارم؟  
 حسین ناشنوا
  باعرض سلام و خسته نباشید من کم ناشنوا هستم و 27 سال دارم. من مجرد هستم.مهندسی تکنولوژی شبکه های کامپیوتری گرایش طراحی و پیاده سازی هستم. یکساله سابقه دارم در شرکت فناوری اطلاعات ایران هستم. زبان انگلیسی متوسط ام ولی کلاس نرفتم. چون هرروز زبان انگلیسی میخوانم ( خواندن و نوشتن ). میخواهم کانادا در ویزا کار و زندکی کنم. لطفا کمک کنید. از شما منتشکرم.  
 saeid imani
  سلام خسته نباشین .من ۳۳سالمه ۷سال پیش برای محاجرت به کاناداخیلی تلاش کردم وتلاشهام داشت نتیجه میدادکه بخاطرسکته قلبی پدرم ازرفتنم صرف نظرکردم.برای اینکه بتونم مجددابه کانادابرم کلاگیج موندم که چطوری وبه چه طریق برم خواهشااگه میتونین کمکی برام کرده باشین ممنون میشم.  
 میلاد زمانی مقدم
  درود بنده مجرد هستم 30 ساله حدود هشت سال رزومه هنری در زمینه تئاتر سینما در رشته ی بازیگری دارم و همچنین چندین سال در زمینه هنرهای صحنه ایی(شومن . استندآپ کمدی) فعال هستم دارای 100 میلیون پول نقد هستم لطف بفرمایید توضیح بدید آیا امکان مهاجرت به کانادا را دارم یا خیر  
 علیرضا موسوی
  سلام من 17 سال سن دارم تخصصم کامپیوتر هستش و طراحی سایت و تست نفوذ و برنامه نویسی بلدم اونجوری ک من تحقیق کردم و دیدم در سایت ها متوجه شدم که این کار درامد زیادی داره لطفا میشه منو راهنمایی کنید در این موضوع ؟ممنون از شما  
 کیوان
  آره درامد که زیاد داره ولی متقاضی هم زیاد داره. کانادا یکی قطب های IT دنیاست واسه همین از همه جای دنیا متقاضی داره.باید خیلی تو کارت خوب و حرفه ای باشی.ولی بتونی کار گیر بیاری دیگه تمومه.  
 شهاب محرابی
  با سلام. اینجانب دارای مدرک کارشناسی آموزش زبان انگلیسی میباشم معدل ۱۷. اخذ شده سال ۹۲. دارای ۲۹ سال سن میباشم. دارای ایلتس شش و نیم. در حال حاضر جوشکار آرگون میباشم با دو سال سابقه کار و دارای مدرک فنی معتبر. مجرد . دارای کارت پایان خدمت و پاسپورت. جویای کار و مهاجرت ب کانادا هستم . لطفا راهنمایی بفرمایید  
 کیوان
  اول به نظر من به این سایتای کاریابی کانادایی یه سر بزن یا اگه آشنا داری بسپر ببین برات کار اونجا پیدا میشه.اگه یه کارفرما از کانادا اوکی بده همه چی حله.  
 میلاد
  سلام. من ۳۲ ساله به همراه همسر و یک فرزند ۳ ساله. قصد مهاجرت داریم.حدود ۱۰۰میلیون دارم . کارم خدمات ساختمانه. (( نقاشی و لوله کشی )) میخواستم بدونم از چه راهی میتونم در یه کشور خوب و راحت اقامت قانونی بگیریم.ممنون میشم راهنماییمون کنید و یه کشورو معرفی کنید.  
 امیر رضا
  آقا میلاد کشور که زیاده باید ببینی کجا دوست داری یا کجا شرایطش بهت میخوره.اینجوری که نمیشه ما هرجا معرفی کنیم شما بری خخخخخ  
 پارسا
  شما باید شرایط خودتونو نگاه کنید.خیلی چیزارو باید در نظر بگیرین.اینکه کجا فامیل یا آشنا دارین.آلمان خوبه ولب زبان آلمانی باید بلد باشی کبک زبانشون فرانسه است یا کانادا اکثر شهر هاش سرده سیره خودتون باید تصمیم بگیرین کجا میخواین برین  
 سهند
  استرالیا محل مناسبی برای نقاشی ساختمون و لوله کشیه. ایرانی های زیادی اینجا تو کار نقاشی ساختمونن. البته برای کارفرما شدن نیاز به گرفتن مدرک از کالج فنی به نام تیف هستید؛ ولی برای زیر دست کار کردن نیاز به مدرک ندارید. پرداخت هم بیشتر نقدیه و خودتون مالیات رو می پردازید، نه کارفرما.  
 آیدا
  سلام. ممنون از راهنمایی های خوب تون توی سایت.من و خانواده ام ( همسر و دو دختر چهار و یک ساله) از سال ۲۰۱۴ مقیم کانادا هستیم، پدر و مادرم ویزای پنج ساله دارن، چطور میتونم براشون از طریق مهاجرت والدین و پدربزرگ و مادربزرگ اقدام کنم؟ پدر شصت ساله هستن.  
 الناز صالحی
  سلام،مدارک کمک پرستاری و تکنسین دارو خانه و ازاسن قبیل برای اقامت خوبه؟پذیرش داره؟  
 آیدین
  یه سر به سایتای کاریابی که تئ خود کانادا هست بزنین.هرچند من فکر نمیکنم.  
 مونا خسروی
  سلام خسته نباشید 29 سالمه کارشناس ارشد کشاورزی هستم تقریبا 6 سال سابقه بیمه دارم امکان مهاجرت رو دارم؟  
 مرضیه جعفری
  سلام من محصل هستم دوره کارشناسی نرم افزار زبانم بد نیست البته خودم در ایران مهاجر هستم میشه من رو هم راهنمایی کنید برای رفتن  
 مرتضی محمدی گلورزی
  سلام میخواستم در مورد کسی که دعوت نامه داره چگونه باید مهاجرت کنه .و چه فرقی داره با نداشتن دعوت نامه با احترام  
 مهدی جمالی
  با سلام، لطفا برای مهاجرت به کانادا وگرفتن اقامت من رو راهنمایی کنید .با تشکر  
 مجید سلطانزاده
  سلام،من مکانیک تجربی ماشین الات سنگین راهسازی ومعدنی و هیدرولیک هستم و 22 سال سابقه کار دارم.زبان اسپانیولم خوبه و انگلیسی هم بدک نیست.چنین سال سابقه کار در خارج از کشور هم دارم.الان هم تو کامرون کار میکنم.خواستم دوستان اگه اطلاعاتی دارن که میتونهدکمکم کنه برای پیدا کردن کار و اقامت در کانادا رهنماییم کنن.مدرک تحصیلیم دبیرستانه.ممنون میشم.  
 Farzad shirbandi
  سلام.من کارشناسی ارشد سخت افزار کامپیوتر،مدرک تافل و 3ملیارد تومن سرمایه ی نقد دارم.و هیچ اطلاع اتی ندارم.از چه طریق برای تورنتو اقدام کنم؟  
 کاظم
  آقا با این سرمایه هرجای دنیا که بخوای میتونی بری تازه تافلم داری.البته تا الان فکر کنم رفتی دیگه..خخ  
 فاطمه نادری
  سلام میخواستم ببینم واسه تکنسین اتاق عمل شرایط مهاجرت چطوریه؟ فقط مشکل زبان دارم که مدرک ندارم زبانم هم بد نیست ممنون  
 بهناز
  سلام من 39 سالمه لیسانس زبان انگلیسی هستم آیلتس دارم و زبان فرانسم عالیه دارم مدرکشم میگیرم 16 سال در بانک سابقه دارم...شرایط مهاجرت دارم یعنی امتیاز رو کسب میکنم؟مرسی  
 سارا
  سلام وقت خوش ...من شنیدم از طریق درمان یه سری بیماری ها هم میشه ویزای کانادارو گرفت اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم توضیح بدید  
 بنفشه
  منم شنیدم اما اگر هم باشه به این راحتی نیست.چند وقت قبل یه خبرایی اومد که دانشمندای کانادایی درمان بیماری MS رو پیدا کردن خیلیا هم رفتن دنبال ویزای درمان کانادا که بعدا معلوم اصلا درمانی در کار نیست.فکر میکنم خیلی باید شرایط خاص باشه تا همچین ویزایی واسه کانادا بدن.  
 علی رضا رجب پور
  من 31 سالمه و مدارک دریایی دارم که بین المللی هست..و 8 سال سابقه کار...مدرک امدادو کمکهای اولیه دارم وسه سال فعالیت داشتم..فوق دیپلم برق هم دارم...تجربه کار در چندین کار دیگه هم دارم البته من زبان خارجه هم ضعیفم.. لطفا برای مهاجرت و اقامت گرفتن منو راهنمایی کنید...چه راهایی وجود داره...لطفا راهی که خوب باشه رو بهم بگید ....ممنونم  
 علی رضا
  سلام.من مدارک دریایی دارم ملوانی زیر 500 تن.و پاسپورت دریایی 8 سال سابقه کار دارم و مدارکم بین المللی هستش.مدارک امدادرسانی و کمکهای اولیه ..فوق دیپلم برق..و توهر کدوم فعالیت داشتم و نامه دارم..ولی زبانم ضعیفه.لطفا برای اقامت گرفتن منو راهنمایی کنید  
 حسن مشکاتی
  حدود ۱۴ سال است ورزش قهرمانی می کنم و ۵ سال است مربیگری در رشته های کیک بوکسینگ و ووشو و بدنسازی را انجام میدهم حدود۶۰۰۰۰۰۰۰میلیون تومن سرمایه دارم مدرک لیسانس تربیت بدنی هم دارم  
 بهار
  اگر امکانش هست راجب هزینه اقامت هم میخاستم بدونم  
 سامان
  هزینه های اقامت کانادا بستگی به روشی داره که مخواین باهاش مهاجرت کنین.هزینه ثابتی که وجود نداره.  
 بهار
  سلام وقت بخیر من در ایران دانشجوی رشته هوا فضا هستم . چطور میتونم بعداز اتمام درسم ویزای کانادا بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید  
 هادی
  سلام من تقریبا 1.5سال در سوئیس زندگی میکم راهی برای رفتن قانونی ازطریق سفارت یا هرچیزی وجود داره؟  
 طهمورث
  سلام من فوق دیپلم حوزه علمیه دارم و الان کارمندم میخوام برم کانادا راهش چیه چقدر خرج داره قانونی  
 شبنم شریفی
  سلام من 34 سالمه لیسانس هنر شاخه صنایع دستی ایرانی دارم مدرک فنی آرایشگری دارم و 8 سال در اون زمینه کار کردم. 2 سال هم صنایع دستی تو سازمان فنی حرفه ای تدریس کردم. میخوام بدونم میتونم کانادا کار پیدا کنم البته متاهل هستم و میخوام اونجا بچه دار بشم.  
 فاطمه زینالی
  بستگی داره مدارک شما تو کانادا هم مورد تایید باشه یا نه.مدرک زبان و وضعیت مالی و اینها هم مهمه خب. اما فکر می کنم کلا کار شما بدردشون میخوره و شانس گرفان اقامت داشته باشین  
 hamid
  سلام میخواستم بدونم اگه با ویزای توریستی وارد کانادا شد میشه اونجا درخواست پناهندگی کرد ممنون میشم جواب بدید  
 کامران
  اگه شرایطشو داشته باشی تو هر کشوری میشه اینکارو انجام داد.اما فر نکنم به این راحتیا باشه.  
 سینا کوشا
  بابا اصلا ببین میتونی ویزای توریسیتی کانادا رو بگیری.نمیدن که به این راحتی اگه تونستی بگیری برو پناهندگی بگیر بعدش.  
 iraj
  به نظر من اصلا ارزش نداره.یکی از رفیقام با بدبختی کارو کرد بعد دو سال هنوز تکلیفش معلوم نیست اونجا.تازه به قول ای دوستمون راست میگه ویزای کانادا نمیدن به این راحتی که.  
 Samira
  سلام هیچوقت به پناهندگی فکر نکن. کانادا بهشت نیست اینجا سختیها و استرس خودش را داره و برای پناهنده دو چندان. صدای دهل از دور خوش است.  
 علی اصغر بازیار
  با سلام اینجانب علی اصغر بازیار با شرایط زیر قصد اقامت کاری به کانادا دارم راهنماییام کنید ارشد برق قدرت ازاد دزفول کل مقاطع ازاد 4.5 سال سابقه کار در دانشگاه بصورت هیات علمی دانشگاه 1.5 سال سابقه کار در صنعت نفت معدل لیسانس 17 ارشد 15.5825 مقاله isiممنون میشم راهنماییم کنید  
 Amruddin noori
  امرالدین نوری . هستم مین شخصی هستم خیلی نیاز مند هستم از افغاستان هستم میخواهم که به کانا دا مهاجرت کنم میشه کمی رهنما نماید .  
 لیلا
  سلام ، من مدت 9 سال میشه که در ایتالیا زندگی میکنم ....کار دائم و اقامت اینجا رو دارم اما از زندگی در اینجا راضی نیستم ....خیلی تمایل دارم که بیام کانادا ولی دنبال یک را مطمئن هستم که بعد پشیمون نشم ....ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید ...با سپاس فراوان  
 کمال
  وای من اتفاقا ایتالیا رو ترجیح میدم به بقیه کشورا.. چرا آخه راضی نیستین ؟؟؟  
 هادی
  اره واقعا ایتالیا وضعش خرابه من سوئیس هستم خیلی عالیه اما بازم قبولی دیر میده وگرنه درامدش حتی از المان وخیلی جاها باللا تره  
 میلاد نصیری
  با سلام من مجرد سن 25 سال لیسانس کامپیوتر چگونگی اقدام به دریافت ویزا و هزینه جهت اقامت در کانادا رو میخواستم با تشکر و سپاس  
 انوشیروان
  سلام من انوشیروان لیسانس برق از دانشگاه غیر انتفاعی هستم در زمینه کشاورزی.برق. جوشکاری کار زیاد کردم میخوام بدونم راهی واسه رفتن هست  
 محمد ذاکرین موسوی
  32 ساله هستم و فنی راحت ترین وساده ترین راه برای مهاجرت به کانادا لطفا راهنمایی کنید  
 مهسا کیانی
  جهت راهنمایی مشاوره میخواستم  
 مهاجرت ایرانی
  از دکمه "فرم در خواست رایگان" که در همه صفحات داخلی سایت موجود است استفاده نمایید.  
 روح الله موسوی رحیمی
  سلام 36سن دارم متاهل دو فرزند پسر یکی 12ساله یکی 8ساله سابقه 15کار در نفت گاز با سمت metal fabricator دارم.رویای اقامت در کانادا دارم لطفا راهنمای بفرمایید  
 مهاجرت ایرانی
  دوست عزیز راه های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد برای دریافت مشاوره از دکمه ثبت درخواست رایگان استفاده نموده و منتظر پاسخ کارشناسان بمانید.  
 فخرالدین تفرشی
  سلام من34سال سن دارم وهمسرم38سال من مدرک فنی حرفه ای برق دارم همسرم مدارک تخصصی آرایشگری یه پسر هم داریم با یک مقدار پول از چه طریق میتونیم بیایم کانادا  
 رامین زمانی
  با سلام با چقدر سرمایه میشه اونجا خیلی راحت زندگی کرد100میلیارد کافیه ایا یا بیشتر میشه راهنمای کنید.  
 مهاجرت ایرانی
  میزان سرمایه برای زندگی راحت در کانادا به عوامل زیادی بستگی داره از جمله : روش مهاجرت ، شهر و ایالت محل اقامت ، تعریفی که اشخاص از زندگی راحت دارند و... در بخش های مختلف سایت هزینه های زندگی در کانادا شامل خورد و خوراک ، هزینه مسکن و ... آورده شده که میتوانید استفاده نمایید.برای تماس کارشناسان نیز میتوانید از دکمه ثبت درخواست رایگان استفاده کنید.  
 علیرضا هروی
  سلامبنده کارشناسی زبان انگلیسی دارمحدود 10 ساله به عنوان مدیر آموزش،مشاور و مدرس در حال کار هستم.2سال سابقه پذیرش و مدیر داخلی هتل دارم.متاهل ودارای 1 فرزند هستمسن 33لطفا شرایط اقامت در کانادا رو برای بنده شرح بدینممنون  
 مهاجرت ایرانی
  دوست گرامی همانطور که می دانید روش های مهاجرت به کانادا بسیار متنوع است و موارد زیادی باید بررسی شود تا بهترین روش مهاجرت برای هرشخص مشخص گردد.موضوع خو را از طریق فرم درخواست مشاوره مطرح نمایید تا کارشناسا مهاجرتی با شما تماس حاصل نمایند.  
 مهدی
  سلام من 28 سالمه مجرد دارای فوق دیپلم کامپیوتر.مدرک ارایشگری با سابقه دو ساله. انبار داری دوسال.یک سال صنایع فولاد به عنوان انفرماتیک میباشم چطوری میتونم با کمترین هزینه برا مهاجرت اقدام کنم؟  
 مهاجرت ایرانی
  برای مهاجرت به کانادا علاوه بر تحصیلات و سوابق کاری موارد دیگری نیز باید مورد بررسی قرارگیرند تا بهترین روش مهاجرت برای شما تعیین گردد.از طریق فرم درخواست مشاوره موضوع خود را مطرح نمایید.  
 علی نوروزی
  سلام و درودمن فوق لیسانس فیزیک و همسرم فوق لیسانس آمار .سن من 42 و همسرم 35 سال و هر دو شاغل و استخدام رسمی هستیم.یک فرزند پسر 6 ساله هم داریم.قصد مهاجرت به کانادا رو داریم .البته از یک راه مطمین و کم هزینه.1-راه پیشنهادی شما چیست.؟2-در مورد ویزای تحصیلی چگونه اقدام کنیم3-آیا با ویزای تحصیلی همسرم من و فرزندم هم میتونیم بریم کانادا و بعد از ورود اقامت بگیریم یا خیر؟  
 مهاجرت ایرانی
  دوست گرامی موارد زیادی در امکان دریافت ویزا و اخذ اقامت کانادا دخیل هستند.شرایط سنی ، وابستگان دارای اقامت کانادا ، شرایط مالی و... برای بررسی بهتر، از طریق دکمه درخواست رایگان بالای صفحه موضوع خود را مطرح نموده و منتظر تماس کارشناسان مهاجرت بمانید.  
 Morteza moezi
  سلام خسته نباشید من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دارم ولی نمیدونم این مدرک چقد اونجا ارزش داره وقتی اینجا دولتی هم ارزشی نداره تو کار کشاورزی گندم و برنج تجربه زیادی دارم کار با تراکتور هم عالی مدت چندسال هم سوپر مارکت داشتم برام مهم نیست که حتی اونجا یه کارگرساده باشم چون مطمئن هستم میتونم اونجا به هدفم برسم در زمینه ورزشی تو رشته کیوکوشین کاراته سومی کشور رو هم دارم و میخام اونجا مدرک مربی فوتبال رو بگیرم و به این حرفه روی بیارم ولی چون از لحاظ مالی در شرایط خیلی خوبی نیستم و اول راه زندگیم هستم دوست دارم برم اونجا و با کارگری هم شده زندگیم رو بسازم از شما خواهشمندم تقاضا میکنم روشی که من بتونم اقامت کانادا رو بگیرم رو به من نشون بدین با تشکر لطفا منو راهنمایی کنید با سپاس  
 مهاجرت ایرانی
  دوست عزیز روش های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که باید بررسی شود کدام روش مناسب شما است.لطفا از طریق فرم درخواست رایگان،موضوع خود را مطرح نموده و منتظر تماس کارشناسان بمانید.  
 علی
  با سلام من حدود 10ساله که در بندرعباس هستم و شاغل در اسکله شهید رجایی در واحد عملیاتی تخلیه و بارگیری کشتیهای کانتینری مشغولم و طی این مدت با تمامی تجهیزات بندری و جرثقیلها و ...کار کرده و آشنایی کامل دارم البته اینجا اسامی مربوط به خودشونو دارن که فکر نمیکنم اسامی بین المللی اونها همین هایی باشه که اینجا تلفظ میشه و مدارک مربوط به راهبری یک یک دستگاهها و تجهیزات رو هم دارم و این حرفه که به نوبه خودش تخصصی هم هست جهت مهاجرت میشه استفاده کرد یا خیر؟ممنون  
 مهاجرت ایرانی
  دوست عزیز درخواست برای مشاغل مختلف در زمانهای مختلف تفاوت دارد.ضمنا علاوه بر تخصص ، عوامل دیگری نیز در پرونده های مهاجرت تاثیر گذارند که باید بررسی شوند.لطفا از طریق فرم درخواست رایگان سوال خود را مطرح نمایید.  
 آیدا
  سلام متاهل هستم 26 ساله ، دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر و سه سال بیشتر سابقه کار با بیمه دارم .همسرم 30 ساله لیسانس عمران 2 سال سابقه کار با بیمه . آیلتس ندارم اما در حال حاضر میتوانم 6 را بگیرم ولی در حال خواندن هستم برای نمره بالاتر خواهرم در مونترال زندگی می کند ایا شرایط اکسپرس اینتری را دارم؟  
 مهاجرت ایرانی
  لطفا فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل نموده و منتظر تماس و راهنمایی مشاوران بمانید.عوامل زیادی در تایید یا رد شدن پرونده های مهاجرتی وجود دارد که باید بررسی شود.  
 علی فیضی
  من 45 سال دارم لیسانس مهندسی کامپیوتر هستم و 20 سال سابقه کار البته نه در زمینه کامپیوتر.استخدام جایی نیستم و شرکت خصوصی دارم. دارای 3 فرزند هستم و خانمم فرهنگی است. به چه روشی میتوانم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم؟  
 مهاجرت ایرانی
  سلام ،لطفا از طریق صفحه "تماس با ما" یا دکمه درخواست مشاوره ، درخواست خود را ثبت نمایید.  
 پارسا
  20 سال سابقه کار در نفت دارم دوبچه پسرودختر 11و13 ساله دارم خانمم فرهنگیه. دوست دارم بچه‌ها م دیپلم کانادا بگیرند. ساده ترین و ارزان ترین برا کانادا چیه. لطفا برام توضیح دهید. مرسی  
 مهاجرت ایرانی
  سلام ،لطفا از طریق صفحه "تماس با ما" یا دکمه درخواست مشاوره ، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مهاجرت با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهد.با تشکر  
 مهدی نورانی افشار
  سلام لطفا جهت مهاجرت به کانادا من رو راهنمایی کنیدبا احترام  
 مهاجرت ایرانی
  سلام ،لطفا از طریق صفحه "تماس با ما" یا دکمه درخواست مشاوره ، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مهاجرت با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهد.با تشکر  
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید