مراحل و مدارک ثبت نام لاتاری آمریکا 2019

در این بخش ابتدا مشخصات لازم جهت عکس های ارسالی برای لاتاری آمریکا را توضیح داده و سپس به توضیح مراحل و مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری می پردازیم.


راهنمایی برای ارسال عکس های دیجیتال

فایل تصویر باید مشخصات تکنیکی و ترکیبی داشته باشد و می تواند به یکی از طرق زیر ‏تهیه گردد:

 • ‏گرفتن یک عکس دیجیتال جدید.
 • ‏استفاده از یک اسکنر دیجیتال به منظور اسکن یک عکس ثبت شده.

مشخصه های ترکیبی عکس:

تصویر دیجیتال ارسال شده باید با مشخصه های ترکیبی ‏زیر مطابقت داشته باشد درغیر اینصورت پرونده مردود خواهد شد. 

موقعیت سر:

 • شخصی که از او عکس گرفته می شود باید مستقیماً به دوربین نگاه کند.
 • سر شخص نباید به سمت بالا، پایین یا اطراف خم شده باشد.
 • سر شخص باید حدود ‎%50‎ از کل عکس را شامل شود.

‏زمینه عکس :

 • شخصی که از او عکس گرفته می شود باید جلوی یک زمینه خنثی با رنگ روشن قرار ‏گیرد.
 • زمینه های تیره و یا طرح دار قابل قبول نخواهد بود.

متمرکز کردن :

 • عکس باید به صورت واضح تنظیم (فوکوس) شده باشد.

موارد تزئینی :

 • عکس هایی که در آن شخصی که از او عکس گرفته می شود عینک زده باشد و یا ‏موارد دیگری که از توجه را از صورت کم کند، قابل قبول نخواهد بود.

پوشش سر و کلاه :

 • عکس های افرادی که پوشش مو یا کلاه دارند تنها در صورتی پذیرفته خواهد بود که ‏مرتبط با اعتقادات مذهبی باشد و حتی در این صورت این پوشش نباید هیچ نقطه ای از ‏صورت را پوشش دهد.
 • عکس های افرادی که پوشش های سر طایفه ای که مشخصاً طبیعت مذهبی ندارند، ‏پذیرفته نیستند.
 • عکس های با کلاه های نظامی، هواپیمایی و دیگر کلاه های پرسنلی قابل قبول ‏نخواهد بود.

اطلاعاتی که در فرم ثبت نام لاتاری از شما خواسته می شود:


۱- نام کامل نام خانوادگی/فامیلی، نام کوچک، نام میانی. دقیقا آنگونه که در گذرنامه نوشته شده است.

همیشه منظور از middle name یعنی قسمت دوم نام کوچک…مثلا برای کسیکه اسم کوچکش محمد تقی mohammad Taghi است:

middle name اش میشه :تقی و first name اش میشه: محمد

ولی اگر این محمدتقی در شناسنامه تان یک کلمه و سرهم است

مثلا mohammadTaghi :

دیگه middle name لازم نیست و NO middle name را تیک بزنید.

برای خانمها هم همینطوره..


۲- تاریخ تولد روز، ماه، سال


۳- جنسیت مرد یا زن

۴- شهر محل تولد شما


۵- کشور محل تولد شما نام کشور محل تولد شما باید نام کنونی کشوری باشد که در آن متولد شده اید.

توضیح : کسانیکه کشور محل تولدشان در لیست کشورهای مجاز برای این لاتاری نیست ، یعنی مثلا متولد ایران نیستند، ولی کشور محل تولد همسر فعلی یا پدر یا مادرشان در لیست مجاز هست، می توانند از کشور محل تولد همسر یا پدر یا مادرشان – اگر در لیست کشورهای مجاز برای شرکت در این لاتاری است- استفاده ( چارج ) کنند و نام ان کشور را بنویسند …

در غبر اینصورت و اگر کشور محل تولدتان در لیست کشورهای مجاز برای این لاتاری هست(مثلا اگر متولد ایران هستید) در پاسخ به این سوال:

Are you claiming eligibility based on the country where you were born?

گزینه “YES” را تیک بزنید.


۶- کشور مجاز یا مورد تایید در برنامه قرعه کشی کشور واجد شرایط شما معمولا همان کشور محل تولدتان است. کشور واجد شرایط شما ارتباطی به محل زندگیتان ندارد. اگر شما در کشوری متولد شده اید که واجد شرایط شرکت در برنامه قرعه کشی ویزا نمی باشد، می توانید با مراجعه به دستورالعمل های بالا، امکان انتخاب کشور دیگری را به عنوان کشور عهده دار خود بررسی نمایید. 


۷- عکس (های)ضمیمه درخواست – عکس های اخیر از خودتان، همسرتان و کلیه فرزندانتان که نامشان در فرم نام نویسی درج شده است . برای توضیحات بیشتر درمورد مشخصات ترکیبی و فنی به قسمت توضیحات ابتدای صفحه مراجعه کنید. نیازی به ارسال عکس همسر یا فرزندی که خود شهروند آمریکا است یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است وجود ندارد حال آنکه ارسال این عکس ها منعی ندارد.

عکس های گروهی پذیرفته نخواهند شد؛ برای هر شخص باید عکس جداگانه ارسال کنید. در صورت انجام هرگونه ویرایش در عکس، ارسال عکس های قدیمی و یا عدم انطباق عکس ها با الزامات توضیح داده شده، امکان این وجود دارد که درخواست شما مردود شود و یا اینکه برای شما ویزا صادر نشود.


۸- آدرس پستی شامل

سطر اول آدرس،

سطر دوم آدرس،

شهر/شهرک، منطقه/روستا/استان/ایالت،

کد پستی/زیپ کد


۹- کشوری که هم اکنون در آن زندگی می کنید


۱۰- شماره تلفن (اختیاری)


۱۱- نشانی پست الکترونیکی (ایمیلی)که به آن دسترسی مستقیم دارید. درصورتی پذیرش در قرعه کشی ، هنگامی که با استفاده از گزینه Check Status Entrant از وضعیتتان مطلع می شوید ایمیلی از وزارت امورخارجه آمریکا دریافت خواهید کرد که در آن جزئیات مصاحبه ویزای مهاجرتی شما را اعلام خواهد شد. وزارت امورخارجه هرگز ایمیلی مبتنی بر پذیرش یا مردودی در قرعه کشی به شما نمی فرستد .


۱۲- بالاترین میزان تحصیلات شما تا کنون: ( ۱) دبستان، (۲) دبیرستان، ناتمام (۳) دبیرستان با اخذ مدرک، ( ۴) آموزشگاه حرفه ای، ( ۵)گذراندن تعدادی از واحدهای دوره لیسانس، ( ۶)دارای مدرک لیسانس (۷) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره فوق لیسانس، ( ٨) دارای مدرک فوق لیسانس، ( ۹) گذراندن تعدادی از واحدهای دوره دکترا و ( ۱۰ ) مدرک دکترا. 

۱۳- وضعیت کنونی تاهل: مجرد، متاهل، طلاق گرفته، بیوه، متارکه قانونی. [درصورت تاهل] نام، تاریخ تولد، جنسیت، شهر/روستای تولد و کشور تولد همسرتان را به همراه عکس همسرتان با همان مشخصات مشابه عکس خودتان وارد کنید.

خودداری از ذکر نام همسر موجب رد شدن شدن درخواست ویزای متقاضی اصلی در زمان مصاحبه خواهد شد. اگر حتی بنا دارید از همسرتان متارکه کنید می بایست مشخصات همسرتان را در فرم ها ذکر کنید. همسری که شهروند آمریکا است و یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است نیازی به دریافت ویزای مهاجرت ندارد درحالیکه منعی برای درج نام آنها در فرم وجود ندارد. 


۱۴- تعداد فرزندان مجرد و زیر ۲۱ ساله ( طبیعی، فرزندخوانده، یا تحت سرپرستی ، و حتی فرزندان همسرتان از پدر یا مادری دیگر (یعنی از همسر سابقش)، حتی اگر آن فرزندان جدا از شما زندگی می کنند ، و حتی اگر کلا از آنها و همسرتان جدا شده اید و حتی اگر آنها اصلا نخواهند به امریکا مهاجرت کنند ، باید نام و مشخصات و عکس آن فرزندان را در فرم وارد کنید) . این خیلی نکته مهمی است که عدم رعایتش باعث مردودی شما خواهد شد. (البته مشخصات و عکس فرزندانی که هم اکنون تابعیت/سیتیزنی یا کارت سبز امریکا را دارند لازم نیست وارد کنید ولی وارد کردن عکس و اطلاعاتشون اشکالی نداره و باعث رد شدن شما نمیشه


پس از پایان پر کردن فرم، گزینه Submit را کلیک کرده و یکی دو ثانیه منتظر بمانید. اگر از اینترنت کم سرعت استفاده می کنید باید حدود یک دقیقه صبر کنید. اگر جوابی نیامد باز هم روی گزینه Submit یکی دو بار کلیک کنید . اگر اصلا هیچ جوابی نگرفتید باید کل پروسه بالا را از نو دوباره انجام دهید. شما کلا ۳۰ دقیقه برای انجام و ارسال و دریافت هر پرونده فرصت دارید. اگر جوابی دریافت نکردید هنوز شانس دارید و سیستم دولت هنوز هیچ پرونده ای از شما نگرفته است. دوباره بفرستید.

پس از ارسال الکترونیکی فرم و عکس، بلافاصله یک Success پاسخ از سایت برایتان در همان صفحه ظاهر میشود که رسید دریافت موفق آمیز فرم و عکس است، این پاسخ را Print کرده و به عنوان مدرک شرکت در لاتاری تا ۲ سال برای خودتان در جایی نگهداری کنید.


--------------------------------------------------

برای دریافت اطلاعات و راهنمایی های عمومی در مورد لاتاری آمریکا به لینک زیر مراجع نمایید:

راهنمای ثبت نام و نتایج لاتاری آمریکا 

--------------------------------------------------

 منصور رضایی
  درود. من نظامی بازنشسته هستم آیا میتونم لاتاری شرکت کنم؟‌ درصورت قبولی مشکلی برای گرین کارت نخواهم داشت؟ لطفا راهنمایی کنید.  
 سمیرا
  سلام ،من هنگام ثبت نام عکس یکی دوسال پیشمو گذاشتم ایا از قرعه کشی حذف میشم؟نمیشه عکس رو تغییر داد؟  
 مریم
  سلام .میخواستم بدونم کسی هم هس که لاتاریش در اومده و رفته؟از ایران هم‌میشه رفت؟  
 شکوفه
  ببخشید برای لاتاری ۲۰۱۹ از کی وقت هست برای ثبت نام و اینکا همسرم دیپلم نداره ولی سابقه کار تو کارخونه داره میتوه ثبت نام کنه؟  
 محسن
  سلام میخواستم ببینم اگه کسی تاپنجم خونده باشه شانسی داره قبولش کنند  
 آوا
  با سلام بنده بعد ثبت نام نهایی کدی که میدن بابت پیگیری اعلام نتایج یادداشت نکردم و پرینت هم از صفحه نگرفتم الان چطور میتونم به اون کد دسترسی پیدا کنم؟ متشکرم  
 atabak
  سلام. میخواستم بدونم در قسمت تعداد فرزندان اگر تمام فرزندان بالای ۲۱ سال باشند نیاز به نوشتن نیست یا باید نوشته شود؟  
 محمد
  سلام با مدرک فوق دیپلم کدام گزینه از مقاطع تحصیلی را باید انتخاب کنم  
 Ali
  عزیزان چرا صفحه دوم ثبت نام لاتاری واسم باز نمیکنه لطفا جواب بدین  
 احسان
  سلام ممنون از سایت خوبتون من خودم میخوام ثبت نام کنم ولی هر بار که این کار و میکنم از صفحه اول عبور نمیکنه و برای صفحه دوم با خطای مشکل اتصال اینترنت مواجه میشم ولی مطمئنم اینترنت مشکلی نداره.!!! مشکل چیه؟ ممنون میشم کمکم کنید  
 حامد
  من سربازی نرفتم...اما ازدواج کردم و ۲تا بچه دارم..میتونم ثبت نام کنم..واگه برنده شدم میتونم از ایران خارج بشم؟  
 Mahsa
  سلام من همه مراحل و میرم ولی در نهایت با ایمیلم ارور میده ک زیاده درصورتی ک ی ایمیل نرمال هست  
 فاطمه
  سلام کسی که قبول میشه بایستی چه مقدار پول داشته باشه؟  
 Elmira mahdavi
  الان ب کدوم آدرس برای ثبت نام بریم؟؟  
 پریتاز
  سلام من نمیدونستم اگر 2 بار ثبت نام کنم ثبت نامم باطل میشه چیکار کنم ؟من نمیدونستم راسته واقعا"  
 شیرین حسین پور
  سلام یه سوال داشتم اسم فامیل دختر من خیلی بلند هست ما می خواهیم قسمتی از آن را حذف کنیم (یعنی : گل محمدزاده خیابان )که بعد از حذف (گل محمدزاده) خواهد شد البته در قسمت توضیحات شناسنامه قید خواهد شدسوالم این هست که اگر فرض کنیم که در لاتاری برنده شدیم مشکلی برامون پیش خواهد آمد یا نه ممنون می شم راهنمایی مون کنید  
 سروش
  ی سوال خدمتتون داشتم آیا باید زبان انگلیسی فول باشیم ؟  
 محمدرضا
  با سلام.یه سوال؟من اسمم محمدرضا است هنوز پاسپورت نگرفتم نمیدونم اسمم دو قسمتی ثبت کنم یا روی هم .تو شناسنامه محمدرضا بدون فاصله نوشته شده.لطفا راهنمایی کنید.  
 sara
  سلام خسته نباشید میشه بند 8 رو توضیح بدید لاین 1 و 2 باید ادرس خونه نوشته بشه؟و اینکه کد پستی منظور کد پستی پشت کارت ملی هست یا خونه؟  
 مهناز
  سلام.تا کی فرصت هست برای ثبت نام؟  
 حسام
  سلام در ثبت نام لاتاری و در قسمت آدرس چون خانه‌ی ما قدیمی است پلاک ندارد آیا در روند ثبت نام و بعد از اون مشکلی ایجاد میشود ؟؟ ممنون  
 Negin
  برای ثبت نام باید پاسپورت داشته باشیم؟؟؟من اولین باره میخوام ثبت نام کنم... عکس ۶۰۰پیکسل ینی چی چجوریه؟؟  
 ghasem
  سلام روزتون بخیرمن هرچی میگردم این سایت و فرمی رو که بالا نشون دادین و راهنمایی کردین پیدا نمیکنمحتی سایت وزارت امور خارجه امریکا رو هم گشتم اما نبودلطفا لینکشو بدین تا بتونیم قبل اتمام مهتش ثبت نام کنیم  
 sadra
  امسال ایرانی ها میتونن تو لاتاری شرکت کنن یا آمریکا تو این مورد هم تحریممون کرد؟  
 maryam
  عکس تو پاسپورت با حجاب کامله برای خانمها برای عکس ثبتنام باید چجوری باشه؟باید با حجاب باشه که با پاسپورت هماهنگ باشه یا هرطور که بخوایم میشه باشه؟  
 ali
  سلاملینک سایت بالا ک عکساشو گذاشتین و فرم ثبت نام لاتاری رو داره هم بدینتو متن بالا نزاشتین  
 علیرضا
  سلام من 19 سالم هست اگه به دلیل سیاسی تحت تعقیب باشم و تو ایران جونم در خطر باشه تو مدارکم تاثیر میزاره  
 Chef_masiii
  سلام وقتتون بخیر.ببخشیدمیخواستم بدونم که آیا میشه بجز همسر وفرزندان، برای پدرومادر و خواهر وبرادر هم از طریق لاتاری اقامت گرفت؟ممنون میشم جواب بدید  
 محمد
  سلام بعد پزیرفته شدن حتما باید سربازی داشته باشی؟  
 زهرانصیری
  سلام من 17سالم و میخوام تولاتاری ثبت نام کنم اگ میشه راهنمایی کنید  
 مریم
  منو همسرم هردو فوق لیسانس داریم من معماری ایشان مکانیک سیالات آگه لاتاری بنده شیم اینجا ازنظر کار چطوری هستش من شنیدم خودشون کلی بیکاردارن؟؟  
 فریدی
  سلام ،اوضاع شون از ایران خیلی بهتره  
 حمید
  انشاالله بازارش هست  
 Pardis
  ببخشید برای ثبت نام در لاتاری امریکا باید به کجا مراجعه کنم؟د فقط به یک نکته دیگه اشاره کنم که من ساکن شهر تهران نیستم  
 حامد
  با سلام. سوالی داشتم. میخواستم ببینم برای چی فرم تایید ثبت نام رو تا دو سال نگه داریم؟؟ یعنی ممکنه سال آینده برنده بشیم؟؟  
 Mo
  چون بعد از برنده شدن تا ارسال فرم های DS و وقت برای مصاحبه که بری سفارت و نتیجه بیاد و... 2 سال طول می کشه.  
 سوگل ذوالقدر
  ببخشید میخواستم بپرسم من امسال 17سالمه و کلاس یازدهم (سوم دبیرستانم) من لاتاری می تونم ثبت نام کنم و پاسپورت برایی رفتن بگیرم من واقعا احتیاج دارم برم؟  
 شقایق
  باید 18سال ب بالا باشی و مدرک دیپلمتو بگیری حداقل  
 ماهرخ
  نه عزیزم باید حداقل مدرکت دیپلم باشه  
 حمید
  سلام .اگر 12 سال دوره تحصیلیتون رو زودتر از 18 سالگی تموم کرده باشین بله میتونین اقدام کنین  
 فاطمه
  من خوندم که باید حداقل 12 سال درس خونده باشی یا اینکه سابقه کار داشته باشی  
 Adrian akbari
  سلام من اهل ایرانم ولی لوکزامبورگ زندگی میکنم و امسال شهروند این کشور شدم پس از یک سال مدرک تحصیلیم دیپلم هستش میخواستم ببینم میتونم برای سال دیگه ثبت نام کنم یا من نمیتونم و سوال دومم اینه که اگه من تو ایران جرمی انجام داده باشم توی قبول شدن تاثیر داره سرمایه چطور تاثیر داره یانه من از ایران اومدم فقط تونستم حدودا یک میلیون دلار با خودم بیارم لوکزامبورگ تاثیر داره ؟ و 23 سالمه  
 علیرضا زارعی
  سلام دوستان تاریخ ثبت نام دقیقاً از کی شروع میشه؟ بو بفرمائید در حال حاضر گذرنامه نداریم بهش که الان نیاز نیست؟3- ما سه نفریم (من و همسرم و پسر 19 ساله دانشجو) آیا میشه واسه هر 3 نفر جداگانه ثبت نام کرد؟ مشکل پیش نمیاد؟متشکرم  
 ghazal
  الان که در سال 2017 هستیم هنوز امکان ثبت نام لاتاری وجود دارد ؟ و آیا با قوانین جدید ترامپ ایران از لاتاری حذف نشده است ؟  
 ماتادور
  نه  
 feizi
  اره ظرفیتتم بیشتر شده  
 علی
  سلام.میخواستم بدونم جواب پذیرفته شدن یا نشدن بعد از جقد میاد؟؟  
 pouria
  هر سال 13 اردیبهشت  
 اریا غفوری
  سلام اگه فامیلی پسوند داشته باشه چطور وارد کنیم؟؟  
 شاهرخ دولتی
  تو همون قسمت family که اولین بند ثبت نامیه" بطور کامل قید کن  
 Rss
  سلام من متاسفانه تو ثبت نام ده سال تاریخ تواند بیشتر زده مشکل پیش نمیاد!؟  
 امیر
  سلام1- واسه zip code کدپسنی پشت کارت ملی نوشته شود ؟2- در قسمت آدرس پستی بند 8 بعد از نوشتن آدرس ، نام شهر و ... می خواد...حالا باید یه بار نوشته بشه فرضاً تهران یا چند بار اینجوری نوشته بشه tehran/tehran ? d. City/Town e. District/County/Province/State tehran/tehran/tehran/tehran ??????  
 هانیا
  سلام ببخشید من مرحله اول ثبت نام کردم تاریخ تولدم رو اشتباه نوشتم ودوباره ثبت نام کردم میخوام بدونم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟  
 شیما
  با سلام من درمورد لاتاری چیزی نمیدونم....من مدرک تحصیلی لیسانس ولی یکی توضیح بده من بایدچیکارکنم؟چجوری ثبت نام کنم؟  
 نیکا
  کی به تو لیسانس داده؟ هان؟ بلدی بخونی دیگه؟  
 فری
  تازه میگی یکی بگه ...پس این چیزایی که بالا نوشتن چیه  
 پری
  سلام میشه بفرمایید اگه مدرک گم شده باشه یا قابل دسترسی نباشه و ما همون مدرکو بزنیم مشکلی پیش میاد یا نه؟ (مثلا مدرک دیپلم قابل دسترس نیست، اگه دیپلم بزنیم وقتی اسممون در قرعه کشی دربیاد مشکل ساز میشه یا نه؟) این سوال قبلا پرسیده شده بود ولی جوابی ندیدم.سوال دیگه ام اینکه قسمت ادرس پستی منظور از خط اول و دوم چیه؟ میشه توضیح بدید.ممنون  
 یک مرد
  سطر دوم درواقع ادامه سطر اول آدرس هست چون بعضی آدرسها طولانی هست دوسطر گذاشته اند برای پر کردن موفق باشید  
 عارف
  سلامبرای کسانی که گذرنامه ندارند وضعیت چه شکلیه اگه ثبتنام کنندعکس باید 4*3 باشد  
 Parirad
  سوالم اینه ایا متوان فرزندانی که معلول هستند و سنشان بیشتر از ۲۵ سال است به همراه خود ثبت نام. کرد  
 saeed
  ماشالله چقد اطلاعات دارید بعضیاتون اه اه بابا یکم عقلاتونو ب کار بندازین ی سوالایی رو ادم میبینه ک اصن ......نصف سوالا هم ک تکراری  
 سحر
  چه بی ادب احترام بگذار هرچی هستن هرجور هستن مردم خودمون هم میهنانمون هستند تو هم هزار ایراد داری حق توهین نداری  
 عامر
  سلام بنده ایرانی هستم ولی متولد امارات باید چه گزینه ای بزنم  
 سحر
  دخترم 2 سالشه. باید جداگانه ثبت نامش کنم؟  
 متفکر
  نیازی به ثبت نام فرزند به صورت مجزا نیست ولی متاهلین میتوانند یک بار از طریق زوج و یک بار از طریق زوجه ثبت نام نمایند و فرزند نیز هر دو بار در زیر مجموعه والدین قرار میگیرد  
 mohsen
  خیر زیر 18 سال به همراه خانواده  
 فرشید
  خودتم عقلت بیشتر از 2 سال نیست .....چی رو خوندی تو توضیحات  
 امیرسام
  سلام, من دوتا سوال دارم, ایا عکس ارسالی باید با عکس پاسپورت خانمی ک محجبه ست یکی باشه, یا اگر عکس جدید گرفته و حتی غیر محجبه است ارسال بشه مشکلی نیست؟ ایا مذهب خاص شانس بیشتری ایجاد میکنه؟ مثل بهایی و مسیحی یا غیر اسلام و شیعه.. سوم ایا اگر در پاسپورت دین اسلام و شیعه ست و عکس غیر محجبه ارسال بشه برای ویزا رد میشه؟  
 نیکا
  فکر نکنم...اول اینکه پاسپورت ایران حجابش اجباره،تو ایرانم کسی قرار نیست لاتاریتونو چک کنه و گیر بده چرا محجبه نیست پس تا وقتی که چهره یکی باشه مشکلی نداره.راجع به سوال دومتونم باز هم فکر نکنم،فقط نشون میدین که شارلاتان تشریف دارید.  
 aman
  سلام من از همسرم جدا شدم ولی امکان برگشت به هم هست، چکار کنم؟ بزنم مشخصتاشو یا نه؟ اگه نزنم و بعد مجدد ازدواج کنیم چی میشه؟  
 Saman rokni
  سلام . من سنم قانونی نیست ولی مدرک طراحی گرافیک معتبر دارم . ایا این به من کمکی میکنه که ثبت نام کنم؟  
 محمدرضا
  سلاممیخواستم بدونم تا خط اخر ادرس که ادرس کامل پستی را میخواد دوباره باید استان و کشور اورده بشه یا نه؟و اینکه جایی رو تو اصفهان سراغ دارین که درست بلد باشه عکس بگیره مخصوص لاتاری ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین  
 ندا خانی
  سلام. عکاسی افشین. دروازه شیراز خیابان سعادت آباد خوبه  
 shayan
  سلام باید از چه سایتی ثبت نام کنم؟  
 Mo
  www.dvlottery.state.gov  
 یک مرد
  با سلام این سایت رسمی ثبت نام هست به صورت رایگانhttps://www.dvlottery.state.govموفق باشید  
 ایمان
  این داستان کد چیه از کجا باید کد گرفت؟  
 kjs
  چرا درست نمیشه واسه ثبتنام . فقط روز اول اجازه داد  
 فاطمه
  با سلاامسیده فاطمه چطور باید وارد بشه؟توی شناسنامه بین سیده و فاطمه فاصله هستشتوی ثبت نام لاتاری چطوری باید این اسم رو وارد کنم؟SEYEDEH FATEMEH  
 نیکا
  این فقط یه فرم قرعه کشیه که باید با پاسپورت همخونی داشته باشه،کسی قرار نیست سیده صداتون کنه اگه اسم اصلی رو سیده بزنید،فقط طبق پاسپورت باشه...  
 Mehrazin
  سلام خسته نباشید .... لطفا راهنمایی کنید ...اینکه میگن زن و شوهر میتونن یکبار از طریق زن و یکبار از طریق مرد اقدام به ثبت نام در لاتاری کنن برا زن و شوهرایی که بچه دارن هم صدق میکنه ؟  
 امید
  چه جوری ثبت نام کنیم نمیشه که  
 اکبر
  سلام درپایان ثبت نام از طریق سایت اصلی درخواست پرداخت 117دلار کرده که باید ازطریق صفحه پرداخت اقدام شود آیا سال های قبل هم این پرداخت بوده یانه البته سایت پرداخت مسدود هست  
 مجتبی
  من افغانی هستم و در ایران زندگی میکنم. آیا من هم میتوانم در لاتاری شرکت کنم؟ من کارت اقامت هم دارم.  
 پریا
  سلاممن الان درحال طلاق گرفتنم و یکی دوماه طول میکشه تا طلاق بگیریم.من باید تو فرم بزنم مجرد. متاهل، یا طلاق گرفته؟چی باید بزنم؟  
 ahmad
  باید ببینی چه گزینه هایی هست دیگه  
 yona
  متاهل باید بزنید  
 میثم
  اگه حروف انگلیسی که موقع ثبت نام بنویسیم اسم خودمونو بابعدش که میخوایم پاسپورت بگیریم حروفاش فرق کنه مشکلی پیش نمیاد  
 Maso7d
  باید مشخصاتی که مینویسین با پاسپورت برابر باشه  
 پریا
  با سلام میخواستم بپرسم باید پاسپورت داشته باشیم تا بتونیم ثبت نام لاتاری انجام بدیم؟و ی سوال دیگهمن دارم طلاق میگیرم و حدود یک تا دوماه دیگه طلاق میگیریم. میخواستم بپرسم من باید چ گزینه ای رو بزنم؟مجرد؟طلاق گرفته؟  
 مسعود
  khoda bad nade akhee chera talagh migiriin . derayat va shojaat dar zendegitono az dast nadiin  
 بمانعلی مهدی
  با سلام و خسته نباشید در ابتدای ثبت نام لاتاری از ما کانفرمیشن نامبر میخواهد چگونه باید آن را بدست بیاوریم  
 شیما
  سلام دوستان مگه نگفتن که لاتاریا برای ایران برداشتن و دیگه ایرانی ها ثبت نام نمیکنن؟چون قبولشون نمیکنن  
 Mansour
  سلام...میخواستم بدونم الان ثبت کنیم واسه لاتاری واسه چه سالی محسوب میشه؟  
 میلاد
  چجوری اونجا بزنیم دو سال کارو یا چ‌مدرکی ارائه بدیم؟  
 سینا
  با سلام خدمت اساتید محترم، سوالی داشتم اینکه اگر زمان پر کردن فرم، مثلا صاحب بچه نیستیم و چند ماه بعدش بچه دار شدیم یا مثلا آدرس خونمون عوض شد و ... لازمه بریم این تغییرات رو تو سایت اعمال کنیم یا نیازی نیست؟  
 haniyeh gadimi
  میشه لطف کنین ادرس سایت ثبت نام رو میذین؟  
 سارا
  www.dvlottery.state.gov  
 m.j
  یه چه دردی میخوره فقط ویزا رفتن بعد اونجا اگر از پس زندگی بر نیای باید خیابون زندگی کنی  
 d
  اونجا صاحب داره  
 peyman
  مگه دعوت نامه فرستادن  
 maryam
  سلام خسته نباشید ، ادرس محل زندگیمونو به روش اونا مینویسیم یا به روش کشور خودمون ؟  
 abbas
  به روش اونا  
 میثم
  سلام جایی تو ساری سراغ دارین که برای ثبت نام اقدام کنم اکثره کافی نت ها وارد نیستن  
 مهران قاسمی
  سلام و عرض ادبدر صورتی که فقط نامزد باشیم و حین ثبت نام هیچ عقد و ازدواج رسمیی نداشته باشیم، آیا باز هم باید مشخصات همسر نوشته بشه؟ چه برای بنده چه برای نازدمو اگر ازدواج رسمی بعد از قبول شدن صورت بگیره آیا میشه هردو بریم؟ممنون میشم پاسخ بدید  
 طناز حبیبی
  سلام چنتا سوال داشتم ممنون میشم کسی جواب بده.جواب قبولی های لاتاری بعد از چه مدت مشخص میشه؟؟ و اینکه میتونیم اسم برادر یا مادر یا خواهرو ب عنوان همراه در فرم بنویسیم؟ عکسو باید از آتلیه گرفت یا همون عکس سه در چهار کافیه؟ ارسال عکس چطور صورت میگیره؟  
 میلاد
  همراه فقط همسر و فرزند زیر ۲۱ سال که ازدواج نکرده باشه محسوب میشه. عکس هم فرقی نداره و فقط باید اون شرایطا رو داشته باشهجواب  
 امیر
  جواب خرداد سال 97 میاد..همراه نمیتدنین بنویسین...عکس 4*3 بفرستین رد میشه..عکس باید 600 پیکسل در 600 پیکسل باشه و بصورت مربعی  
 مهدی
  سلام اگه محل خدمت سپاه ولی سرباز معلم باشه و کارت پایان خدمت الکترونیک باشه مشکلی برای قبولی در لاتاری و اقدامات بعدیش پیش میاد؟  
 مصطفی
  خیر مشکلی نیست.چون اداره مهاجرت آمریکا و دولت آمریکا این را میدانند که جوانان در ایران حق انتخابی از خود برای خدمت سربازی و انتخاب ارگان مربوطه ندارند.البته این برای پرسنل وظیفه میباشد و نه پرسنل کادری و رسمی.و کارت پایان خدمت هوشمند هم مشکلی ایجاد نمیکند.  
 elmira biglu
  عالی بود موفق و پیروز باشید  
 mohsen
  سلام..ببخشید اگه برنده بشی و کارت پایان خدمت نداشته باشی چی میشه؟؟میشه وثیقه بزاری؟؟  
 حمید
  سلام خسته نباشید من 15سالمه و هر جور شده می‌خوام برم ولی شرط سنی بالای 18ساله یعنی باید سربازی رفته باشم لطفاً کمکم کنید که چجوری میتونم برم  
 محمود علی آبادی
  خب وقتی شرایط سنی 18 ساله یعنی نمیتونی دیگه!!  
 مصطفی
  شما حالا عجله نکن یه چندسالی دیگه صبر کن وقتش که شد میری.کجا به این زودی حالا...  
 راضیه
  اووم شما فقط در صورتی که دیپلم رسمی داشته باشی میتونی ثبت نام کنیدتنها راه برای ریر 18 ساله هاست  
 محمد
  سلام مدرک تحصیلی من سیکل هست ولی 3ماهم دبیرستان درس خوندم میتونم ثبت نام کنم  
 ناشناس
  خسته نباشی  
 Xara
  سلام من پدرم نظامی هستن ، میخواستم بدونم شغل ایشون برای من مشکلی به وجود نمیاره؟  
 خخخخ
  نه خیر رفتن شما برای پدرتون مشکل به وجود میاره  
 aref
  سلام من 15سالمه پاسپورت هم دارم اگه در لاتاری برنده بشم میتونم برم امریکا یا نه  
 محمود علی آبادی
  نخیر، شرایط سنی 18 سال به بالا دوست من  
 hdg
  سلام خواستم بدونم شانس برنده شدن به چه صورت هست و جواب چقدر طول میکشه...بعد اینکه سوال خیلی مهم دیگر داشتم اگر مایل بودید ایمیلم خصوصی اعلام کنید بیان میکنم..  
 میلاد
  حدود اردیبهشت اعلام میشه  
 محسن
  ی سوال من تا پنجم ابتدای خوندم میتونم ثبت نام کنم؟از نظر شغلی اصلیم خیاطم.میتونم از طریق خیاطی قبول بشم؟  
 علی
  برای ثبت نام لاتاری امریکا بایدکارت پایان خدمت داشته باشی  
 صادق
  برای ثبت نام نیازی نیست، ولی اگه یوقت قبول بشی، بدون کارت پایان خدمت نمیتونی بری  
 hamid
  من سوال کردم میتونی وثیقه بذاری بری  
 Atena
  با سلام میخواستم بپرسم اگه کسی موقع ثبت نام مجرد بود و تا موقعه ای که جواب ها اومد متاهل شده بود چطوریه؟بقبول میکنند همسرو یانه؟  
 مصطفی
  شما آخرین وضعیتی که در زمان ثبت نام و پر کردن فرم لاتاری دارید را باید ثبت کنید اگر مجرد هستید خب باید مجرد را انتخاب کنید کسی هم نیست که در لیست همراهانتان وارد کنید  
 Mehrazin
  شما میتونید تو مصاحبه ی بعد از قبولی در لاتاری شرایط جدیدتونو ذکر کنید  
 احسان
  سلام. خواستم تشکر کنم بابت تمام راهنمایی هایی که صورت گرفته و یک سوال داشتم برای ثبت نام در لاتاری هزینه ای هم باید زمان ثبت نام پرداخت بشه؟  
 مصطفی
  خیر.هیچگونه هزینه ای در موقع ثبت نام لاتاری درخواست نمیشود.و بسیار هم آسان هست پروسه ثبت نام.طبق راهنمایی های این وب سایت که ادمین محترم فرمودن انجام دهید و بادقت البته  
 سحر
  کسی که در حال طلاق گرفتن هست و هیچ ارتباطی با همسرش نداره و اینکه پروسه طلاق طولانیه اگر توی لاتاری برنده بشه داستان چجوریاس؟ یعنی در حال طلاق اما لاتاری برنده شد بدون اجازه همسر هم نمی تونه جایی بره!و اینکه توی این شرایط عکس از طرف مقابل چجوری پیدا کنم! که شرایطی گفته حتمن داشته باشه!! میشه از عکس 3*4 چند سال پیشش استفاده کرد؟یا در هر صورت من شانسی ندارم  
 نیکا
  بالاخره که طلاق میگیری. اگه میخوای ببریش با خودت آره برو دنبال عکس! همون عکس ۳×۴ رو اسکن دیجیتال بگیر ثبت نام کن،بهتره ثبت نامش کنی ابنجوری بعدا عقده ای نمیشه جلوتو بگیره اگه بزنه و اسمت در بیاد...اگه خواست میره نخواستم که خودت میری  
 حسین
  با سلام خدمت عزیزان...کسی که مدرک فوق دیپلم دارد چه گزینه ای رو باید در قسمت تحصیلات انتخاب کند.ممنون  
 سعید
  سلام میخواستم بدونم بعد قبول شدن در لاتاری باید چقد پول داشته باشی برای رفتن بعدش اونجا بهت کار و مسکن میدن یا نه؟یه جاهم خونده بودم کسایی که سنشون بین۱۹تا۲۱هستش میتونن پدر و مادرشونم ثبت نام کنن و شانس برندهشدن ۳برابر میشه ممنون میشم اگه جواب بدین  
 hamid
  سلام مدرک تحصیلی و مدارکم گم شده ندارم مهم هستش دیپلمو ادرس امریکا خواسته نداریم باید چه کار کنیم  
 MARYAM
  سلام سایت ثبت نام رو بگید ممنون  
 نیما
  همینطور مستقیم برو بپیچ راست  
 مجتبی رضانتاج
  با سلاممی خواستم بدونم ثبت نام دوره جدید 2018 کی برگزار می شه با تشکر از شما.  
 کازیوه
  9مهرتا 11آبان  
 سعید
  11 مهر تا 15 آبان ماه  
 محمدرضا
  سلام خسته نباشید ببخشید تاریخ دقیق ثبت نام کی هست لاطفا جواب بدین  
 حسام
  سلام زمان ثبت نام لاتاری 2019 کی؟ و من که کارت معافیت دائم کفالت دارم میتونم شرکت کنم تو این قرعه کشی؟  
 م.م
  برای سال ۲۰۱۹ از ۱۳ مهرماه ثبت نام شروع میشه  
 ساحل
  مسلمالیسانس نمیتونین بزنین.پس دیپلم روبزنید.انشاله قبول ک شدید.درزمان مصاحبه باکنسول توضیح دهیدک گزینه کاردانی نبوده  
 رامین
  سلام ببخشید میخواستم بدونم ثبت نام لاتاری 2018 ثبت نامش کی؟؟؟؟ و من که کارت معافیت کفالت دارم میتونم شرکت کنم یا نه؟؟؟؟؟  
 م .م
  ثبت نام برای ۲۰۱۸ تموم شده شما میتوانید از ۱۳ مهرماه برای سا ل ۲۰۱۹ ثبت نام کنید  
 مهیار
  سلام اگه لاتاری شرکت کنیم و سربازی نرفته باشیم اصلا میتونیم بریم یا نه ؟ ممنون  
 م .م
  برای خروج از کشور نیاز به پاسپورت دارید  
 جوادی
  سلام.بعد از برنده شدن در لاتاری چی کار باید کرد؟؟؟لطفا راهنمایی کنید  
 م .م
  فرم Ds260 بسیار با دقت تکمیل کنید و بعد ازارسال یه کد به شما داده میشود که باید پرینت آن را همراه داشته باشید  
 محمد
  با سلامدر حال حاضر دارم دوره کاردانی رو میگذرونم و در قسمت تحصیلات چی باید بزنم؟(چه کاردانی تموم شده باشه چه نه)  
 mohammad
  سلام میخواستم بدونم مهلت ثبت نام لاتاری 2018کیه ممنون میشم هرچه سریعتر پاسخ بدین  
 ساسان حاتمی
  سلام حتما باید تحصیلات بالا داشته باشیم ؟و اینکه سفارت کجا باید رفت  
 Ali mazaheri
  تاریخ ثبت نام تا کی هست؟  
 fatemeh
  16 ابان  
 پریسا
  12ابام  
 محمد
  سلام لطفا میشه بگین نام همسر رو باید کجای فرم نوشت هرچی نگاه میکنم نمیبینم فقط توی بند 12 نوعش انتخاب میشه مرسی از زحماتتان  
 محمد
  سلام خسته نباشید من سوالی داشتم ایا میشه من با ایمیلم برادرم رو در لاتاری ثبت نام کنم چون اون ایمیل نداره ایا میشه ایرادی نداره متشکرم جواب بنده روبدید  
 لتن
  خب براش ایمیل درست کن  
 حسین کرمی
  درودلطفاسایت اصلی ومعتبرثبت نام رااعلام کنید.آیابرای ثبت نام مبلغی بایدپرداخت کنیم؟باسپاس  
 hadi
  www.dvlottery.state.govثبت نام کاملا رایگان میباشد  
 محمد
  سلام. من اسمم رو mohamad رد کردم ولی اینطور که فهمیدم برای پاسپورت mohammad نوشته میشه. مشکل پیش میاد برام در صورت قبولی؟  
 نورا
  اگر شخص در زمان پر کردن فرم مجرد باشد و بعد از اعلام نتایج متاهل شده باشد آیا در صورت پذیرش ، همسر ایشان هم شامل ویزا می شود ؟  
 ساحل
  وضعیت زمان ثبتنام روبنویسید.بعدازقبولی ب کنسول مدارک باتوضیح ارائه کنید  
 وحید
  با سلام خواستم ببینم اگه تو قرعه کشی برنده بشم اونجا که رفتم سریع میرم سر کار یا اینکه مثل اینجا باید بیکار باشم  
 محمد
  کار؟؟؟ اگه برنده شی زندگیت کلا عوض میشه...  
 علی
  من ادامه رو میزنم میزنه اشکال در بارگیری.فیلتره؟  
 مصطفی
  خیر.فیلتر نیست  
 علی صادقی
  آیا برای فرزند 2 ماهه هم باید عکس بفرستم؟  
 ساناز
  بله بایستی عکس بگیرید  
 بیتا
  سلام.میخواستم بدونم من که دانشجوی ارشد هستم و فقط پایان نامم مونده برا ثبت نام مدرک گزینه لیسانس رو انتخاب کنم یا گزینه گذراندن واحدهایی از دوره فوق لیسانس؟؟  
 محمود
  باسلامشمابایستی گذراندن تعدادی از واحدهای فوق لیسانس رو انتخاب کنید  
 بهناز
  سلام یه سوال دارم اگه دوران نامزدی باشیم و عقد رسمی نباشه میتونیم به عنوان زوج ثبت نام کنیم؟  
 ساناز
  خیر - اطلاعات زمان حال رو بایستی بفرستید  
 منصور
  برا ثبت نام لاتاری گذرنامه اجباریه یا نمیخواد؟؟  
 ساناز
  خیر - ولی نحوه نوشتن اسم در پاسپورت و ثبت نام در لاتاری مهم می باشد و بایستی یکی باشد  
 مریم
  با سلام...اگر دختری در زمان عقد طلاق گرفته ولی شناسنامه اش عوض شده باشد و اسم همسر سابق حذف شده باشد،آیا باز هم در فرم بایدگزینه divorced را انتخاب کند؟  
 پریسا
  نه نباید بنویسید  
 مهدی
  سلام.من کارشناسی رو تمام کردم 4 سال پیش ولی مدرکشو نگرفتم و تسویه حساب نکردم.آیا با مدرک دیپلم باید شرکت کنم یا مورد گذراندن تعدادی واحد دانشگاهی؟؟ متشکر از دوستان  
 مصطفی
  خب الان دیگه واقعا وقتشه هرطور که هست تسویه کنی و مدرکتو بگیری...ارزشش رو واقعا داره لاتاری  
 وحید فلاحی
  با درود و سپاسپرسش: آیا داشتن گذرنامه در حال حاضر الزامی است؟ مشخصات گذرنامه بایستی درج گردد؟ کسانی که تازه اقدام برای اخذ گذرنامه کرده اند، شرایط ثبت نام دارند یا خیر؟  
 مصطفی
  خیر.در زمان ثبت نام لاتاری نیازی به داشتن پاسپورت نیست ولی دقت کنید که نام و نام خانوادگی که میخواهید در فرم بنویسید با نام و نام خانوادگی که در پاسپورت شما درج میشود به یک شکل باشد.  
 محسن
  من دارای پاسپورت و ملیت ایران هستم اما محل تولد من ایران نیست . به چه صورت باید اقدام کنم ؟  
 حمید قربانی
  سلام میخواستم بدونم آیا باید عکس پرسنلی با توجه به شرایطی که گفته شده برای بچه های زیر یک سال رو هم ارسال بشه؟ممنون میشم ج بدین"""  
 لیلا
  سلام ببخشید من لیسانس پرستاری هستم ولی مدرک موقت رو گرفتم و 6 ماه دیگه مدرک اصلیمونو میدن مدرک م قت ارزش ترجمه نداره .جهت ثبت نام مدرک رو هم باید اراءه داد؟  
 rezvan aslani
  با سلام و سپاس فراوان می خواستم بدونم اگه عکسی که برای پاسپورت گرفتم (4*6) رو اسکن کنم پذیرفته میشه و حجم فایل اسکن چقدر باید باشه.با تشکر  
 عزیزیاری آذر
  ایا فرم ثبت نام فقط همینه یا بازم ادامه داره و اینکه ایا محل خدمت سربازی اگه سپاه باشه تو مصاحبه رد میشه یا شایعه است؟؟ خواهشا پاسخ بدید  
 لاتاری
  ن دوست عریز فقط کارت پایان خدمت شرطه  
 فاطمه الهی
  سلام . تو قسمت آدرس District/County/Province/State همه رو باید وارد کرد؟ مثلن IRAN/ALBORZ/..?  
 محمد
  ممنون خیلی کامل و دقیق بود  
 مریم
  با سلام ؛ منظور از خط اول ادرس و خط دوم ادرس چیه ؟؟  
 دایان
  سلام در صورتی که اشنا در امریکا داشته باشیم وی می تواند پیگیر کارهای من شده کارفرمایی که مجوز گرفتن کارگر مهاجر داشته باشد ( مثل Burger king ) و نیاز به کارگر هم داشته باشد را پیداکرده و با انها هماهنگ کند ؟( در واقع بدون واسطه مستقیم کارهای اداری توسط فامیل من در واشنگتن انجام شود چون پرداخت هزینه 50000 دلار ی شرکتهای واسطه برای من غیرممکن است )  
 امیر
  سلام میخاستم بدونم من که متاهلم و یه فرزند دارم،باید برای ثبت نام فقط عکس خودم بفرستم یا کل خانوادمو؟  
 مرو
  ميشه بگيد محل خدمت چه فرقی داره؟ (واسه همسرم دارم میپرسم) و اینکه واسه ثبت نام باید اطلاعات مدرکت هم مثل معدل وارد کنیم؟؟؟ ممنون ميشم ج بدید  
 مصطفی
  محل خدمت مشکلی ایجاد نمیشه البته اگر پرسنل وظیفه هستند... چون در مورد پرسنل رسمی و کادری اطلاعی ندارم و واسه ثبت نام نیازی به وارد کردن معدل و اینها نیست  
 نیما
  سلام من دانشجوی کارشناسی هستم سربازی هم نرفتم آیا میتونم لاتاری ثبت نام کنم؟ممنون.  
 بهروز
  بله میتونید ولی حالا گیرم در لاتاری هم قبول شدی ، بعدش بدون پاسپورت چه جوری میخوای از کشور خارج بشی ؟  
 دایان
  سلام 1 - وضعیت خدمت من معافیت کفالت است ایا از این بابت مشکلی دارم ؟ ( کفالت فوت پدر و سرپرستی مادر ) 2 - دیپلمم 11 ساله فنی حرفه ای هنرستانی ( رشته کامپیوتر ) هست ایا بخاطر 11 ساله بودن مشکلی گیر می کنم یا نه ؟با تشکر لطفا راهنمایی کنید  
 reza
  سلام1.آیا خانواده ای که فرزندان بالای 21 سال دارند باید تعدادشون در ردیف14فرم 0(صفر) نوشته شود؟؟2.منظور از district/country/state چیه؟مثلا اگه تهران باشه باید به این صورت نوشته بشه (تهران/تهران/تهران) یا (تهران) درسته؟؟ منظور اینکه باید هربار جایگزین کرد یا یکبار نوشتنش کافیه؟3.برای دانشجویی که درحال تحصیل میباشد کدوم گزینه تحصیلی باید انتخاب کرد؟؟  
 سمیرا
  میشه ادرس سایت لاتاری رو واسه ثبتنام بدین  
 حمید
  ببخشید اگر محل سربازی در سپاه باشه قبول می کنند؟  
 علی
  با سلام .یه سوال ؟ توی مراحل ثبت نام گزینه ای هست که سفارت کشوری که بعد از برنده شدن لاتاری باید به اون کشور مراجعه کرد رو انتخاب کنیم؟؟؟؟ یا فقط شایعه است؟؟؟  
 مسعود اکبری
  سلاممن 3 ماه پیش برای اقامت کاری برای کشور سوئد اقدام کرده ام والان منتظر جواب آن هستم. و همچنین می خواهم در لاتری2017 آمریکا ثبت نام کنم. می خواستم ببنیم ثبت نام لاتری آمریکا آیا تاثیر منفی در پذیرش اقامت کاری من در سوئد خواهد گذاشت یا نه؟  
 میلاد
  عکس من زیر لبم یه ذره ریش هست ایراد داره؟  
 میترا اسدی
  آیا برای فرزند ۶ ساله باید جداگانه ثبت نام کرد؟  
 صالح
  خانوم آمریکا بچه 6 ساله تک و تنها میخواد چیکار ؟؟ :)))  
 سارا
  شرط سنی برای شرکت توی لاتاری وجود نداره اما شرط تحصیلی هست ینی یا باید برای ثبت نام حداقل دیپلم داشته باشه یا اگرنه حداقل دو سال سابقه کار داشته باشه.که بچه 6 ساله نمیتونه.معمولا میگن واسه ثبت نام حداقل بالای 18 سال باید باشه .  
 مریم
  سلامبرای ثبت نام داشتن پاسپورت الزامی است؟؟؟؟  
 سیب
  نه  
 منصور
  پاسپورت نمیخواد  
 احمد سلیم زاده
  سلام یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید ایا کسانی که خدمت سربازی در هر ارگان به جز ارتش رو داشته باشند بعد از قبولی در مصاحبه رد میشوند  
 سامان پوريان
  بله من برادرم در لاتاري 2014 برنده شد و بدليل محل سربازي او رد شد  
 علی
  الان کارتهای سربازی برای همین هوشمند شده چون دنیا فقط کارت ارتش رو قبول میکنن.کارتهای جدید دیگه فرقی نمیکنه کجا خدمت کردی  
 سعید
  سلامخسته نباشیدآیا برای 2018 هم میتوان از این راهنما استفاده کرد؟  
 فرشته
  فرمت ثبت نام هر ساله همین بوده  
 مینو
  سلام.من شنیدم زن و شوهر میتونن یه بار با نام خانم ثبت نام کنن و اسم همسرشونو بنویسن و یه باربالعکس یعنی اینجور دوبار شانس برنده شدن هست.ایا درسته؟  
 مهدی
  بله، قطعا درسته  
 فرشته
  بله شانس شما دو برابر میشه  
 محمد
  اگر نامزد داشته باشیم و ازدواج رسمی نکردیم (البته میدونم که اهمیتی نداره واسه اونا)در جای نام همسر وارد کنیم یا نه. بعد از قرعه کشی در صورت پذیرفته شدن هر دو می توانیم استفاده کنیم یا اینکه باید به صورت جداگانه ثبت نام کنیم؟  
 کسری
  آره مهم نیست ولی بعدا اگر قبول شدین باید برای مهاجرت بدین مدارک ازدواجو.به نظر من هر کدوم جداگانه پر کنین بهتره. شانستونم بیشتر میشه اینجوری.  
 ساناز
  خیر - بایستی جداگانه ثبت نام کنید . اما در صورت قبولی هر کدام از شما و در صورتیکه ازدواج کرده باشید هر دو به امریکا میروید .  
 آدرس
  آدرس سایت برای ثبت نام رایگان ؟  
 رضا
  www.dvlottery.state.gov توی گوگل سرچ کن آدرس لاتاری آمریکا اولین لینک سایت ثبت نامه.  
 اشرف حسین کمدارپور
  من برای ثبت نام لاتاری میخواستم اقدام کنم ولی زیاد واردنیستم  
 صادقی
  عکس باید جدید باشه؟ عکسی که مثلا 2 سال پیش برای شرکت در لاتاری گرفته شده رو میشه برای ثبت نام امسال هم استفاده کرد؟  
 abbas
  بهتره عکس جدید باشه  
 احمد
  با سلام اگر کسی اسم و فامیل رو جابجا ثبت کنه و ثبت نام کامل بشه راهی هست برا تغییر ؟ایا اگر باز ثبت نام کنیم متوجه میشن و حذف میشیم ؟ممنون  
 علی
  اوه چه بدددددد،آقا دقت کنید خوب. چند بار قبل ثبت چک کنید همه چیزو.فکر نمیکنم دیگه راهی باشه واسه عوض کردنش  
 واویلا
  داداش تو اسمت رو نمیدونی کجا بنویسی از دوتا جا زد قبول شدی رفتی تو آمریکا یلی باید دستت رو بگیره این ور اون ور ببره گم نشی هر دیقهشرکت نکنی بهترایران به نابقه هایی مثل تو نیاز داره  
 yousef
  postal cod?zip codایران واسی لاتاری چند هست ممنون  
 رها
  +98  
 شیرین
  رها جان postal code با کد تلفن فرق میکنه ها ... این +98 کد تلفنه...من فکر کنم منظور کد پستی باشه.حالا بازم مطمئن نیستم.  
 طنین
  منظور کد پستی هست .پشت کارت میتون کد ملی هست اونو ثبت کنید  
 زهرا ببدار
  باسلام یه سوال :کسی که عقد رسمی نداره باید چکار کنه...آبا مبتواند مشخصات همسر را ثبت کنه  
 حسن
  ینی چی ؟؟  
 مهدی
  یعنی نامزده هنوز عقد نکرده  
 مهیار
  باسلام خواستم ببینم مدارک تحصیلی رو تو چه مرحله ای باید ترجمه کرد کسی که فوق لیسانس داره باید ریزنمراتش هم ترجمه کنه یا اصل مدرک کافی است  
 حمید
  تو مرحله ای که برنده میشین.و باید مدارک ارائه بدین  
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید