مدارک لازم جهت اخذ ویزای کانادا

مدارک لازم برای ویزای کانادا

ویزای کانادا به سه صورت است :

 ویزای تک ورودی کانادا Single Entry

 ویزای چندبار ورود کانادا (ویزای 5 ساله کانادا) Multiple Entry 

سوپر ویزا (ویزای والدین) Super Visa

آن دسته از متقاضیانی که به قصد گردشگری، دیدار خویشاوندان،شرکت در دوره های کوتاه مدت تحصیلی و کارگاه های آموزشی و یا شرکت در همایش ها قصد ورود به کانادا را داشته باشند میتوانند به عنوان ویزیتور کوتاه مدت درخواست ویزای کانادا دهند.

با ویزای تک ورودی کانادا تنها یک بار میتوانید وارد کانادا شوید و پس از خروج از کانادا اعتبار ویزا به اتمام خواهد رسید.

ویزای چندبار ورود کانادا  که به آن ویزای 5 ساله کانادا نیز گفته می‌شود، اجازه ورود و خروج  مکرر به دارنده ویزا را میدهد.

دارندگان هردو ویزای بالا در هربار ورود به کانادا بیشتر از شش ماه اجازه اقامت در کانادا را ندارند.

تصمیم گیری در خصوص زمان اعتبار ویزا و یک یا چند بار ورود بودن آن به عهده سفارت است و ممکن است اعتبار ویزا به تشخیص سفارت کمتر از 6 ماه باشد.

سوپر ویزا برای افرادی صادر می شود که نیاز دارند بیش از 6 ماه در کانادا بمانند و معمولا برای والدین یا پدر بزرگ و مادر بزرگ افرادی که اقامت موقت یا اقامت دائم کانادا دارند صادر می گردد.اعتبار این ویزا 10 سال است، اما از آنجاییکه اعتبار پاسپورت ایرانی 5 ساله است، بنابراین اعتبار ویزا نیز برای ایرانیان 5 ساله درنظر گرفته می‌شود. دارنده این ویزا میتواند در هربار ورود به کانادا تا 2 سال در این کشور بماند.

تمامی مدارک لازم برای اخذ ویزا باید به صورت ترجمه شده با مهر دارالترجمه رسمی با تایید دادگستری آماده  شده و سپس نسبت به درخواست آنلاین اقدام نمود. بهتر است که بدون اطلاع دقیق از قوانین سفارت اقدام به تهیه چک لیست نفرمایید. چرا که این امر موجب ارائه مدارک اشتباه به سفارت و در نتیجه رد درخواست ویزای متقاضی  می شود

اسکن تمامی مدارک پس از تهیه چک لیست، به همراه فرمهای درخواست ویزا را باید به صورت آنلاین برای سفارت کانادا ارسال نموده و بابت آن رسید دریافت کنید. در مورد فرمهای درخواست ویزا باید توجه داشت که تمامی صفحات این فرم دارای کد می باشند. وجود اختلاف در کد این صفحات با یکدیگر، موجب رد درخواست ویزا خواهد شد. بنابراین حتما فرمها را با دقت تکمیل نمایید.مشاوره و دریافت راهنمایی از دفاتر مهاجرتی معتبر که در این وب سایت به شما عزیزان معرفی می گردد بسیار میتواند کمک کننده باشد. پس از ثبت درخواست و پرداخت هزینه ها به سفارت کانادا، نامه ای جهت مراجعه بهVisa Application Center کانادا، جهت انگشت نگاری صادر میشود.  با توجه به قوانین جدید انگشت نگاری، حضور فرد الزامی است.

در مرحله ی بعد، تنها  سی روز پس از ثبت درخواست فرصت دارید تا جهت تعیین وقت سفارت، در نزدیکترینVisa Application Center اقدام نمایید..

پس از انجام انگشت نگاری درخواست ویزای متقاضی به طور کامل در سفارت ثبت می گردد و مراحل رسیدگی به پرونده آغاز میگردد. که ممکن است بین 4 هفته تا 6 ماه به طول می انجامد.  پس از تحویل مدارک مورد نیاز برای ویزا به سفارت، فرد یک کد پیگیری یا  Tracking IDدریافت می کند که از طریق این کد می توان از طریق سایت کارگزاری سفارت"VAC"وضعیت پرونده ی درخواست ویزای خود را از ابتدا تا انتها  پیگیری نماید. پس از اعلام صدور ویزا از طرف سفارت ، متقاضی  باید شخصا و یا توسط نماینده ای که از جانب او وکالت دارد پاسپورت خود را،به همانVisa application center  که در آن انگشت نگاری انجام داده  ویزای خود را دریافت کند.

 مدارک موردنیاز برای ویزای توریستی:

·         اصل پاسپورت های جدید و قدیمی “صفحه اول و صفحاتی که مهر ورود و خروج یا ویزا دارند، باید حتما اسکن شوند

·         شناسنامه ترجمه شده هر یک از متقاضیان

·         ترجمه سند ازدواج “اگر زن و شوهر با هم اقدام می کنند.”

·         تکمیل فرم درخواست ویزا  Application form

·         تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی  Family Information

·         دو قطعه عکس ۳٫۵ در ۴٫۵ رنگی با پس زمینه سفید

·         سند ملکی ترجمه شده در صورت وجود

·         ترجمه مدارک شغلی " برای صاحبان مشاغل جواز کسب، روزنامه رسمی و آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، پروانه نظام مهندسی، پروانه طبابت و یا پروانه بهره وری لازم است. کارمندان نیز باید نامه اشتغال به کار، سه فیش حقوقی آخر و حکم کارگزینی یا حکم بازنشستگی خود را ارائه دهند"

·         گردش حساب سه ماهه یا شش ماهه  اخیر که نشان دهنده مبلغ درآمد ماهیانه باشد و نامه تمکنBank Statement به زبان انگلیسی ممهور به مهر امور بین الملل بانک

·         دعوتنامه " در صورت وجود " به همراه کارت شناسایی و مدارک مالی فرد دعوت کننده و مدارک اثبات رابطه خویشاوندی متقاضی با شخص دعوت کننده

·         در صورت نداشتن دعوتنامه، ارائه رزرواسیون هتل الزامی است.

·         رزرو بلیط رفت و برگشت به کانادا

·         درصورتی که فرزند زیر ۱۸ سال به تنهایی یا با یکی از والدین قصد سفر به کانادا را دارد نیاز به رضایت نامه کتبی والدین برای خروج فرزند است.

·         برای دریافت سوپر ویزا علاوه بر مدارک فوق لازم است که مدارک اقامت موقت یا دائم فرد مقیم در کانادا ارائه گردد.

 حمیدیوسفی
  من ۲۲سالمه میخواستم ببینم برای پناهندشدن به کانادا از چه راهی برم بهتره باویزا یا از راه های دیگه برم بهتر  
 سپیده
  سلام برای ویزای انگلیس باید چکار کنم چه شرایطی لازمه  
 ندا یوسفی
  با عرض سلام و خسته نباشید.... من اقوام و آشنایی در کانادا ندارم... 36 ساله هستم و فوق لیسانس گیاهان دارویی، همسرم پزشک و 48 ساله و قصد گرفتن ویزای 5 ساله کانادا داریم... هدفمان به دنیا آوردن کودک در کانادا است.... میشه مرا راهنمایی کنید.  
 فرشید شیرزاد
  خواستم یک سوال بکنم من اگه ۱۸۰هزار دلار همراه خود به کانادا بیارم راحت پناهندگی میدهند ؟ضمنا آیا این مبلغ در قبال پناهندگی ،سود هم تعلق میگیرذ و‌چقدر هست؟  
 شهرام احمدی
  سلام من 36 سالم هست و دو تا شینگن دارم و کارمند رسمی دولت با 6 سال سابقه و در حال گذراندن دوره فوق لیسانس هستم و مجرد میخواستم بدونم واسه ویزای 5 ساله اقدام کنم ویزا میدن یا نه؟  
 پریا
  سلام.همسر من کارشناسی ارشد مدیرت مالی دولتی داره.و خودم لیسانس حسابداری و مدرک بین المللی گریم و چهره پردازی.میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل همسرم و کار برای خودم چه شرایطی لازمه برای اقامت  
 امید عطری
  با سلام و احتراممن واسه ویزای تحصیلی اقدام کردم و از طرف کالج پذیرش و دریافت کردم،بعد واسه بایومتریک به همراه همسرم به استامبول رفتیم.بعد از گذشت 8-9 روز آفیسر احمق منو واسه تراول هیستوری ریجکت کردن (خیلی مسخره است آخه سابقه سفر چه ربطی به تحصیل داره) الان اگه من یه سفر با ویزای شینگن برم مشکلم حل میشه؟فرقی نمی کنه کدوم کشورش باشه؟لطفا یه راهنمایی بفرمایید؟با تشکر فراوان  
 فاطمه
  سلام من درخواست ویزا کردم از سفارت کانادا در استانبول و ویزا هم صادر شد و ایمیلی زدن به آژانسی که دنبال ویزام بود که ظرف یک ماه برای گرفتن ویزا پاسپورتتونو بیارین متاسفانه آژانس ندیده ایمیلو و الان حدود ۹ روز از آخرین مهلت گذشته. احتمال داره بتونم ویزامو بگیرم با این تاخیر؟  
 حسام
  من میگم میتونی فاطمه خانم ویزاتو بگیری  
 اقبال افشار
  با سلام خسته نباشین من خواهرم مقیم کاناداست 20 سال میشه و منم دانشجو ارشد هستم و خدمت سربازی ندارم فعلا خواهرم میخاد اقدام به ویزا کنه برای من و مادرم بنظرتون امکانش هست قبول بشه و مدارک مورد نیاز چیا هستن که ببرم ترجمه کنم  
 یلدا
  سلام. من اقامت دائم کانادا دارم و میخوام برای مادر و خواهرم دعوتنامه بدم ولی در ایران هیچ سندی به نامشون نیست. خواهرم بازنشسته است و مجرد. از نظر ساپورت مالی هم خودم و نامزدم شاغل هستیم و یک خونه هم به ناممون هست اینجا. آیا با این شرایط امکان گرفتن ویزای توریستی هست؟ ممنون.  
 سحر
  با سلام من 28 سالمه فوق الیسانس بیوتکنولوژی ژنتیک ملکولی با معدل 19:80 دانشگاه علوم تحقیقات دارای 5 سال بیمه تامین اجتماعی سند 6 دنگ خانه بنام خودم دارم خالم تورنتو و پسر خالم ونکوور هست میخوام فقط جهت تفریح یک ماه برم پیش خالم آیا نمیتونم برم چون سفر اروپایی نداشتم . خالم هم نمیتونه به من دعوت نامه بده چون من اقوام درجه 2 هستم حالا بنظر شما میدن؟  
 حمزه مطلبی
  سلام بله میتونید.سفر اروپایی فقط یه امتیاز محسوب میشه  
 سید محمد سینا موسوی
  سلام و وقت بخیر خدمت شما.بنده با 25 سال سن و لیسنانس مدیریت مالی سابقه سفر به انگلیس(2009) امارات هندوستان، ارمنستان و همین اخیرا هلند و دانمارک رو دارم.منتهی زمان حمله به سفارت انگلیس در تهران که منجر شد سفارت کانادا هم بسته بشه ما به صورت خانوادگی تقاضا کرده بودیم برای ویزای کانادا که با این اتفاق فقط گفتند که برویم مدارکمون رو بازپس بگیریم. حال من میتونم اقدام کنم برای سفر به کانادا؟ و فکر میکنید تا چه حد اون واقعه به سابقه من خدشه وارد کند؟  
 Elham
  Slm.bbkhshid mikhastm bdonm bray canada htmn bas shingen dashte bashiim??????  
 فرهاد معروفی
  باسلام من 23 سالمه می خواستم بدونم که برای اقامت و کارکردن باید چه کاری راانجام دهم مدرک فنی حرفه ای دارم  
 میرا نجارلو
  سلام.میخواستم بدونم اگر کسی که اقامت دائم کانادا داره زن و شوهر مسنی هم هستند میتونن فردی رو به فرزند خوندگی بگیرن و از این طریق ویزا گرفته بشه؟  
 مریم قزوینیان زنجانی
  سلام .قصد رفتن به کانادا را دارم .هشت سال پیش ویزای شنگن داشتم از المان .حساب بانکی به مبلغ پنجاه میلیون دارم و دارایی مدرک فنی حرفه ای آرایشگری هستم و سند ملکی هم دارم .بیمه تامین اجتماعی هم هستم و 34ساله هستم و مجرد میتونم بصورت توریستی کانادا برم و بعدا اقدام به ماندن و .....بکنم ؟متشکرم  
 مصطفي
  با سلام من 30 سالمه 6 سال سابقه بيمه دارم متاهل و داراي يك دختر . من دو تا از برادرام كانادا هستن الان 23 ساله اقامت دارن ويزاي شينگن نداشتم تمكن 100 مليوني دارم و ميخوام تنها سفر كنم احتمال اينكه قبول بشم هست و شما ميتونيد راهنمايي كنيد  
 مینا
  سلام من دختری ۲۶ ساله هستم مقیم کره ی جنوبی و شوهرم کره ای هست ولی من فقط ازدواج کره ای کردم اسم ایشان در شناسنامه من نیست . الان برلی ماه عسل میخوایم بریم کانادا به من ویزا میدهند بخاطره شوهرم ؟؟؟الان باید چیکار کنم😢  
 مهدی
  سلام شما که تو کره ازدواج کردی باید انجا در شناسنامه شوهرتون ثبت بشه طبق قوانین کره پاس کره ای بگیری که جز قویترین پاس ها هست دیگه نیازی به این کارها نداری  
 مسعود
  سلام، پس از انگشت نگاری در استانبول برای ویزای کانادا یک شماره آی دی بیومتریک به من دادند و یک cic number با کدام و چگونه می توانم روند ویزای خود را چک کنم؟  
 شیده
  سلام .من 20 سالمه و مدتیه دنبال باشگاه بین المللی ورزشی بودم که توی کانادا باشگاه مناسب رو پیدا کردم .. با اونا مکاتبه کردم و گفتن این امکان برام هست که بتونم اونجا تمرین کنم .من میخوام برای مدت چند ماه حدودا شاید 6 ماه اونجا باشم و تمرین کنم. برای این مورد من چه نوع ویزایی باید بگیرم و چه اقداماتی باید کنم ؟  
 کینوش
  سلام من 36 سالمه و به همراه همسر و پسر 5 ساله ام میخواهیم برای دیدار خواهرم از طریق دعوت نامه اقدام کنیم به صورت حضوری . من خانه دارم و همسرم ساپورت مالی داره و به دلیل شغلی سفرهای زیادی به اروپا و شنگن و آسیا داشته از لحاظ مالی فکر نمیکنم مشکلی باشه خواهرم 30 ساله کاناداست به همراه دختر و نوه اش شانس ما برای ویزای مولتی چقدره و اینکه ما نیاز به مدارک پزشکی داریم برا ی مولتی و برا ی در خواست حضوری باید پسرم رو همراه ببرم یا نیازی نیست؟ ممنونم که راهنمایی می فرمایید.  
 سارا حسن زاده
  سلام. من به تازگی فارق التحصیل شدم و قبل از اینکه درسم تمام بشه برای یک کنگره ای در کانادا مقاله فرستادم و اکسپت شدم. از طرف کنگره هم دعوتنامه دارم. تا یک ماه دیگه هم برای رفتن به سفارت و انگشت نگاری اقدام میکنم. اما نگرانی اصلیم اینه که با توجه به اینکه تازه یک ماه هست که فارغ التحصیل شدم و برای کار کردن نیاز به شماره نظام پزشکی داریم که اون هم نمیاد تا یک ماه اینده و در نتیجه هنوز شغلی ندارم , برای سفارت باید چه مدارکی تهیه کنم که امکان ریجکت شدنم رو کم کنه؟ و اینکه احتمال ریجکت شدنم در چه حدی هست؟ و یه مورد دیگه اینکه برای سال اینده میخوام اپلای کنم واسه ی کانادا یا امریکا. اگر الان ریجکت بشم روی قضیه اپلای کردن و ویزا گرفتن های بعدیم تاثیر داره؟  
 محمد م معطری
  من دخترم از سال 89 به کانادا رفته و در حال حاضر pr دارد من و مادرش سال 92 با ویزای یکبار برای 2 ماه به کانادا رفتیم . پس از آن اقدام به اخذ ویرای 10 ساله کردم ودر سال 94 برای 2 ماه رقتیم و حالا که اعتبار آن تا پایان شهریور 96 می باشد با توجه به اتمام پاسپورت آیا برای اقذام مجدد برای ویزا باید تمام مراحل قبلی را تکرار مکنم با خیر؟ چون یکی از دوستان گفت فقط دعوت نامه از دخترت و انگشت نگاری کافیست با تشکر معطری  
 حسنا حاجیان
  با سلام من 27 سال سن دارم لیسانس و 4 سال سابقه بیمه. دعوت نامه برای کانادا از طرف برادرم که شهروند کاناداست و 3 ساله ندیدمش دارم پارسال هم مادر و پدرم با هم ویزا گرفتن الان خودم میخوام اقدام کنم ولی ویزای شنگن نداشتم چقدر امکانش هست که موفق بشم؟  
 ساسان رسولی
  سلام خدمت شما .... ساسان 26 سالمه الان نقشه بردار معدن هستم 4 سال سابقه کاری دارم می خواستم بدونم شرایطم میخوره برای کار کردن در کشور کانادا یا نه ؟... اگه می خوره یکم بیشتر راهنماییم کنید....  
 جهانبخش مردای
  با سلام و عرض ادب من بیش از 20 تا ویزای شینگن از اروپا دارم همچنین ویزای روسیه و ژاپن و..... خیلی علاقمند هستم بصورت توریستی به کانادا سفر کنم . سند ملک و پرینت حساب قوی هم دارم در ضمن نماینده رسمی فدراسیون کاراته هم هستم که مقر آن در اروپا و آمریکا است .آیا مدارک بالا در خصوص تسهیل ویزای کانادا کمک میکند یا نهمنتظر پاسخ شمل هستم  
 عادله
  با سلام، بنده میخواهم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم، و میخواهم در تاریخی که در اروپا هستم ویزام صادر شود و از همان طرف به کانادا بروم، برای دریافت ویزای توریستی در صورتی که تست بیومتریک را در دبی انجام دهیم، امکان صدور ویزا در کشورهای دیگری مثل نروژ یا آلمان است؟ با تشکر  
 حسین داودی مهر
  سلام 48 ساله هستم سینگل قصد رفتن با تور 15 تیر به کاناداومدارک کامل و وثیقه بانکی بالا دارم چند شینگن فرانسه دارم تور به من قول ویزای توریستی 5 ساله داده ایا صحت دارد7000دلار و70 درصد را میخواهند چه کنم لطفا راهنمایی کنید  
 منا راد
  سلام من و همسرم و دختر ۱۰ سالم نیخواستیم برا ویزا مولتی کانادا اقدام کنیم یک سفر به فرانسه داشتیم برادر شوهرم در کانادا داندانپزشک است و کار و کسب خوبی دارد احتمال دادادن ویرا چقدر است و ایا شما تصمینی انجام میدهید با تشکر  
 محمدمحمدی
  با سلام خسته نباشید من 45روز که مدارکم رو انلاین به سفارت کانادا در دبی فرستادم بهم ایمیل زدن گفتن مدارک در حال بررسی هست کد هم دادن اما نامه ندادن و زمان تعیین نکردن برای انگشت نگاری حالا نمیدونم برای انگشت نگاری چکار کنم  
 Mohamad Parsa
  Hello Dear sir I have 3 chingen visa than Deutschland and i am 29 yers old can i give multipel visa how much it costs for me?Yours sincerlyParsa  
 جواد عامری
  شما که انگلیسی بلد نیستی ، فارسی بنویسی بهتره ، عقده ای بودن خوب نیست پسرم  
 جواد یساری
  عامری درست میگه‌ فارسی بنویس یا انگلیسی درست.  
 سامان جلالی
  سلام من 21سالمه،اپراتور سی ان سی هستم،کار طراحی دکوراسیون و تعمیرات برقی اتومبیل هم انجام میدم،میخوام ویزای کار بگیرم،لطفن راهنمایی کنید  
 حسین ثقفی
  مجرد33ساله دانشجوهستم قصداقامت دایم دارم راهنمایی میخام  
 شکوفه فروغی
  سلام.برای ویزای دیدار-توریستی نیاز به مشاوره داشتم.ممنون  
 شهرام یوسفی
  با سلام من یک پسر 17 ساله دارم و میخواهیم 2 نفری برای تابستان اینده سفر به کانادا داشته باشیم . برادرم حدود 25 ساله که کانادا زندگی میکنه . از نظر دعوتنامه مشکلی نداریم و همچنین ساپورت مالی ایران و کانادا . پسرم پارسال با ویزای شنگن 1 ماه المان بوده . میخواستم ببینم امکان ویزا گرفتن برای هر دو ما هست یا خیر . در ضمن همسرم ایران میمونه و اقدام بر ای ویزا نکرده . و سوال اخر اگر موفق بشیم ویزا بگیریم امکان گرفتن مجوز تحصیلی برای سال اخر دبیرستان در تورنتو برای پسرم هست یا خیر ؟خود منهم با حدود 25 سال سابقه بیمه و کار تو ایران تو یک شرکت خصوصی کار میکنم و شغل حساس و مهمی دارم . امکان ارائه مدارک مالی مثل سابقه 6 ماهه حساب بانکی و فیش حقوقی مناسب رو هم دارم .  
 مهر
  بله شما حتما ویزا میگیرید  
 آرش تجریشی
  با سلام45 سالمه و متاهلفرزند ندارم و کاردانی گرافیک دارمالبته برای خانه دیگرم هم قول نامه دارم که قابلیت تایید دادسرا رو ندارهمدرک همسرم هم کارشناسی روابط عمومی استسابقه بیمه خویش فرما از انجمن هنرمندان رو هم برای 15 سال دارماما برای خودم کار کردم و از مشتریهایم معرفی نامه هم می توانم بگیرمبرای مهاجرت خود اشتغالی در گرافیک اسمم در سالهای 77 تا 80 هم در نشریات هستشانس قبول شدنم چقدره و جه باید بکنم  
 غلام اسدی
  من میخوام برک کانادا ولی نمیتونم به آژانس های مسافرتی اطمینان کنم کسی اینجا تا به حال انجام داده بتونه کمکم کنه  
 تارا
  سلام من یک بار ریجکت شدم از کانادا کسی میتونه راهنمایی کنه باید چه کار کنم که ویزا ۱۰۰٪ بگیرم  
 مهران عبدی
  سلام آیا کسی رو میشناسید که ویزا کانادا تضمینی در بیاره ؟؟  
 زهرا کریمی
  سلام من و همسرم یک ماه و نیم هست که رفتیم انگشت نگاری برای ویزای توریستی شنگن اتریش و سوییس هم داریم. چند درصد میتونیم ویزا بگیریم و اینکه چرا انقدر طولانی شده؟  
 شهریار کریمی
  سلام خانم کریمی:بعد از زمان انگشت نگاری بین ۱۵ تا ۲۵ روز طول میکشه تا جواب نهایی ویزا برای شما ایمیل بشه اگر بیشتر از این زمان طول کشیده ۱۰۰٪ مشکلی وجود داره این طور که پیداست شما travel history خوبی دارید ولی باقی مدارک رو هم باید بررسی بشه ببینم مشکل از کجاست که انقدر طول کشیده  
 نوشین نجفی
  من یکبار برای student permit اقدام کردم و درخواستم ریجکت شده. خالا دوباره میخوام اقدام کنم از تاریخ نامه bank statment ام که برای سپرده بوده 3 ماه گذشته . ایا اون نامه رو قبول میکنن یا باید دوباره اقدام کنم. چون الان پول تو اون حساب کم شده ازش  
 شهریار کریمی
  سلام خانم نجفی:پیشنهاد میدم شما مجدد نامه بانک را بگیرین الیته خیلی مهمه که حداقل ۷۰ میلیون مانده حساب داشته باشید  
 مینا خوردبین
  با سلام . دخترم پی آر داره و ازدواج کرده در ایالت آلبرتا کانادا اقامت داره . برای سوپر ویزا میخواستیم اقدام کنیم پسرم 19 ساله و دانشجو هست آیا امکان درخواست سوپر ویزا برای ایشان هم هست ؟ در غیر اینصورت به چه طریق میتوان برایش درخواست ویزا داد ؟ با تشکر  
 شهریار کریمی
  سرکار خانم خوردبین:احتمال ویزای گرفتن برای شما و پسرتان ۷۵٪ هست ولی یادتان باشه مدارکتان باید کامل باشه به نحوی که سند ملکیت - پرینت ۶ ماهه با گردش و نمانده حداقل ۷۰ میلیون - مدارک شغلی مسجل - دعوت نامه قوی - travel history خوب اگر موارد فوق را دارید احتمال ویزای ۲ عزیز وجود دارد  
 زلیخا نوعی
  باسلام42 ساله هستم 13 سال سابقه بیمه وشغلی در بخش خصوصی ازمایشگاه را دارم با سمت اپراتور کامپیوتر مدرک تحصیلی دیپلم چقدر امید به پذیرش کاناداجهت ادامه تحصیل یا اقامت از طریق سرمایه گذاریهست  
 مهاجرت ایرانی
  سلام ،لطفا از طریق صفحه "تماس با ما" یا دکمه درخواست مشاوره ، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مهاجرت با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهد.با تشکر  
 صفورا کرمی
  سلام۳۰ ساله هستمکارمند قراردادیبا دعوتنامه دوستم احتمال ویزا کرفتن دارم؟  
 مهاجرت ایرانی
  سلام ،لطفا از طریق صفحه "تماس با ما" یا دکمه درخواست مشاوره ، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان مهاجرت با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهد.با تشکر  
 شهریار کریمی
  سرکار خانم کرمی:احتمال ویزا گرفتن شما به تنها دعوت نامه نیست ولی یادتان باشه که دعوت نامه مهمه از چه شخصی میگیرد و اون شخص اعتبار کافی در کشور کانادا دارد یا خیر؟  
 شاهین کرمانی
  24 ساله و مجرد هستم دارای فوق لیسانس زبان انگلیسی ، توی یک موسسه زبان معتبر هم کار می کنم . میخواستم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم . چقدر زمان میبره و چقدر امکان داره بهم ویزا بدن؟  
 رضا حمیدی
  دوست عزیز طبق تجربه من و چند نفر از دوستام تقریبا شانس شما صفر هست.یکی از دلایل هم سن کم شماست.یکی شرایط لازم برای گرفتن ویزای کانادا داشتن دعوتنامه ست.درضمن اینکه قبلا به یه کشور معتبر مثل سوییس رفته باشی و مهرش تو پاسپورتت باشه هم خیلی کمک میکنه ولی بدون اینا تقریبا احتمالش صفره..  
 احمد بیات
  منم موافقم خود من خودم پارسال ریجکت شدم با 30 سال سن و کلی مدرک ملکی و مالی توی ایران ولی افسرای مهاجرت خیلی سخت گیرن تا مطمئن نشن 100% برمیگردی ویزا نمیدن.دعوتمنامه و سفرهای قبلی خیلی کمک میکنه که من نداشتم  
 شهریار کریمی
  جناب اقای کرمانی:شما احتمال ویزا گرفتنتان صفر نیست لذا مدارک مورد نیاز را داشته باشید قطعا ویزا ۵ ساله خواهید گرفت.travel history مهم ترین گزینس + دعوت نامه معتبر  
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید