ویزای ورزشکاری انگلستان Tier 2

ویزای ورزشکاری انگلستان، مناسب ورزشکاران و مربیان نخبه و حرفه‌ایست که بصورت بین‌المللی شناخته شده و در بالاترین سطح قرار دارند. همچنین یکی دیگر از شرایط اینست که استخدام متقاضی بصورت تضمینی باعث پیشرفت سطح آن رشته‌ی ورزشی تا بالاترین سطوح در بریتانیا شود.

شرایط، هزینه و مدارک موردنیاز این ویزا بسیار شبیه ویزای نوع اول یعنی ویزای عمومی Tier 2 بصورت اقامت سه ساله یا کمتر است.

اما نکته‌ای که باید رعایت شود اینست که بعد از مهاجرت به انگلیس، هم می‌توانید در بازی‌های ملی خود حضور داشته باشید و هم بعنوان گوینده یا گزارشگر ورزشی، شروع به کار کنید. از طرفی شما نمی‌توانید یک کسب و کار در بریتانیا راه بیاندازید و یا قبل از کار کردن برای اسپانسر خود، برای شغل دوم اقدام کنید.

اگر بخواهید برای شغل دوم اقدام کنید، اگر این شغل بصورت داوطلبانه نباشد و یا با حرفه‌ای که توسط آن ویزای اولیه را دریافت کرده‌اید، مغایرت داشته باشد، باید یک درخواست جدید برای ویزای بلندمدت ورزشکاری Tier 2 ثبت کنید. همچنین قبل از اپلای باید از کارفرمای جدید خود، گواهی اسپانسری را دریافت کنید.

علاوه بر مدارک مورد نیاز ذکر شده در ویزای عمومی Tier 2، متقاضی باید از وزارت ورزش کشور خود، یک نامه‌ی تأییدیه دریافت کرده و آن را به اداره مهاجرت انگلستان، ارائه دهد.

 محمد سلیمانی
  سلام ببخشید برای یه فوتبالیست که تقاضای مهاجرت دارد چه شرایطی باید داشته باشیم ،چه مدارکی لازم هست و چه اقداماتی باید از طرف من صورت بگیرد من ۱۷ سال سن دارم  
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید