روش های مهاجرت به انگلستان 2020

امروزه بسیاری از مردم درصدد مهاجرت به انگلیس و اخذ اقامت دائم انگلستان هستند؛ از آنجایی که انگلستان یکی از مهم‌ترین و مطرح‌ترین کشورهای جهان در زمینه اقتصادی، سیاسی و رفاه اجتماعی به شمار می‌رود. همین موضوع باعث شده بسیاری سعی در یافتن اطلاعاتی در زمینه دریافت ویزای انگلستان باشند که در اینجا سعی شده اطلاعات کاملی درمورد روش‌های مهاجرت به انگلستان در سال 2019 دراختیار مخاطبان قرار بگیرد.

انگلستان با 50 میلیون جمعیت، بزرگترین کشور بریتانیای کبیر به شمار می‌رود. سالانه افراد زیادی برای مهاجرت، کار و یا تحصیلات پیشرفته، به این کشور جذب می‌شوند. مقصد بیشتر این افراد پایتخت انگلستان، یعنی شهر لندن است که با 8 میلیون جمعیت، بزرگترین شهر اروپا محسوب می‌شود.

برای زندگی و مهاجرت به انگلیس، انواع ویزاهای مختلف وجود دارند که متقاضی می‌تواند به توجه به شرایط خود، از طریق یکی از آنها اقدام به سفر یا مهاجرت به انگلستان کند. همانطور که می‌دانید ویزای انگلستان برای مهاجرت به انگلیس و در نهایت اخذ اقامت انگلیس، شرط لازم است. برای اطلاعات بیشتر درمورد ویزای انگلیس به صفحه زیر مراجعه نمائید.

ویزای انگلستان

---------------------------------------------------------------

ویزاهای مهاجرتی انگلستان به پنج بخش points-based دسته‌بندی می‌شود که آنها را Tier می‌نامند. قبل از اقدام برای هرکدام از ویزاهای ذیل، باید در ارزیابی اولیه، شرایط شما برای سیستم Tier مناسب باشد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به ویزای موردنظر مراجعه نمائید. ویزاهای Tier بصورت زیر می‌باشند.TIER 1: ویزای اقامت سرمایه‌گذاری انگلستان که بصورت بلندمدت است و خود به چهار دسته سرمایه‌ گذار (Investor)، کارآفرین (Entrepreneur)، استعداد عالی (Exceptional Talent) و فارغ‌التحصیلان کارآفرین (Graduate Entrepreneur) تقسیم می‌شود.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه‌ گذاری

---------------------------------------------------------------TIER 2: ویزای کار در انگلستان بصورت بلندمدت و دائمی، با مهارت‌های شغلی بخصوص که خود به چندین دسته دیگر تقسیم می‌شود: ویزای کار عمومی انگلستان، ویزای انتقال داخل شرکتی انگلستان، ویزای مبلغان دینی انگلستان و ویزای ورزشکاری انگلستان.

مهاجرت به انگلستان از طریق کار و تخصص بصورت دائمی

---------------------------------------------------------------TIER 3: ویزای کاری موقت انگلستان برای افراد کم و یا بدون تخصص؛ پس از اینکه سیستم امتیازبندی Tier در سال 2008 به راه افتاد، دولت انگلستان نیازی به استفاده از افراد کم و یا بدون تخصص خارج از منطقه اقتصادی اروپا ندید. برای همین بدون پذیرش حتی یک نفر از طریق ویزای Tier 3، از 25 مارس 2013 این برنامه بطور کامل متوقف شد.TIER 4: ویزای تحصیلی انگلستان که خود به دو دسته دانشجویان یا General (17 سال به بالا) و دانش‌آموزان یا Child (4 تا 17 سال) تقسیم می‌شود. می‌توان گفت مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل، از دیگر روش‌های مهاجرتی کمی راحت‌تر بوده و از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار است.

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

اطلاعات مورد نیاز برای تحصیل در انگلستان

---------------------------------------------------------------TIER 5: ویزای کاری انگلستان بصورت موقت برای افرادی که دارای کارهای خلاقیتی، ورزشی، خیریه‌ای، مذهبی و ... هستند.

مهاجرت به انگلستان از طریق کار و تخصص بصورت کوتاه‌ مدت

---------------------------------------------------------------غیر از تقسیم‌ بندی‌های TIER نیز چند روش دیگر برای مهاجرت به انگلیس وجود دارد:

ویزای ویزیتوری انگلستان (ویزای توریستی انگلستان): برای سفر یا مهاجرت به انگلیس به قصد بازدید و یا کار. همچنین اگر نیازمند دریافت خدمات پزشکی در انگلستان هستید، این نوع ویزای برای شما مناسب خواهد بود.

اطلاعات مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی انگلستان

---------------------------------------------------------------ویزای خانوادگی برای اقامت در انگلستان: برای به همراه آوردن خانواده‌ خود به انگلیس و یا ملحق شدن به خانواده که در انگلیس زندگی می‌کنند. این نوع ویزا، شامل چهار دسته مختلف است که در صفحه مربوطه، به آنها پرداخت شده است. یکی از دسته‌های محبوب آن مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج است.

اطلاعات مورد نیاز برای اخذ ویزای خانوادگی انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

---------------------------------------------------------------اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد: از سال 1983، برای دریافت تابعیت انگلستان از طریق تولد، حتماً حداقل یکی از والدین باید متولد انگلستان و یا اینکه بصورت قانونی دارای شهروندی انگلستان باشد. همچنین اگر فرزند متولد شده در انگلستان تا 10 سالگی در این کشور زندگی کند، صرف نظر از ملیت یا شهروندی والدین، از تابعیت انگلستان برخودار خواهد شد.

اطلاعات موردنیاز برای اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد

---------------------------------------------------------------مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی: از دیگر روش‌های مهاجرتی، مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی است. گرفتن اقامت انگلستان از طریق این روش دارای مراحل پیچیده و سختی‌های فراوانی‌ست و برای تمام افراد توصیه نمی‌گردد. بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت به انگلیس بصورت پناهندگی، گزینه‌های دیگر را درنظر گرفته و بصورت قانونی اقدام به اخذ ویزای انگلستان نمائید.

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

---------------------------------------------------------------برای اطلاعات بیشتر درمورد هرکدام از انواع ویزای انگلستان برای مهاجرت به این کشور، به صفحه مهاجرت به کشور انگلیس مراجعه نمائید.

 مهران احمدی
  سلامِِِ.نظر ب اینکه ایتالیا کشوری هست ک پناهجو ب هیچ عنوان نمیپذیره مگر شرایط خاص اگر با ویزای ایتالیا پس ازورود خودمونو ب انگلیس برسونیم و اعلام پناهندگی کنیم مورد پذیرش قرار میگیرد  
 ارین
  سلام میخواستم بدونم من اگه دینمو تو ارمنستان تغییر بدم میتونم از اونجا ویزای انگلستان رو بگیرم میتونم اقامت بگیرم تو انگلیس؟؟؟؟؟  
 علی
  سلام سوال من اینه که اگر از طریق دعوتنامه کاری بری انگلیس بعد درخواست پناهندگی بدی چطور میشه  
 Ayoob mirzaei
  با سلام وخسته نباشید خدمت شما و همکارانتون لطفا اگه میشه نحوه اقامت از طریق ثبت شرکت در انگلستان رو توضیح بدید  
 هادی
  سلام.من دانشجوی ارشد زبان انگلیسی با رتبه 46 و معدل 17.5 هستم.البته یک سال هست که پایان نامه م مونده و به دلیل مشکلاتی که داشتم نتونستم روش کار کنم.مدرک icdl و ieltsهم به راحتی می تونم بگیرم و آموزشگاه زبان دارم.چطوری می تونم ویزای تحصیلی انگلستان بگیرم  
 آلن لندن
  سلام کسی که متولد انگلستان باشه و والدین ایرانی و متولد ایران و خودش نا ۵ سالگی اونجا بوده باشه چطوری بهتره برای تابعیت انگلستان اقدام کنه؟  
 payam safarzadeh
  من علاقه ی بسیار زیادی به انگلیس دارم وسنم 15 است.من سعی کردم در دوران تحصیل خودم برای رفتن به انگیس خود را اماده کنم میتونم بخواهم کمکم کنید چه کارهایی میتوانم انجام دهم  
 افشین
  قابل توجه اون دسته از دوستانی که سنشون پائینه و قصد مهاجرت به انگلستان و دارن. ببینین، دوست ندارم شوق تون و خراب کنم. ولی انگلیس یکی از سخت ترین کشورها برای مهاجرت و گرونقیمت ترین کشورهای اروپایی هم هست. اینقدر تقاضای مهاجرت به انگلیس بالاست که فقط افرادی که رزومه فوق العاده ای دارن یا رتبه خوبی تو دانشگاه دارن و برای ادامه تحصیل میتونن اقامت انگلیس و بگیرن. شما عزیزان یا به دنبال کشور دیگه ای برای مهاجرت باشین و بعدا تو فکرتون باشه که به انگلیس سفر کنین، یا فعلا قید مهاجرت و بزنین تا وقتیکه شرایطش و داشتین.  
 Mohamad
  سلام .کسی که بره انگلیس برای پناهندگی میتونه کار کنه و بعد تحصیلاتشم ادامه بده؟ کیفیت زندگی قبل و بعد از پناهندگی چطوریه؟؟؟  
 افشین
  بعد از اینکه درخواستش قبول بشه، شاید (دقت کنین که شاید) بتونه کار پیدا کنه و امکان ادامه تحصیل داشته باشه. البته همین روند قبولی درخواست پناهندگی در انگلیس، خودش ممکنه چند ماه تا چند سال طول بکشه  
 مرتضی محسنی
  سلام من بعد از اتمام درسم دوست داشتم به شبکه منوتو بپیوندم اگر شبکه منوتو من رو قبول کنه اون ها میتونن کار های اقامت من رو انجام بدن  
 احمد
  خب با خودشون حرف بزن!  
 ارش
  منم خیلی دلم میخواد برم منوتو ولی شرایطش خیلی سخته فکر کنم  
 ثنا نصری
  سلام من ۱۷ سالمه قصد دارم مهاجرت کنم به انگلستان و در لندن اشنا دارم مسلط به زبان انگلیسی هستم میخواستم بدونم با خرید ملک در لندن میتونم به اونجا مهاجرت کنم؟؟؟ اونا میتونن دعوتنامه برای من بفرستن ؟؟؟ توانایی اینو ندارم بیشتر از این تو ایران بمونم  
 فتاح
  دعوت نامه فقط واسه سفره و برای اقامت به درد نمیخوره. اقامت انگلستان از طریق خرید ملک هم نداریم.  
 امیر
  ابجی اونها خودشون بهت خونه میدن بعدشم شما باید به خودتون افتخار کنین ایرانی هستین چون کشورای دیگه خیلی خوب بهتون اجازه شهروندی میدن  
 احمدسیری
  سلام من بامدرک دیپلم اریشگری مردانه میتونم اقامت انگلیس بگیرم؟؟  
 هنری کساچیکیان
  30سال سابقه لابراتوار دندانسازی دارم سنم 53 سال است و دارای یک فرزند پسر که لیسانس میکروبیولوژی است ایا راهی برای مهاجرت پیشنهاد میدهید.  
 محمد
  دوست عزیز اگر شما ارمنی هستید که به راحتی می توانید از طریق لابی های ارمنی که قطعا انجمن هایتان در ایران از آن اطلاع دارند به کشورهایی مثل امریکا مهاجرت کنید.  
 کوثر
  سلام من 18 سالمه و معدل سال سوم دبیرستان که نهایی بود بالای 19 کسب کردم.چون گفتین ریز نمرات مهمه گفتم .میخواستم بدونم بعد کنکور چطور میتونم به انگلستان برم؟ممنون میشم جواب بدین  
 فرزانه
  سلام. بعد کنکور حتما باید سراسری قبول بشی، بعد دانشگاه ثبت نام کن و مدرک اشتغال به تحصیل و با ترجمش ببر سفارت. با دانشگاه مورد نظرتم در تماس باش از طریق ایمیل که کارات بهتر پیش بره  
 arad validi
  سلام من 27سال سن دارم معمار و داری چند مدرک دیگر از فنی حرفه ای هستم به دلیل تبعیض و تعصبات خانوادگی قصد مهاجرت به انگلستان رو دارم میشه بهم کمک کنید راهنمای بفرماید  
 سعید فا
  سلام من پرستار هستم24 ساله مجردبرای اخذ اقامت انگلستان به جز آیلتس و مدرک Register Nurse به چه مدارکی نیاز دارممیتونم با مدرک پرستاری Job Offer بگیرم؟  
 morteza nasiri bandarchi
  درود بر شما من 38 سالمه 20 ساله تکنسین داروخانه هستم با داشتن بیمه تامین اجتماعی و مدرکم هم بین المللی هست از المان و دارا یدو پسر5 و 13 ساله و همسر 34 ساله هستم برای اقامت انگلستان چطور شروع کنم سپاس  
 محمد رصا دهخدا
  با سلام. من بیمار خاص هموفیل هستم ،در ضمن دندانپزشک هم هستم .ایا راه قانونی کم دردسر برای مهاجرت دایم به انگلستان و درمان این بیماری در انگلستان وجود دارد .لطفا راهنمایی فرمایید .  
 ارتان
  با عرض سلام میشه بگید با یک میلیلردو دویست میلیون سرمایه اقامت کدوم کشور رو گرفت شغلم ازاد هستش سنم هم ۳۰  
 محمدشیخ
  سلاممن بازنشسته هستمیک شرکت بازرگانی (سهامی خاص) دارم ومدیرعامل اون شرکت هستم ودرداخل فعالیت میکنم.دوتا فرزند 12 و3ساله دارماگرفرزندانم بخواهند تحصیلات قبل ازدبیرستان را درانگلستان ادامه بدهند میتوانندیا نه .همچنین والدین میتونن به همراه فرزندان اقامت انگلستان بگیرند .  
 ShakibA
  سلام خسته نباشید،من ۱۹سالمه مجرد، دانشجوی عکاسی هستم..میخواستم بدونم از چه طریقی میشه اقدام کرد؟تشکر  
 ساجده
  سلام.من و همسرم ۲۷ سال سن داریم.هر دو مون لیسانس حسابداری داریم از دانشگاه پیام نور.معدلمون هم بالا نیست.سابقه کار حسابداری هم داریم.شوهرم درحال یادگیری حسابرسی هم هست.فرزند نداریم.شوهرم زبان انگلیسیش خوب نیست ولی من متوسطه و در حال تقویتش هستم.میخواستم بدونم برای مهاجرت به انگلیس از چه طریقی باید اقدام کنیم ؟ ضمن اینکه یه سرمایه ای حدود ۷۰ میلیون تومن هم داریم.  
 مریم رضایی
  سلام شوهرم میخواد پناهندگی انگلیس که گرفت من از طریق پیوندی ببره پیش خودش آیا همچین چیزی وجود داره منظورم رفتن از طریق پیوندی  
 سام
  اره این امکان دار من دوستم این کار کرد  
 طاها
  بله  
 امیر
  برای ویزای کار و داشتن پیشنهاد کار پروسه اش چیه؟ اگر از طریق سایت های کاریابی درخواست بدیم و کارفرما قبول کنه کافیه یا خیر ممنون میشم روند کار رو توضیح برید  
 salem farhani
  سلامبرای پناهنده شدن به کشور انگیلیس چه شرایطی هست لطفا راهمایی کنیدبا تشکر.  
 Sasan
  سلام ۲۷ سال سن دارم متاهل هردوتامون مهندسی itداریم، بدون سابقه کار. لندن فامیل درجه دو داریم که شرکت دارن آیا میشه دعوت نامه کاری بدن بریم؟ چطور میشه اقامت بگیریم از طریق تحصیل چی؟ مدرک زبان انگلیسیم نداریم.  
 A
  سلام من خواهرم اقامت انگلیس داره من ۲۲ سالمه و لیسانس معماری دانشگاه ازاد دارم میخوام ببینم چجوری میتونم اقامت دائم بگیرم.ممنون  
 یگانه حسینی
  سلام 20 ساله و مجرد هستم دانشجوی رشته زیست ژنتیک از دانشگاه ازاد .دارای چند مدرک کاراموز ازمایشگاهی تشخیص طبی وقابل ترجمه هستم.در ورزش های کاراته و تکواندو دارای دان1 و هرکدام دارای چند مدال استانی هستم .و مدرک تعمیر مبایل از سازمان فنی و حرفه ای دارم .لطفا در خصوص اقامت در انگلستان و سرمایه حداقل راهنماییم کنید با تشکر  
 محمد
  سلام 38ساله هستم.2تافرزندپسر11ساله و13ساله دارم. شغلم برق اتومبیل و راننده پایه1 هست.بهترین روش برای رفتن به انگلیس برای شرایطم کدوم راه است.ممنون  
 آوا
  سلام خسته نباشید. من ۱۷ساله هستم و قصد ادامه تحصیل در رشته هنر بعد از اخذ دیپلم در انگلستان و پس از آن اقامت در این کشور را به همراه مادرم دارم. دایی و خاله ام هم ۲۰ سالی ست که در انگلستان زندگی میکنند. از چه راهی میتوانم اقدام کنم؟ آیا داشتن اقوام در انگلستان مشکلی را برای اخذ ویزا ایجاد خواهد کرد؟  
 ناشناس
  با سلام.17 سال سن دارم و در رشنه ی انیمیشن کار خوبی دارم و میتوانم مدرک بگیرم و اگر عمری بود در سن هجده یالگی میخواهم اگر امکان داشته باشد به عنوان یک شخص عادی پناهنده شوم.شما فرض کن من بیکارم پول خیلی کمی دارم ولی استعداد خوبی دررشته انیمیشن دارم و فقط دوست ندارم در کشورم باشم چون با این وضعیت کشور دراینده دراینجا قدر انیان را نمیدانن و رسیدگی نمیکنن و من دلایل خودم رو برای رفتن به انگلیس دارم که بگوییم چرا به اینجا میخواهم بیایم .فقط میخواهم بدونم اگر به عنوان پناهنده بخواهم بروم ایا کمپ داردو یا میتوان درانجا مراجعه کرد برای ادامه تحصیل یعنی ممکن است من دیپلم انیمیشن نداشته باشم و بخواهم در انگلستان برای همیشه زندگی کنم و ادامه تحصیل دهم ؟فقط با دقت حرف های من را بخونید و پاسخ دهید و من مشکلی با زبان انگلیسی ندارم میتوانم تا حدودی حرف بزنم باتشکر  
 مجید براهیمی
  با سلام- من 42 سالمه و درزمینه مدیریت پروزه کار میکنم ودو مدرک بین المللی در زمینه کاریم از موسسات بین المللی خارج از ایران گرفته ام که یکی را امریکا صادر کرده ودیگری را انگلستان ،مدارک معتبری هستند وبرای ازمون هم خارج از ایران اقدام کردم ،ایا گرفتن ویزای کار با داشتن این مدارک و سابقه 16ساله در این حوزه راحته یاخیر ؟  
 احسان
  سلام من احسان هستم 30 ساله و با خانومم می خخواهیم بریم انگلیس اونجا یه اشنایی هس رستوران داره میخاییم بریم اونجا کار کنیم ایا به ما اقامت کاری میدن یا نه؟  
 محمد هادی
  باسلام کسی که بیمادی خاص مانند هموفیلی دارد میتواتد اقامت بگیرد در انگلیس چون فقط درمان بیماری در انگلیس موجود هست .اگه نشود در چه صورت میتوانم از طریق بیماریم به انگلیس بیایم؟ ممنون  
 Ehsan
  سلام. من۲۲سالمه و برای تحصیل و ورزش در زمینه اتومبیلرانی میخوام به بریتانیا مهاجرت کنم.وهیچگونه فعالیت حرفه ای در این زمینه داخل ایران به دلیل مشکل نداشته ام.و اینکه شغل تخصصی ام هم سیستم صوتی اتومبیل(car audio) هستش  
 Davoodkaydani
  درود من 24سالمه و چندین سال ک رزمی کار میکنمکونگ فو توآ و کیک بوکسینWKA مسابقات رینگی و قفسی‌ الان تو دنیا این رشته ها خیلی جا افتاد و حکم های مربی گری هم دارم و میخوام برای بار اول برم واسه مسابقات اروپایی یا جهانی ب انگلیس برم و مسابقات شرکت کنم از طرف تیم ملی اگر مدارکم ببرم میتونم اونجا بمونم اقامت دائم بگیرم.چون ایران هیچ توجهی نمیکنن.و موندن جز حسرت چیزی ندار سن هم بالا میره و اخرشم هیچلطفا جواب بدید با تشکر  
 بهنام نصیری
  سلام خواستم ببینم انگلیس دیپورت داره یا نه لطفا بگید یهم بصورت خلاصه  
 صابر
  تا اونجایی که من شنیدم، نه. انگلیس جزو اون کشورهاییه که معمولا کسی رو به این آسونی ها، دیپورت نمی کنه. یکی از دلایل اینکه خیلی از پناهنده ها می خوان برن انگلیس هم همینه  
 امین کاویانی
  سلام، بنده 30 سالمه، دانشجوی ترم 3 دکتری مهندسی صنایع بودم، که انصراف دادم و در حال اپلای برای دانشگاهی در ببرمنگام هستم برای دوره دکتری. متاعل هستم و یک پسر 17 ماهه دارم. 1. آیا میتونم حانوادم رو همراهم ببرم؟ 2. آیا همسرم به عنوان همراه، اجازه ی کار در کشور انگلستان خواهد داشت؟ 3. چند سال باید بعد از اتمام تحصیل، درا نگلستان بمانم و کار پیدا کنم تا بتوان برای اخذ اقامت دایم اقدام کنم؟ آیا در حین تحصیل،من و همسرم اجازه ی راه اندازی شغلی مثل یک مغازه لباس یا سایر مشاغل را خواهیم داشت؟  
 مهران شیری
  سلام، 1. بله، 2. بله، در شرایطی، 3. بستگی به اون نوع ویزای کار انگلیس داره، 4. خیر، چون شما تو ساعتای محدودی اجازه کار داری  
 امیر معصومی
  سلام .من ۱۷ سالمه میتونم مهاجرت کنم به انگلیس چطوری میتونم برم؟مهاجرت بهتره یا قاچاقی رفتن؟  
 امیر
  بهتره فکر قاچاقی رفتن و از ذهنت بیرون کنی، تاحالا نشده افرادی که به این روش رفتن، زندگی خوبی دست و پا کنن. مخصوصا هم که سنت پایینه، بذار چند سال بگذره یه مدرک کارشناسی بگیر، واسه کارشناسی ارشد اقدام کن برای دانشگاه های انگلستان  
 مانی
  من مردی 41ساله هستم دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق و قدرت وکارشناسی ارشد انرژی های نو و15سال سابقه کار اجرایی در زمینه برق ومخابرات عضو نظام صنفی رایانه عضو نظام مهندسی با رتبه پایه دوم عضو انجمن پیمانکاران برق متاسفانه به زبان انگلیسی تسلط کامل ندارم آیا میتوانم برای خود وهمسرم با مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی وکارشناسی ارشد مهندسی مالی ودخترم (محصل پایه چهارم ابتدایی)اقامت دائم بگیرم  
 جمشید ب
  از اونجایی که شما خودت میخوای اقدام کنی، باید آیلتس 6.5 به بالا داشته باشی، وگرنه هیچ شانسی برای اقامت انگلیس نیست  
 صبا
  سلام.38 سالمه و دکتری اقتصاد هستم متاهل با یک فرزند دختر 4 ساله.آیا امکان اشتغال و اقامت برای من به همراه شوهر وبچه ام وجود دارد؟ممنون  
 abbas
  بله، فقط باید پیشنهاد کار داشته باشید.  
 کوروش
  با سلام33 سالمه و مدرک ارشد مکانیک از دانشگاه غیرانتفاعی دارم با ایلتس 6.5 برای ادامه تحصیل یا ارشد مجدد در انگلستان از لحاظ سنی مشکلی برام به وجود میاد یا خیر؟  
 سحر تهامی
  وقفه تحصیلی مهمه که فکر میکنم نباید بیشتر از 5 سال باشه  
 صحرا
  سلام.بنده 25سال سن دارم و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی میباشم .برای مهاجرت به انگلیس کدوم روش برای من مناسب تر هستش؟از طریق تحصیل یا روش دیگه؟باتشکر  
 abbas
  تحصیل در انگلستان راحت تر از روش‌های دیگه‌ست و اگه نمره‌های قابل قبول و مدارک کافی داشته باشین میتونین از یکی از دانشگاه‌های خوب انگلستان پذیرش بگیرین  
 دانی
  سلام اگر کسی با ویزای توریستی ایتالیا وارد ایتالیا بشه بعد بتونه خودشو به انگلستان برسونه میتونه درخواست پناهندگی بده۰در ضمن در سفارت ایتالیا انگشت نگاری شده  
 سامان جبلی
  چون انگشت نگاری شده نمیشه. برت میگردونن ایتالیا  
 حسین کلامی
  ایا در صورت وجود بیماریهای خاص میتوان ویرای انگلیس رو گرفت.مثلا بیماری ویتیلیگو که در اون رنگدانه های پوست نابود میشه و فرد بابد در یک مدار جغرافیایی کم تابش زندگی کنه .مثل کشورهای شمال اروپا  
 حامد احمدی
  میشه، فقط نیاز به مجوزهای پزشکی موردنیاز هست  
 مهرنوش حیدری
  باسلام.بنده ۳۲ سالمه دانشجو دکتری روانشناسی هستم میخوام سال بعد فرصت مطالعاتی برا انگلیس بگیرم و رسالمو اونجا انجام بدم?میخوام شرایطشو بدونم واینکه ایا ممکنه همسر و فرزندم بامن بیان اون چندماهو?سوال دومم اینه که ایا در طی انجام تحقیقم میتونم اونجا کارپیداکنم و اقامت خودم و خانوادم بگیرم?  
 کاظم
  میتونید همسرتون و فرزند زیر 18 سالتون رو با خودتون ببرید. اما بعید میدونم اجازه کار بدن. مگر اینکه ویزای خودتون و به یکی از ویزاهایی که اجازه کار بهتون میده تبدیل کنین  
 کامران لرستانی
  با سلام و اظهار امتنان خدمت شمامتشکرم اطلاعات بسیار مفیدی بود. سوال بنده ازشما این است با توجه به تجربه و آگاهی که دارید به نظر شما کدام یک از کشورهای سوئد و انگلستان نسبت به یکدیگر از نظر سطح رفاهیت و خدمات و بازار کار برای تازه مهاجرین بهتر هستند؟ و نسبت تفاوت این فاکتورها بین این دو کشور تا چه حد و میزانی ملموس است؟  
 فاطمه کافیان
  مهاجرت به انگلیس چه جوریه  
 نفس مرادی
  منظورتون چیه؟  
 زهرا
  سلام.همسر من حدود ۵سال در انگلیس پاسپورت کار و اقامت موقت داشته الان حدود سه ساله به ایران برگشته و ازدواج کردیم.ایا میشه باز برای برگشتن اقدام کرد؟  
 داوود
  میتونین دوباره از طریق ویزای کار یا هرکدوم از ویزاهای انگلیس که شرایطشو داشتین به انگلیس مهاجرت کنین و شمام میتونی بعنوان یکی از وابسته های همسرتون اقدام کنی  
 علی سیفی
  سلاممن معلم رسمی زبان انگلیسی با 25 سال سابقه هستم.درضمن در کار تزیینات داخلی ساختمان هم تخصص دارم.سنم 42 هست.متاهل دو تا بچه هم دارم.از چه راهی میتونم به انگلیس مهاجرت کنم.ممنون از زحمت شما  
 رضا سلامی
  شما میتونی از طریق کار مهاجرت کنی به انگلیس، اما باید قبلش یه پیشنهاد کار داشته باشی  
 رها مرادی
  سلام من پرستار هستم با 9 سال سابقه کار. میتونم اقامت انگلستان رو از این طریق بگیرم؟ ممنون  
 محمدحسین
  شما میتونید از طریق ویزای کاری انگلیس یا همان Tier 2 برید، اما حتما باید یه پیشنهاد کاری داشته باشید. برای پیشنهاد کاری هم باید با اسپانسر موردنظرتون درارتباط باشید.  
 شادی
  خواهش می کنم جواب بدید. من شرایط کامل کار کردن در کانادا رو دارم و می تونم در اونجا با استفاده از تخصصم اقامت بگیرم. فقط می خوام بدونم بعد از رفتن، می تونم پدر و مادرم رو که بالا 50 سال دارن رو پیش خودم بیارم؟  
 حمید نظری
  اینجا صفحه مهاجرت به انگلستان دوست عزیز. باید توی صفحه کانادا بپرسی  
 مهسا
  سلام ببخشید یه سوال داشتم، با مهاجرت به انگلستان برای تحصیل بعد یه مدت میشه اقامت دائم انگلیس و گرفت؟  
 مصطفی ش
  موقع تحصیل که نمیشه، ولی واسه اقامت باید بعد تموم شدن تحصیل ویزای خودتونو به یکی ویزاهایی که میشه باهاش اقامت انگلستان و گرفت تغییر بدی  
 محسن حسینی
  سلام من لیسانس مدیریت دارم و با ده سال سابقه کاری دولتی. برای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص، کاری مرتبط با رشته من وجود داره؟  
 Mehran azaad
  با سلام. بنده 35 سالم هست و با همسرم قصد مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت دائم این کشور رو داریم. هردو فوق لیسانس در رشته MBA و بنده آیلتس 7 و ایشون 6 دارن. بچه هم نداریم. دو سوال داشتم. سرمایه ما برای سرمایه گذاری در انگلستان، در حد 40 تا 50 هزار پوند میشه، با این مقدار میشه از طریق سرمایه گذاری اقدام کرد؟ اگر نشد، چه روش دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟ با تشکر فراوان  
 سحر قائمی
  سلام. فکر کنم با این مقدار سرمایه یکم سخت باشه ویزا بگیرین. اگه میشه سرمایه رو به 200 هزار پوند برسونین خیلی راحت تر ویزا میدن  
 رها لاجوردی
  من خانوادم اقامت دائم انگلستان دارن، ولی خودم 21 سالمه و نمیدونم میتونم از طریق ویزای خانوادگی اقدام کنم یا نه؟ یا باید با ویزای تحصیلی برم؟  
 حمید س
  اینجا دو راه وجود داره، چون سنت از 18 رد شده، پس نمیتونی با ویزای خانوادگی واسه اقامت انگلستان اقدام کنی، میتونی اونجا ادامه تحصیل بدی و ویزای دانشجویی بگیری. یا اینکه یه بیماری خاصی داشته باشی که بتونی ثابت کنی نیازه پدر و مادرت تو انگلستان ازت مراقبت کنن، البته اینم باید ثابت کنی که غیر پدر و مادرت، اینجا کسی برای مراقبت ازت نیست.  
 فرهاد
  سلام. 24 سالمه و لیسانس کامپیوتر دارم. برای مهاجرت به انگلیس کدوم روش برای من بهتره؟ از طریق تحصیل یا یه روش دیگه؟ انگلیسی ام خوبه و آیلتس 7 هم میگیرم.  
 رامین اسدی
  سلام برای مهاجرت به انگلیس فاکتورای زیادی مهمه و یکمم الان سخت گیر شدن. یعنی خیلی خوب باید خودتو بهشون ثابت کنی. تو این شرایط بنظرم گرفتن ویزای تحصیلی انگلیس راحت تر از بقیه باشه  
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید،لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید